Wioleta Świerczek

W Patronite od 18.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
435 zł łącznie
Taniec to moja pasja i praca, która pozwala mi oderwać się od rzeczywistości, rozładować stres oraz utrzymać dobrą kondycje fizyczną i psychiczną. Nie wyobrażam sobie życia bez tańca i muzyki. Nagrywając filmiki chciałabym wam przekazać jak najwięcej pozytywnej energii. Zapraszam na zajęcia Online!

O Autorze

Cześć jestem Wiola!

Tańczę odkąd tylko pamiętam, prowadzę kanał na Youtube z moimi autorskimi choreografiami do zajęć Zumba fitness i nie tylko. Zapraszam na zajęcia Online : https://www.facebook.com/groups/2581305018757597/

Oto jedna z nich:

   


       Na co dzień jestem instruktorem fitness zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Skończyłam studia magisterskie Wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna i edukacja zdrowotna. Prowadze takie zajęcia jak: Zumba fitness, zdrowy kręgosłup, zajęcia taneczno-ruchowe i korekcyjne dla dzieci. Do moich zainteresowań zalicza sie też dietetyka oraz zdrowy styl życia. Od jakiegoś czasu kręcę filmy na YouTube :) 


Chciałabym rozwijać kanał na YouTube, dodawać coraz częściej i coraz lepsze filmy. Prowadzić dla was zajęcia Online oraz spotykać się z Wami na organizowanych prze zemnie maratonach, których już kilka mam za sobą. Oto relacje z tego jak się bawiliśmy:   

 

 

Teraz rozpoczynam przygodę z zajęciami online. Dzięki Patronite możecie wspierać moją prace :) 

Zapraszam do grupy na Facebooku z zajęciami fitness online: 

https://www.facebook.com/groups/2581305018757597/

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem