Strefa Patrona:

Opole
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
2

patronów

25 zł

miesięcznie

30 zł

łącznie

Od wielu lat piszę materiały poświęcone kulturze i rozrywce. Na blogu znajdziecie unboxingi oraz recenzje związane z grami planszowymi, komiksami czy filmem lub artykuły poświęcone tej tematyce. Jak nie recenzuję to projektuję, głównie kampanie fabularne do gier planszowych, którymi potem dzielę się na sieci z graczami.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
35 %
100%
osiągnięto 35%
cel: 70 zł miesięcznie
brakuje 45 zł
Od czegoś trzeba zacząć...
....zatem w moim wypadku jest to opłata za internet. 70 zł to kwota jaką miesięcznie przelewam na konto mojego dostawcy internetu, dzięki czemu mam możliwość publikacji moich projektów na sieci.
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 475 zł
Podstawowe opłaty
To kwota jaką miesięcznie ponoszę w opłatach miesięcznych za mieszkanie, prąd i tak dalej. Uzbieranie jej tutaj pozwoli mi poświęcić więcej czasu na siedzenie nad projektami, a tym samym wypuszczać aktualizacje do nich o wiele częściej.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 975 zł
Dalsze opłaty
To kwota jaką miesięcznie przekazuję właścicielom mieszkania które wynajmuję. Jej uzbieranie sprawi, że będę mógł poświęcać bardzo dużo czasu projektom, zarówno planszowym jak i książkowym jednocześnie.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1475 zł
Finalny próg
Tyle sumarycznie wychodzą moje miesięczne opłaty za podstawowe utrzymanie. Zebranie takiej kwoty pozwoli mi maksymalnie skupić się na projektach, mogą w dużej części zepchnąć inne sprawy na dalszy plan. Znacząco przyspieszy to też odkładanie pieniędzy na opłacenie tłumacza, który będzie wstanie przełożyć finalne wersje moich prac na język angielski.

O Autorze

UWAGA!!!

Od 29 września do 14 października będę poza domem oraz poza siecią (urlop za granicą). Dlatego w tym czasie będę niekatywny tutaj oraz na blogu, gdzie będą tylko ustawione pod publikację wcześniej napisane teksty. Na wszelkie zapytania odpowiem po 15 października.

 

Czołem

 

Kilka lat temu zaprojektowałem kampanię fabularną do gry planszowej "Mage Knight", która zmieniała bardzo sporo w kwintesencji samej zabawy. Jak się szybko okazało, był to strzał w dizesiątkę, gdyż gra mocno nabrała klimatu i zyskała coś, czego graczom brakowało - fabułę. Obecnie cały projekt się rozrósł, zyskał jeszcze większą aprobate graczy, a ja zacząłem pisać mody do innych gier planszowych. Jednych bardziej popularnych innych mniej. Oprócz tego piszę amatorsko bardzo lekkie książki skierowane głównie do fanów gier, niekoniecznie planszowych.

 

Swoje prace zamieszczam za darmo w sieci, zarówno na swoi  blogu "W pajęczej sieci" jak i na serwisie Wattpad. Ludzie proszą abym poświęcał temu coraz więcej czasu, jednak mam ograniczone fundusze. Dlatego stworzyłem tą skromną zbiórkę na serwisie Patronite, aby móc uzbierać środki mogące znacząco przyspieszyć prace nad poszczególnymi projektami. W zamian za to wspierajacy będą mieli wcześniejszy dostęp do moicj prac na specjalnie skonstruowanej grupie fecebookowej. 

 

Pliki dostępne na zamkniętej grupie na Facebook:

* Abyss - Mother of Depths
Plik PDF, zawierający opis wariantu dwuosobowego do gry w "Abyss". Modyfikacja nie uwzględnia dodatku "Kraken".
* Mage Knight - "Łzy Zapomnianych" wersja 1.0
Pierwsza wersja kampanii "Łzy Zapomnianych" jaka ukazywała się na moim blogu od sierpnia 2013 do grudnia 2014 roku. Jest w pełni grywalna, choć nie idealna.

 

Pod poniższym linkiem znajdziecie pełen spis projektów nad którymi pracuję oraz tymi już zakończonymi.

http://wpajeczejsieci.blogspot.com/p/kuznia-pomysow.html

 

Jeśli uznacie, że warto wspierać to co robię to macie teraz ku temu dobrą sposobność :)

Wyszukiwarka

Wybierz