Wojna Mussoliniego

W Patronite od 15.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1078

Liczba Patronów: 1170

Zostań Patronem
6 patronów
190 miesięcznie
3 380 łącznie

Bieżące działanie Wojny Mussoliniego

500 zł

miesięcznie

38%

osiągnięto

310 zł

brakuje

Wasze wsparcie finansowe pozwoli mi tworzyć wpisy o dużej jakości i publikować je z dużą częstotliwością. Pozwolą uregulować wszystkie płatności związane z blogiem (domena, dysk internetowy etc.) oraz wykupić reklamy dla na fan page'u - w tym te najważniejsze, o wydaniu przeze mnie nowych książek!
Serdecznie dziękuję, że czytacie i wspieracie Wojnę Mussoliniego!

Caporetto 1917

2 000 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

1 810 zł

brakuje

Moją najbliższą książką będzie monografia bitwy pod Caporetto stoczonej w 1917 roku na froncie włoskim pomiędzy włoską Armią Królewską oraz wojskami austro-węgierskimi oraz niemieckimi. Bitwa symbol, jedna z głośniejszych bitew w historii, a w naszym kraju nie doczekała się żadnej publikacji. Pozwól mi zmienić ten stan rzeczy i dołóż swoją cegiełkę do powstania książki! Co składa się na tak wysoką kwotę potrzebną na jej powstanie? 5000 zł zamierzam zainwestować w literaturę, nie tylko włoskojęzyczną, 2000 zł potrzebuję na zakup zdjęć archiwalnych potrzebnych do zilustrowania książki, dalsze 5000 zł jest mi potrzebne do zlecenia jej w pełni profesjonalnego tłumaczenia na język angielski i samodzielnego wyjścia na rynki zagraniczne za pomocą giganta, jakim jest Amazone.

Dla najaktywniejszych Patronów przeznaczę pewną ilość egzemplarzy autorskich oraz gadżetów dodatkowych dostępnych tylko dla Was - długopisów, kubków i koszulek.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mateusz Seroka
Mateusz Seroka
10 zł miesięcznie
Mateusz Ochnio
Mateusz Ochnio
100 zł miesięcznie
Tomasz Lenartowicz
Tomasz Lenartowicz
10 zł miesięcznie
Adrian Flor
Adrian Flor
10 zł miesięcznie
Jerzy Sienicki
Jerzy Sienicki
30 zł miesięcznie
Marek Zegarek
Marek Zegarek
90 zł jednorazowo