Strefa Patrona:

12

patronów

95 zł

miesięcznie

405 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
342
miesięczne wsparcie
178
liczba patronów

  "Kuźnia Pomysłów" to projekt w ramach którego, piszę fanowskie scenariusze fabularne, do różnych gier planszowych. Od Mage Knight, przez Runebound na Descent kończąc. Nie są to typowe scenariusze robione na kolanie, a gruntownie przygotowane od strony fabularnej i mechanicznej przygody, mocno zmieniające strukturę samej gry, na kształt cRPG.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 70 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Od czegoś trzeba zacząć...
....zatem w moim wypadku jest to opłata za internet. 70 zł to kwota jaką miesięcznie przelewam na konto mojego dostawcy internetu, dzięki czemu mam możliwość publikacji moich projektów na sieci.
0%
19 %
100%
osiągnięto 19%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 405 zł
Podstawowe opłaty
To kwota jaką miesięcznie ponoszę w opłatach miesięcznych za mieszkanie, prąd i tak dalej. Uzbieranie jej tutaj pozwoli mi poświęcić więcej czasu na siedzenie nad projektami, a tym samym wypuszczać aktualizacje do nich o wiele częściej.
0%
100%
osiągnięto 9%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 905 zł
Dalsze opłaty
To kwota jaką miesięcznie przekazuję właścicielom mieszkania które wynajmuję. Jej uzbieranie sprawi, że będę mógł poświęcać bardzo dużo czasu projektom, zarówno planszowym jak i książkowym jednocześnie.
0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1405 zł
Finalny próg
Tyle sumarycznie wychodzą moje miesięczne opłaty za podstawowe utrzymanie. Zebranie takiej kwoty pozwoli mi maksymalnie skupić się na projektach, mogą w dużej części zepchnąć inne sprawy na dalszy plan. Znacząco przyspieszy to też odkładanie pieniędzy na opłacenie tłumacza, który będzie wstanie przełożyć finalne wersje moich prac na język angielski.

O Autorze

Czołem

 

Kilka lat temu zaprojektowałem kampanię fabularną do gry planszowej "Mage Knight", która zmieniała bardzo dużo w kwintesencji samej zabawy. Jak się szybko okazało, był to strzał w dziesiątkę, gdyż gra mocno nabrała klimatu i zyskała coś, czego graczom brakowało - fabułę. Obecnie cały projekt się rozrósł, zyskał jeszcze większą aprobatę graczy, a ja zacząłem pisać mody i scenariusze fabularne do innych gier planszowych. Jednych bardziej popularnych innych mniej. Jednak głównym celem jest obecnie pisanie scenariuszy do mojej autorskiej, planszowej gry fabularnej "Dream Wars". Nie jest to jedyny projekt, bowiem w zanadrzu mam jeszcze kilka projektów książek i trzy inne, w pełni opracowane, uniwersa.

 

Swoje prace zamieszczam na sekretnej grupie na Facebooku oraz na moim blogu. Na grupie lądują wszystkie materiały, w tym autorskie projekty gier.  Na blogu natomiast modyfikacje i scenariusze do innych gier. W przyszłości mam zamiar wydać swoje własne projekty, ale ich wersje w formacie Print&Play, pozostaną na sekretnej grupie. Zatem każdy wspierający, może je sobie zawczasu wydrukować i się cieszyć.

 

Każdy kto będzie mnie wspierał przez minimum 12 miesięcy, nawet najmniejszą, dostepną kwotą, pozostanie na stałe, jako członek sekretnej grupy na Facebooku, mając tym samym stały dostęp do nowych materiałów.

 

Pliki dostępne na zamkniętej grupie na Facebook:

* Abyss - Mother of Depths
Plik PDF, zawierający opis wariantu dwuosobowego do gry w "Abyss". Modyfikacja nie uwzględnia dodatków "Kraken" oraz "Lewiatan".
* Mage Knight - "Łzy Zapomnianych" wersja 1.0
Pierwsza wersja kampanii "Łzy Zapomnianych" jaka ukazywała się na moim blogu od sierpnia 2013 do grudnia 2014 roku. Jest w pełni grywalna, choć nie idealna.

* Runebound 2 ed. - "Łowcy smoków"

Samodzielny scenariusz przygodowy, zawierający garść zupełnie nowych mechanik, mojego pomysłu. Jest przeznaczony dla 1-4 graczy.

* Runebound 3 ed. - "Popioły przeszłości"

Samodzielny scenariusz fabularny, mocno mieszający w mechanice handlu i dodający dość złożoną fabułę do gry. Ma aż 7 zakończeń fabularnych i 4 sposoby na wyłonienie zwycięzcy scenariusza.

* Szkoła magów - Pojedynek czarnoksiężnika

Modyfikacja do gry "Szkoła magów", który zmienia mocno jej charakter rozgrywki. Jest ona teraz bardziej taktyczna i wymagająca, przy okazji poprawiając balans. 

 

Materiały nad którymi obecnie pracuję:

Dream Wars

Jeden z moich największych, a zarazem najstarszych, projektów. Jest to ogromny świat fantasy połączony z naszym światem realnym, czy też jego odbiciem. Zaprojektowałem do niego fabularną grę planszową oraz kilka książek.

Hellspace

Mój ogromny hołd dla serii gier "Freespace" i "Homeworld". Uniwersum zaprojektowane z myślą o serii książek i grze PC, potem grze planszowej. Jedna z książek nawet została spisana.

Cienie umysłu

Trzeci, co do wielkości, projekt zaprojektowany z myślą o karcianej grze online oraz książkach. Jest to horror z masą elementów paranormalnych. 

 

Pod poniższym linkiem znajdziecie odniesienie do forum, na któym znajduje się temat z aktualizacjami  i planami publikacji poszczególnych scenariuszy:

http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=53038

 

Jeśli uznacie, że warto wspierać to co robię to macie teraz ku temu dobrą sposobność :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 7
Wydaje się niewiele, ale jak mówi stare porzekadło: "Ziarnko do ziarnka, a uzbiera się miarka". Nie inaczej jest w tym wypadku. Osoby przekazujące ten skromny datek dostaną:
* wstęp na zamkniętą grupę na Facebooku, gdzie znajdują się nie tylko pliki z moimi projektami, ale również ich wersje testowe
* wymienienie na moim blogu w dziale "Kuźnia Pomysłów" patrona z imienia i nazwiska w randze Brązowego Patrona
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 3
To już znaczna kwota, zatem profit też jest większy. Oprócz wstępu na zamkniętą grupę, taka sobą jest wymieniona jako Srebrny Patron i na moim blogu w dziale "Kuźnia Pomysłów" zamieszczę link do jej strony domowej (bloga, sklepu, co tam prowadzi).
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 2
Za taką szczodrość masz z mojej strony uniżone pokłony i... wczesny dostęp do moich projektów. Tak, poza wejściem na grupę, wymienienia jako Złoty Patron z podlinkowaniem do swojej strony domowej, dostaniesz na maila, o ile będziesz chciał, wczesne wersje testowe moich projektów książek (nowe rozdziały, przed opublikowaniem) lub scenariusze do gier planszowych (wersje testowe do samodzielnego sprawdzenia i wypisania co warto poprawić, a co zostawić).
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
To jest znaczna kwota. W zamian za to oprócz zaproszenia do sekretnej grupy na Facebooku, gdzie zamieszczam wszystkie moje projekty, osoba wykupująca ten próg, będzie miała swoją postać NPC, w jednym z moich projektów. Taka postać stanie się nierozerwalną częścią świata, w którym zostanie zaprojektowana. Wszystkie elementy omówię wspólnie z wspierającym, włączając w to imię, wygląd, rolę w uniwersum itp.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni