Stolarnia WoodSS

W Patronite od 22.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1957

Liczba Patronów: 2548

Zostań Patronem
1 patron
38 miesięcznie
152 łącznie

Stolarnia

388 000 zł

0%

osiągnięto

387 848 zł

brakuje

Stolarnia WoodSS

Cel jaki sobie postawiłem to stworzenie stolarni którą wykorzystam do wykonywania niezwykłych przedmiotów. Będą to tylko małe serie biurek, szaf, stolików, okien, itp. mebli które wyróżniają się odmiennym wyglądem od tego co oferuje nam obecny rynek.

Staram się na mój cel poświęcić wszystkie odłożone środki ale jak stwierdziłem zajmie mi to kilka lat aby dojść do momentu w jakim stanie własna niewielka stolarnia na wysokim poziomie. Połączenie moich umiejętności posługiwania się programami CAD oraz doświadczenie w obróbce drewna pomoże w osiągnięciu sukcesu, ale czym byłby sukces bez narzędzi. W moim przypadku to stolarnia na niewielkiej działce cały biznes plan zajął sporo czasu i wiele przemyśleń.
Wszystkie projekty wstępnie powstają na papierze potem są realizowane w środowisku CAD.


Głównym założeniem jest zebranie środków na postawienie i wyposażenie stolarni. Kwota zawiera postawienie stolarni o powierzchni 100 m2 oraz kompleksowe wyposażenie w maszyny dzięki którym zacznę realizować projekty nie tylko na papierze i komputerze ale pojawią się w rzeczywistości będzie ich można dotknąć i podziwiać. Sprzęt dobrany na podstawie rozmów z dostawcami maszyn i połączony w taki sposób aby w 90 % wykorzystać go w produkcji nietypowych projektów.

Mój cel potrzebuje dobrych osób które mnie wesprą i dzięki swojej dobroci uda się osiągnąć sukces.

Stolarnia o powierzchni około 100 m2 wraz z maszynami będzie realizowała zlecenia na potrzeby indywidualnych klientów którzy będą chcieli mieć coś nieszablonowego w swoim domu, mieszkaniu, apartamencie czy biurze.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Maria Szewczyk
Maria Szewczyk
Próg: 38 zł