Artur Tojza

W Patronite od 16.03.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
3 035 łącznie
"Kuźnia Pomysłów" to projekt w ramach którego, piszę fanowskie scenariusze fabularne, do różnych gier planszowych. Od Mage Knight, przez Runebound na Descent kończąc. Nie są to typowe scenariusze robione na kolanie, a gruntownie przygotowane od strony fabularnej i mechanicznej przygody, mocno zmieniające strukturę samej gry, na kształt cRPG.

O Autorze

Kuźnia Pomysłów to mój autorski projekt, gdzie samodzielnie piszę własne scenariusze do znanych i lubianych gier. Głównie są to takie tytuły jak Mage Knight, Runebound albo Star Wars: X-Wing. Projektuję też od 2000 roku własne, bardzo złożone, uniwersum oraz szereg książek do niego i fabularną grę planszową, gdzie oddaję hołd tytułom ze stajni Black Isle. Tak, w moich projektach dominuje fabuła, wybory moralne postaci gracza i rozwój tej postaci, choć oczywiście walki nie zabraknie. 

Wszelkie materiały będące moimi autorskimi pomysłami, ale pisanymi pod cudze gry, udostępniam za darmo w formie plików PDF na moim koncie na Chomikuj.pl. Znajdziecie je TUTAJ

Zapraszam zatem do przejrzenia moich projektów, a potem, jeśli uznacie, że są tego warte, wsparcia ich drobną sumą.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent