Sylwester Wielanek

W Patronite od 18.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1528

Liczba Patronów: 1737

Zostań Patronem
2 patronów
50 miesięcznie
630 łącznie

rozwój kanału youtube

1 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

950 zł

brakuje

Jak już wcześniej wspomniałem, jedną z moich pasji jest prowadzenie kanału na YOUTUBE, dzielenie się z Wami moją profesjonalną wiedzą i doświadczeniem. Problem polega na tym że przygotowanie każdego odcinka zajmuje bardzo dużo czasu. Moje poradniki są dość trudne i zaawansowane a to wiąże się z tym że nie da się ich zrobić w godzinę. Kiedy robię poradniki którymi później się z Wami dzielę, nie zarabiam, więc ta kwata 1000 zł w pewnym stopniu zrekompensowałaby mi czas poświęcony na przygotowanie materiałów szkoleniowych pod youtube.

zakup sprzętu komputerowego

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 950 zł

brakuje

Praca z wymagającymi materiałami graficznymi wymaga dużej mocy obliczeniowej. Przyzwoity komputer kosztuje około 10-15 tysięcy pln. Dzięki nowej maszynie zdecydowanie szybciej mógłbym tworzyć nowe animacje, presety, które potem prawdopodobnie trafiłby do Ciebie. 5000 to kwota, która zdejmuje ze mnie spory ciężar dotyczący poszukiwania zleceń i w końcu mogę rozwijać skrzydła jako ARTYSTA.

miniserial

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 950 zł

brakuje

Stać mnie na nowy komputer nawet 2. Stać mnie na nowe licencje do programów. Czas pomyśleć o spełnieniu marzenia. MINISERIAL-takie HORRORSTORY. Mogę też wziąć kogoś do zespołu, a nawet muszę bo sam nie dam rady, mam z czego zapłacić a resztę sobie dorobimy naszą pracą. ZACZYNAMY pisać scenariusz.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni