Sylwester Wielanek

W Patronite od 18.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1071

liczba Patronów: 1317

2 patronów
70 zł miesięcznie
330 zł łącznie
Cześć mam na imię Sylwester. Grafika komputerowa jest moją pasją. Szczególnie pasjonuje mnie motion design oraz compositing video. Jako artysta staram się wyrazić za pomocą animacji, którą głównie tworzę w oprogramowaniu DAVINCI RESOLVE / FUSION 16. Moim marzeniem jest nakręcenie miniserialu.

O Autorze

Cześć. Mam na imię Sylwester. Jestem grafikiem komputerowym. Od zawsze interesowało mnie to, jak powstają te wszystkie wspaniałe efekty specjalne w filmach. Będąc grafikiem wiem jak dużo pracy trzeba włożyć w tą profesję. Głównie zajmuję się motion designem oraz compositingiem video bo ta gałąź najbardziej mnie interesuje. Moim marzeniem jest zrobić kiedyś miniserial i oprawić to wszystko super postprodukcją video. Możliwe że to będzie jakiś horrorowy klimat. Dodatkowo ostatnio moją pasją stało się prowadzenie kanału na youtube. Na tym kanale dzielę się moją wiedzą dotyczącą motion design oraz compositingu przy użyciu programu DAVINCI RESOLVE / FUSION. Poniżej jeden z moich poradników w którym pokazuję jak zrobić stylowe PRZEJŚCIE/TRANSITION w FUSION / DAVINCI RESOLVE.

Wracając do sedna, założyłem kanał na PATRONITE ponieważ potrzebuję środków na sfinansowanie mojego projektu jakim jest HORROR (miniserial) oraz rozbudowa kanału na YOUTUBE. W zamian za wsparcie, podzielę się z Tobą moimi animowanymi grafikami oraz wiedzą z zakresu motion designu, 3D, compositingu. Na początek przekaże Ci to stylowe TRANSITION pod DAVINCI RESOLVE. Plik jest w pełni edytowalny (DAVINCI/FUSION) i możesz ustawić dosłownie wszystko po swojemu. 

https://vimeo.com/392059066

Pozdrawiam Sylwester

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni