Wojna Mussoliniego

W Patronite od 15.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1902

Liczba Patronów: 1616

Zostań Patronem
4 patronów
60 miesięcznie
4 390 łącznie

Bieżące działanie Wojny Mussoliniego

500 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

440 zł

brakuje

Wasze wsparcie finansowe pozwoli mi tworzyć wpisy o dużej jakości i publikować je z dużą częstotliwością. Pozwolą uregulować wszystkie płatności związane z blogiem (domena, dysk internetowy etc.) oraz wykupić reklamy dla na fan page'u - w tym te najważniejsze, o wydaniu przeze mnie nowych książek!
Serdecznie dziękuję, że czytacie i wspieracie Wojnę Mussoliniego!

Caporetto 1917

2 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

1 940 zł

brakuje

Moją najbliższą książką będzie monografia bitwy pod Caporetto stoczonej w 1917 roku na froncie włoskim pomiędzy włoską Armią Królewską oraz wojskami austro-węgierskimi oraz niemieckimi. Bitwa symbol, jedna z głośniejszych bitew w historii, a w naszym kraju nie doczekała się żadnej publikacji. Pozwól mi zmienić ten stan rzeczy i dołóż swoją cegiełkę do powstania książki! Co składa się na tak wysoką kwotę potrzebną na jej powstanie? 5000 zł zamierzam zainwestować w literaturę, nie tylko włoskojęzyczną, 2000 zł potrzebuję na zakup zdjęć archiwalnych potrzebnych do zilustrowania książki, dalsze 5000 zł jest mi potrzebne do zlecenia jej w pełni profesjonalnego tłumaczenia na język angielski i samodzielnego wyjścia na rynki zagraniczne za pomocą giganta, jakim jest Amazone.

Dla najaktywniejszych Patronów przeznaczę pewną ilość egzemplarzy autorskich oraz gadżetów dodatkowych dostępnych tylko dla Was - długopisów, kubków i koszulek.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mateusz Seroka
Mateusz Seroka
Próg: 10 zł
Tomasz Lenartowicz
Tomasz Lenartowicz
Próg: 10 zł
Adrian Flor
Adrian Flor
Próg: 10 zł
Jerzy Sienicki
Jerzy Sienicki
Próg: 30 zł