Strefa Patrona:

Opole
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
4

patronów

40 zł

miesięcznie

180 zł

łącznie

 

  "Kuźnia Pomysłów" to projekt w ramach którego, piszę fanowskie scenariusze fabularne, do różnych gier planszowych. Od Mage Knight, przez Runebound na Descent kończąc. Nie są to typowe scenariusze robione na kolanie, a gruntownie przygotowane od strony fabularnej i mechanicznej przygody, mocno zmieniające strukturę samej gry, na kształt cRPG.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
57 %
100%
osiągnięto 57%
cel: 70 zł miesięcznie
brakuje 30 zł
Od czegoś trzeba zacząć...
....zatem w moim wypadku jest to opłata za internet. 70 zł to kwota jaką miesięcznie przelewam na konto mojego dostawcy internetu, dzięki czemu mam możliwość publikacji moich projektów na sieci.
0%
100%
osiągnięto 8%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 460 zł
Podstawowe opłaty
To kwota jaką miesięcznie ponoszę w opłatach miesięcznych za mieszkanie, prąd i tak dalej. Uzbieranie jej tutaj pozwoli mi poświęcić więcej czasu na siedzenie nad projektami, a tym samym wypuszczać aktualizacje do nich o wiele częściej.
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 960 zł
Dalsze opłaty
To kwota jaką miesięcznie przekazuję właścicielom mieszkania które wynajmuję. Jej uzbieranie sprawi, że będę mógł poświęcać bardzo dużo czasu projektom, zarówno planszowym jak i książkowym jednocześnie.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1460 zł
Finalny próg
Tyle sumarycznie wychodzą moje miesięczne opłaty za podstawowe utrzymanie. Zebranie takiej kwoty pozwoli mi maksymalnie skupić się na projektach, mogą w dużej części zepchnąć inne sprawy na dalszy plan. Znacząco przyspieszy to też odkładanie pieniędzy na opłacenie tłumacza, który będzie wstanie przełożyć finalne wersje moich prac na język angielski.

O Autorze

Czołem

 

Kilka lat temu zaprojektowałem kampanię fabularną do gry planszowej "Mage Knight", która zmieniała bardzo dużo w kwintesencji samej zabawy. Jak się szybko okazało, był to strzał w dziesiątkę, gdyż gra mocno nabrała klimatu i zyskała coś, czego graczom brakowało - fabułę. Obecnie cały projekt się rozrósł, zyskał jeszcze większą aprobatę graczy, a ja zacząłem pisać mody i scenariusze fabularne do innych gier planszowych. Jednych bardziej popularnych innych mniej. Oprócz tego piszę amatorsko bardzo lekkie książki skierowane głównie do fanów gier, niekoniecznie planszowych.

 

Swoje prace zamieszczam za darmo w sieci, zarówno na swoi  blogu "W pajęczej sieci", jak i na serwisach Board Games Geek i Wattpad. Ludzie proszą abym poświęcał temu coraz więcej czasu, jednak mam ograniczone fundusze. Dlatego stworzyłem tą skromną zbiórkę na serwisie Patronite, aby móc uzbierać środki, mogące znacząco przyspieszyć prace nad poszczególnymi projektami. W zamian za to wspierajacy będą mieli wcześniejszy dostęp do moich prac na specjalnie skonstruowanej grupie fecebookowej, niedostępnej dla innych użytkowników. 

 

Każdy kto będzie mnie wspierał przez minimum 12 miesięcy, nawet najmniejszą, dostepną kwotą, pozostanie na stałe, jako członek sekretnej grupy na Facebooku, mając tym samym stały dostęp do nowych materiałów.

 

Pliki dostępne na zamkniętej grupie na Facebook:

* Abyss - Mother of Depths
Plik PDF, zawierający opis wariantu dwuosobowego do gry w "Abyss". Modyfikacja nie uwzględnia dodatku "Kraken".
* Mage Knight - "Łzy Zapomnianych" wersja 1.0
Pierwsza wersja kampanii "Łzy Zapomnianych" jaka ukazywała się na moim blogu od sierpnia 2013 do grudnia 2014 roku. Jest w pełni grywalna, choć nie idealna.

* Runebound 2 ed. - "Łowcy smoków"

Samodzielny scenariusz przygodowy, zawierajacy garść zupełnie nowych mechanik, mojego pomysłu. Jest przeznaczony dla 1-4 graczy.

 

Materiały nad którymi obecnie pracuję:

RUNEBOUND 2

* Szczury lądowe - będzie rozgrywać się na planszy z Wyspy Strachu. Scenariusz zawiera rozbudowany ssytem handlu oraz budowania reputacji. Zawiera też elementy terraformacji terenu. Będzie zawierał wariant solo.

* Pożoga - scenariusz kooperacyjny dla 2-4 graczy. Zawiera ssytem ratowania miast, eskorty karawan z ucikinierami oraz mechanikę niszczenia terenu na mapie.

* Piasek nocy - rozgrywany na mapie z Piasków Al-Kalim. Rozbudowuje tryb dnia/nocy, wprowadzony w tym dodatku. Zmienia zupełnie cele zwycięstwa i dodaje ukryte cele w grze oraz sekrety. Scenariusz przewidziany tylko dla Patronów, czyli nie bedzie publikowany poza sekretą grupą.

RUNEBOUND 3

* Czterech władców trolli - scenariusz fabularny, w któym gracze będą musieli pokonać, niekoniecznie przy użyciu siły, czterech włądców trolli.

PANDEMIA

* Plaga - kampania skłądająca się z 12 scenariuszy, będąca w pewnym sensie odpowiedzią na tryb Legacy. Wprowadzi dwutorową fabułę.

MAGE KNIGHT

* Oddech diabła - prosty scenariusz przygodowy do Mage Knighta, zrobiony na samej podstawce, ale uwzględniajacy też dodatek Lost Legion. Zawiera kilka mechanik z Łez Zapomnianych. Tylko dla Patronów.

THE OTHERS

* Świt Ciemności - kampania fabularna złożona z 10 scenariuszy, wprowadzająca do gry kilka nowych mechanik, jak np. możliwość zawalenia budynku, infekcję bohatera czy niebiańskie wypaczenie sługi Grzechu.

* Wstrząs - samodzielny scenariusz fabularny, wprowadzający mechanikę zalania ulic.

 

Pod poniższym linkiem znajdziecie odniesienie do forum, na któym znajduje się temat z aktualizacjami  i planami publikacji poszczególnych scenariuszy:

http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=53038

 

Jeśli uznacie, że warto wspierać to co robię to macie teraz ku temu dobrą sposobność :)