Avatar użytkownika

Wspólnota RTCK

56
patronów
1 445 
miesięcznie
56
patronów
1 445 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Rozpoczynamy tę podróż 😍
Dziękujemy 🙌
20 zł miesięcznie
Wchodzisz do królewskiej strefy wsparcia 🙌 Bolesław Chrobry widniejący na 20 zł to pierwszy koronowany król Polski. Jesteśmy MEGA wdzięczni ❤ Rozpędzamy się.
50 zł miesięcznie
Kazimierz III Wielki, to wejście do poważnej strefy wpływów. Tutaj zamieniamy drewno na mur i cały czas podskakujemy z RADOŚCI 😍
Szacunek 🙌
100 zł miesięcznie
Władysław II Jagiełło jest uznawany przez nas za Króla Kontentu. Dorzucić się w tej kwocie, to prawie jak przekazywać nam dziesięcinę 😇
200 zł miesięcznie
Zygmunt I, to dla nas już kategoria dziesięciny. Jeśli rozważasz tę opcję, to pewnie jesteś członkiem naszej wspólnoty i doceniasz formację, albo bardzo nasz lubisz 🤗. Szacunek bezbrzeżny 🙌
500 zł miesięcznie
Jan III Sobieski, to najwyższa liga. Gratulujemy Twojego statusu życiowego jeśli rozważasz tę opcję wsparcia. Jesteś zapewne na dobrej drodze do najwyższego punktu w tzw. *Krzywej Dzwonowej 👏

*Nie znasz pojęcia krzywej dzwonowej w kontekście zarobków? Koniecznie posłuchaj “Z procą na olbrzyma” o. Adama Szustaka OP.
1000 zł miesięcznie
Tego pułapu nie da się już osiągnąć bez solidnej “kombinacji królewskiej”. Jesteś prawdopodobnie reprezentantem najwyższego punktu na "Krzywej dzwonowej" w kontekście zarobków 😊 Inni mogą się od Ciebie uczyć, a my dziękujemy, że uwzględniłeś nas w swojej działalności charytatywnej 😇
2000 zł miesięcznie
Osiągnąłeś właśnie sufit wsparcia dla nas, a my spadliśmy z krzesła 🤯 Wszystko wskazuje na to, że jesteś prawdopodobnie SOLIDNYM reprezentantem Sztuki Rozpalania Ognia 🔥 😉 Szacunek absolutny.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wspólnota RTCK w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dzięki Patronite chcemy organizować WIĘCEJ spotkań społeczności i Wspólnoty RTCK, dzięki którym kształtujesz RODZINĘ, PRACĘ i ŻYCIE, które KOCHASZ.

Liczy się każdy "Król" ;)

Mega miło, że tutaj jesteś!

Środki z Patronite idą prosto do Fundacji naszej Wspólnoty, aby organizować spotkania społeczności i Wspólnoty RTCK.  


Nasze projekty są głównie finansowane z prowadzonej przez nas działalności gospodarczej RTCK SA, ale dajemy każdemu możliwość wsparcia, aby działać na jeszcze większą skalę i rozwijać Wspólnotę. 

Liczy się każdy "Król" ;)


P.S. Chcesz szerzej zapoznać się z naszą historią? Zarezerwuj 45 minut i obejrzyj rozmowę o tym czym dzisiaj jest RTCK. Od wielu lat mieliśmy pragnienie, które narastało i finalnie doprowadziło do TRANSFORMACJI. Organizacja RTCK staje się Wspólnotą.*Poniższe informacje o ryzyku są formułą od administratorów Patronite.pl

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Wspólnota RTCK w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Spotkania społeczności i wspólnoty RTCK.
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 3 555 zł brakuje
28%
Od 2018 roku spotykamy się raz w roku na spotkaniach społeczności i Wspólnoty RTCK w Nowym Sączu, ale mamy pragnienie, aby organizować takie wydarzenia w różnych regionach w Polsce.

Wierzymy, że może to zarówno wzmacniać nasze lokalne oddziały jak i owocować powstawaniem zupełnie nowych grup Wspólnoty RTCK.

Mamy przekonanie, że ten wymiar naszej służby, którym jest FORMACJA w lokalnych środowiskach wspólnotowych, najmocniej KSZTAŁTUJE rodzinę, pracę i życie, które KOCHASZ.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wspólnota RTCK już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marta Seweryn
Marta Seweryn
20 zł
Anonimowy patron
5 zł
Krzysztof Miszczak
Krzysztof Miszczak
20 zł
Anonimowy patron
5 zł
Ela Więch
Ela Więch
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.