Strefa Patrona:

Opole
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Od wielu lat piszę materiały poświęcone kulturze i rozrywce. Na blogu znajdziecie unboxingi oraz recenzje związane z grami planszowymi, komiksami czy filmem lub artykuły poświęcone tej tematyce. Jak nie recenzuję to projektuję, głównie kampanie fabularne do gier planszowych, którymi potem dzielę się na sieci z graczami.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 70 zł miesięcznie
brakuje 70 zł
Od czegoś trzeba zacząć...
....zatem w moim wypadku jest to opłata za internet. 70 zł to kwota jaką miesięcznie przelewam na konto mojego dostawcy internetu, dzięki czemu mam możliwość pracy na blogu.

Natomiast pod tym linkiem znajdziecie listę gier i komiksów jakie można zdobyć w loterii dla Patronów:
http://wpajeczejsieci.blogspot.com/p/blog-page_16.html
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 250 zł
Filmowy rozwój
Ten cel pozwoli mi częściej recenzować nowości kinowe. Osiągnięcie go sprawi, że będę w stanie co piątek udać się na dwa seanse, aby napisać na dzień następny (a może nawet i piątek) rzetelne recenzje obejrzanych filmów. Aby wyjść na przeciw osobom mnie wspierającym, na sekretnej grupie Facebookowej to wy będziecie decydować na jakie filmy mam się wybrać, mając na uwadze miasto w jakim zamieszkuję (Opole) i to co oferuje lokalne kino.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 750 zł miesięcznie
brakuje 750 zł
Komiksowy rozwój
No to wchodzimy na kolejny poziom. Po pierwsze, zwiększyłbym ilość piątkowych seansów premierowych do czterech (o ile tyle będzie miało miejsce w danym tygodniu), tym samym robiąc na blogu cykl recenzji weekendów filmowych. Po drugie, przeznaczałbym co miesiąc pewną pulę pieniędzy, ustalaną wspólnie z Patronami, na zakup konkretnych komiksów, które chcielibyście abym zrecenzował, a nie otrzymałem ich (z różnych powodów) od wydawcy. Preferowane byłyby nowości wydawnicze, ale chcę wyjść wam na przeciw i spokojnie znajdzie się miejsce dla starszych tytułów (o ile są nadal dostępne w sklepach).
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1500 zł
Growy rozwój
No to wchodzimy już na naprawdę wysoki poziom. Taka kwota miesięcznie pozwoliłaby mi dodatkowo na zakup jakiejś większej gry planszowej lub dodatków do tego co już posiadam. Mowa tu o tytułach, dla których miałbym pisać kampanie fabularne. Razem z Patronami ustalałbym w co zainwestować pieniądze, na jakim tytule się skupić i do czego napisać w danym miesiącu pojedynczy scenariusz. Przyspieszyłoby to też prace nad serią scenariuszy tworzących kampanie fabularne.

O Autorze

Czołem

 

Nazwywam się Artur Tojza i od wielu lat prowadzę bloga publicystycznego "W pajęczej sieci". Wyznaję zasadę, że od pisania plot i newsów są inne serwisy, dlatego skupiam się na dawaniu ludziom recenzji, unboxingów i artykułów poświęconych kulturze oraz rozrywce. Moją "specjalnością" (jak na laika) są gry planszowe, filmy oraz w pewnym stopniu komiksy, szczególnie europejskie, które uwielbiam i kolekcjonuję. Pisanie stało się moją pasją przez przypadek, gdyż całe lata szkolne byłem zmuszony przepisywać różne książki aby zwalczyć choć częściowo dysortografię. Nadal mam z nią problem gdyż nie rozpoznaję wielu znaków, zatem z przecinkami jestem na bakier, ale staram się rozwijać.

 

 

Przez lata pisałem dla różnych serwisów interentowych, takich jak Poltergeist czy Film Data Base, jednak w 2010 roku postanowiłem się usamodzielnić. Nie było łatwo, jednak chcieć to móc i dziś współpracuję z kilkudziesięcioma wydawcami gier oraz komiksów w Polsce, którzy dostarczają mi materiałów do recenzowania. Pragnę jednak pójść krok dalej i sprawić aby moja strona rozwijała się przy współpracy z czytelnikami. Dlatego stworzyłem grupę na serwisie Facebook, dostępną tylko dla osób mnie wspierających, gdzie będę dzielił się z nimi dodatkowymi treściami, wspólnie ustalał co z nadsyłanych materiałów mam najpierw zrecenzować oraz przekazywał im do testów scenariusze fabularne jakie piszę dla wybranych gier planszowych. Innymi słowy, moim celem jest aby blisko połowa treści pojawiających się na stronie "W pajęczej sieci" była tam z woli czytelników.

 

 

Pisanie to dla mnie praca, a ja chciałbym móc się w niej rozwijać. Dlatego kieruję do was, czytelników, prośbę o patronat, za co mam zamiar się odwdzięczyć nie tylko nowymi tekstami. Oprócz dodatkowych treści na sekretnej grupie, do której dostanie zaproszenie każdy kto mnie wesprze, będę też przeprowadzał co miesiąc losowanie gier planszowych, ustalał wspólnie plan recenzji wybranych nowości filmowych, gdzie to wy będziecie wybierać co mam obejrzeć i zrecenzować, oraz prezentował wam przed oficjalną publikacją plany scenariuszy fabularnych do gier. Będziecie mieli też wpływ na to w co mam zainwestować przekazane mi pieniądze odnośnie zakupu nowych komiksów i gier, tak abyście czuli, że inwestujecie w projekt robiony dla was i z myślą o was.

 

Dzięki waszemu wsparciu będe mógł skupić się na prowadzeniu dla was bloga, nie bojąc się, że nie opłacę rachunków za prąd czy internet. Oprócz tego będzie tam coraz więcej treści publicystycznych oraz zainwestuję w wizualny rozwój strony. Pragnę pisać nie tylko dla was, ale razem z wami, bo to dostarcza gryzipiórkowi takiemu jak ja najwięcej satysfakcji.

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Wydaje się niewiele, ale jak mówi stare porzekadło: "Ziarnko do ziarnka, a uzbiera się miarka". Nie inaczej jest w tym wypadku. Każde 5 zł przybliża mnie do poprawienia jakości mojej pracy. W zamian za ten skromny, ale zarazem wielki dla mnie, datek wspierający otrzymuje:
* zaproszenie do sekretnej grupy na Facebooku, gdzie będzie miał wgląd w unikalne, nie publikowane na blogu zdjęcia i materiały
* możliwość głosowania na grupie co do kolejności publikacji recenzowanych materiałów czy w ankietach odnośnie zakupu nowych materiałów
* jeden los do comiesięcznej loterii przeznaczonej tylko dla Patronów
* swój nick lub imię i nazwisko na blogu w zakładce "Patronat"

W loterii losowana jest jedna z gier lub komiks, które recenzuję. Przy wsparciu 40 osób będą losowane 2 nagrody, przy wsparciu 100 lub więcej osób będą losowane 4 nagrody. Aktualna pula nagród zawsze będzie dostępna na blogu w zakładce "Patronat".
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
To już znaczna kwota i pozwala kupić przeceniony bilet do kina. Za takie pieniądze można już faktycznie rozwinąć skrzydła, zatem i wynagrodzenie musi być odpowiednie. Dlatego tutaj oprócz wstępu do sekretnej grupy na Facebooku i brania udziału w loterii oraz ankietach, daję:
* umieszczenie twojego nicku lub imienia i nazwiska na stronie głównej bloga oraz w zakładce "Patronat"
* dwa losy do comiesięcznej loterii
* możliwość sugerowania odnośnie tego jakie gry/komiksy/bilety do kina zakupić pod recenzje
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Za taką szczodrość masz z mojej strony uniżone pokłony. Zatem i nagroda cię nie ominie, aby oprócz wylewnych podziękowań możesz poczuć, że masz władzę nad moją pracą. W zamian za twą nieopisaną dobroć oprócz tego, co było wymienione wcześniej, czyli wstępu do sekretnej grupy na Facebooku i brania udziału w comiesięcznej loterii, otrzymujesz:
* swój nick lub imię i nazwisko na głównej stronie bloga oraz w zakładce "Patronat" w obu przypadkach podlinkowane do twojej strony domowej lub profilu na Facebooku
* trzy losy do comiesięcznej loterii
* możliwość sugerowania tematów artykułów tematycznych odnośnie tego o czym piszę
* możliwość sugerowania tematu zestawień TOP12
* otrzymanie na maila gotowego scenariusza fabularnego do gry planszowej tydzień przed jego oficjalną premierą
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Twój sługa uniżony leży przed tobą i bije pokłony. 50 zł to już bardzo, ale to bardzo dużo, zatem skoro mowa o konkretnych liczbach to nagroda musi być współmierna. Z tego względu zamiast brać udział w comiesięcznym losowaniu nagrody, wybierasz dzień wcześniej jedną z nagród z puli jaka jest aktualnie dostępna. Innymi słowy nie musisz się martwić, że nic nie wygrasz. Oprócz tego również masz wstęp do sekretnej grupy, jednak twój głos na niej jest zawsze rozpatrywany w pierwszej kolejności. Dodatkowo zaś otrzymujesz:
* swój nick lub imię i nazwisko na stronie głównej oraz w zakładce "Patronat" w obu przypadkach podlinkowane do twojej strony domowej lub profilu na Facebooku
* możliwość otrzymania scenariuszy fabularnych do gier planszowych w czasie trwania ich testów
* otrzymanie gotowego scenariusza na maila tydzień przed jego premierą
* wybór konkretnego filmu lub komiksu (z nowości wydawniczych), który mam zakupić i zrecenzować

Kolejność wyboru gier będzie ustalona wedle kolejności wykupienia biletów tego progu.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 7
Ten próg jest dedykowany tylko do wydawców czy sklepów, oraz osób które od tej chwili będą dla mnie moimi Mecenatami. Dlatego jest tutaj zupełnie osobny system profitów, nie łączący się z tym co było podane w innych progach. Za tak duże finansowanie mnie co miesiąc oferuję:
* nick lub imię i nazwisko na stronie głównej oraz w zakładce "Mecenat" w obu wypadkach podlinkowane do strony domowej Mecenasa lub jego sklepu
* logo Mecenasa na stronie głównej w prawej kolumnie
* logo, krótki opis i linki do strony głównej/sklepu Mecenasa w zakładce "Mecenat"
* raz w miesiącu napisanie jednego artykułu (nie recenzji) dedykowanego dla działalności/produktów Mecenasa (termin i temat oraz inne szczegóły byłyby ustalane drogą mailową)

Kolejność zamieszczanych logotypów oraz ustaleń co do terminów tekstów byłaby ustalana wedle kolejności wykupienia biletów tego progu.
Zostań patronem

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz