Avatar użytkownika

Wuauquikuna Official

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Hej PATRONI
Jesteśmy braćmi z EKWADORU: Luis & Fabian, którzy zaangażowali się całym sercem w muzykę folklorystyczną, tworząc zespół o nazwie WUAUQUIKUNA. Piękna kolorystyka strojów, charakterystyczne rytmy i niezwykłe instrumenty to jest coś co nas wyróżnia i chcielibyśmy się tym z Wami podzielić

Hej Patroni  tu zespół WUAUQUIKUNA!!!

Jesteśmy braćmi z Ekwadoru, którzy zadedykowali swoje życie andyjskiej muzyce folklorystycznej. Prawie 20 lat temu stworzyliśmy zespół o nazwie WUAUQUIKUNA, co w naszym ojczystym języku quechua znaczy Bracia. Mimo, że jest nas więcej to jednak my dwaj: Fabian i Luis zdecydowaliśmy się robić na codzień to co kochamy, czyli występować, grać i śpiewać rozpowszechniając w ten sposób swoją kulturę. Naszymi głównymi instrumentami są instrumenty z Północnej oraz Południowej Ameryki takie jak: quena, quenacho, flet chiński, zamponas, toyos, fletnia pana. Gramy też piosenki instrumentalne, które są znane i uwielbiane na całym świecie, takie jak: El Condor Pasa, Unchained Melody, The Rose, Tornero czy Chiquitita i wiele, wiele innych.

Reprezentujemy LEGENDĘ przekazywaną od pokoleń o złączeniu się dwóch kultur tak jak to zrobił Orzeł z Północy oraz Kondor z Południa dzieląc to samo niebo. To jest nasza przyszłość, kiedy to ludzie ze wszystkich plemion i kultur scalą się w jedność. 

Najlepszym sposobem żebyście poznali choć trochę naszą muzykę oraz wszystko co jest z nią związane, jest dzielenie się z Wami niniejszymi filmikami oraz nagrywanie nowych albumów. Nasze kolorowe stroje, egzotyczne instrumenty, charakterystyczne rytmy to jest coś co nas wyróżnia spośród innych grup. Ponieważ mamy NAJLEPSZYCH fanów na świecie, a może i nawet w całym wszechświecie, chcielibyśmy podzielić się z Wami niezapomnianymi momentami, w których mamy nadzieję weźmiecie udział właśnie dzięki temu specjalnemu miejscu jakim jest Patronite. Dlatego kierujemy do Was swoją prośbę o wsparcie w tworzeniu nowych projektów, w których będziecie mieli szansę brać udział a które bez Waszej pomocy nie zostaną osiągnięte. Jako, że znacie już nas (a jeśli jeszcze nie to zapraszamy do zapoznania się) i wiecie, że kochamy to co robimy (a jest to według nas kluczowe), to jednak niestety z braku dostępu do różnych opcji nie jesteśmy w stanie w pełni pokazać swoich możliwości, dlatego też kierujemy naszą prośbę o małe wsparcie z Waszej strony, które otworzy nam drzwi do wielu perspektyw a i Wam da wiele przyjemności :)

No i co najważniejsze, będziemy mogli częściej nagrywać i dzielić się z Wami naszymi nowymi projektami w postaci filmików oraz NOWYCH ALBUMÓW !!!

Będziemy wdzięczni za każdą przysłowiową złotówkę, która przybliży nas do naszych celów :)

Z poważaniem Wuauquikuna de corazon 

 
 

Hello Patrons !!!

We are two brothers: Luis and Fabian, who devoted their lives to the music inspired by folklore music. The best way for us to continue getting our music and spreading our culture is by sharing our video music and recording new CDs.

We bring to life our music using the instruments mainly from South and North America and from other parts of the world. Although our favorite instruments are:

Quena, quenacho, chinese flute, zampoñas, rondador, panflute, toyos.

We perform at different festivals and play concerts all over Europe and outside its border. Together we’ve recorded 12 CDs and 1 DVD. Part of those is a mixture of two cultures: south and north American. We are representing the prophecies from our elders and it is related to join together two cultures just like the Eagle from the North and the Condor from the South are sharing the same sky. It will be our future when people from all tribes and cultures come together as one.

We also have the best Fans in the whole world !! In the universe !! We are so happy to know you and share our unforgettable moments with you. That is why we wish to could make new projects for you, however, without your help, it is impossible. By supporting us you give us an opportunity to show a more professional approach to our work.
Finally, we will also be able to record the updated videoclips and new CDs.
We will be grateful for your support

Yours sincerely,
WUAUQUIKUNA de corazon :)