Avatar użytkownika

Artur Tojza

0
patronów
0 
miesięcznie
3 035 
łącznie
0
patronów
0 zł 3 035 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dla jednych to mało, dla mnie to dużo. Sam fakt, ze chcesz mnie wspierać w mojej pracy i wierzysz w nią, znaczy naprawdę wiele.
10 zł miesięcznie
Taka kwota przelewana co miesiąc, oznacza, że musisz lubić to co tworzę. A przynajmniej mam taką nadzieję. Dlatego w podzięce twoje imię lub nick będzie znajdowało się na liście osób wspierających moją pracę, zamieszczonej w kolejnych książkach, które wydam.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Artur Tojza w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"W Pajęczej Sieci" pierwotnie powstało jako blog, jednak obecnie przeniosłem swoją działalność na You Tube. Opowiadam tam subiektywnie o komiksach czy planszówkach, ale również mojej pracy pisarskiej, konstruowaniu światów, budowaniu książek i tak dalej.

Witajcie :)

Jestem pisarzem, blogerem, miłośnikiem komiksów i gier PC, ale przede wszystkim fanem. Kreuje własne światy od dziecka, co było u mnie formą radzenia sobie z dysleksją. Zawsze kazano mi dużo pisać, abym wyrabiał sobie rękę. Początkowo przepisywałem dzieła innych, później zacząłem wymyślać własne historie osadzone w światach stworzonych przez pisarzy czy twórców gier. Ostatecznie postanowiłem stworzyć coś tylko mojego i tak krok po kroku od 1997 roku powstaje moje Multiwersum Snów.

Dziś przekuwam to w moją pracę zarobkową.

 

Zadebiutowałem w sierpniu 2021 książką "Piekło kosmosu", nad której uniwersum Hellspace pracowałem przez 16 lat. Obecnie wydaję kolejne książki, które publikuję jako e-booki. Co prawda miałem propozycje wydawnicze od kilku tradycyjnych wydawców (Np. War Book, czy Saga Egmont), ale świadomie zdecydowałem się na drogę self-publishera. Czemu? Aby mieć pełną kontrolę nad historiami, które tworzę. Chcę, aby to była moja opowieść, a nie wersja zgodna z wizją wydawnictwa. Jest to droga trudna, jednak mam dość umiejętności oraz determinacji, aby nią podążać.

Dodatkowo publikuję materiały na moim kanale YT W pajęczej sieci i czasem wrzucam fanowskie scenariusze do gier planszowych na grupę Kuźnia Pomysłów. To wszystko zjada czas, ale jest też częścią mojej pracy pisarskiej. Zatem jeśli macie ochotę ja wesprzeć to będę wam wdzięczny z  całego serca :)

Cele Autora

Podstawy podstaw
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Jest to absolutnie podstawowa kwota, którą muszę osiągnąć, aby pisać bez zamartwiania się i liczenia absolutnie każdej złotówki. Dzięki temu mocno przyspieszę pracę nad kolejnymi książkami, mając fundusze na opłacenie choćby grafika, rysownika czy składacza. To niby niewiele, ale jednak bardzo usprawnia proces wydawania książek.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Artur Tojza już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marek Lorenc
Marek Lorenc
10 zł
Andrzej Bernatek
Andrzej Bernatek
20 zł
Krystian Cysewski
Krystian Cysewski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.