Avatar użytkownika

Wulgarny Gracz

3
patronów
55 
miesięcznie
12 955 
łącznie
3
patronów
55 zł 12 955 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Symboliczny piątak 'na piwo'. Masz u mnie dozgonną wdzięczność, to 'głupie' 5 złotych od kilku osób to dla mnie jakaś dodatkowa gierka co miesiąc do kolekcji.
10 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
O panie, dostać taką dychę to już jak wygrać z rakiem! Prócz mojej dozgonnej wdzięczności na pewno pojawisz się w napisach na filmie, czujesz ten fejm?
15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
1 dostępne miejsce
Dobrodzieju, dziękuję Ci ogromnie! Mocno przyczyniasz się do tego, że ten mój kanał rośnie w siłę!
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
1 dostępne miejsce
Chciałem trzy progi więc ostatnio jest głupi i wysoki, na tyle że nikt nawet w niego nie kliknie. Niech sobie będzie, może okaże się że mam bogatą ciotkę w Ameryce?
40 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Jaja se robisz? 40 zeta? Za tyle to możesz zasugerować mi temat vloga, to znaczy podajesz temat, a ja zwlekam tyłek i od razu nagrywam film. 40 zeta, no ludzie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wulgarny Gracz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od lat piszę na fanpage o grach, recenzje, przemyślenia i inne bzdury. Od jakiegoś czasu działam też na YT, gdzie głównie publikuję tam recenzje czy inne unboxingi. Z pozoru wulgarny, ale jak mnie poczytać to jestem milutki.

Czołem ancymony!

W internecie możecie mnie znać jako Wulgarnego Gracza, działam od 2015 roku na facebooku, gdzie piszę recenzje, jakieś swoje przemyślenia w temacie gier i staram się o jak najlepszy kontakt z czytelnikami/widzami. Widzami? Tak, bo od jakiegoś czasu prowadzę też kanał na YouTube, tam znajdziecie głównie recenzje, unboxingi, a to wszystko doprawione filmami w których staram się Was przekonać do mniej znanych gier, na przykład serią 'Małe wielkie gry'. Prowadzę od święta też streamy na Twitchu, jednak jako że nie jestem urodzonym mówcą, nie umiem porywać tłumów, to kanał we wspomnianym serwisie jest jeszcze w powijakach. Dopiero się wszystkiego uczę! 

Priorytetem jest dla mnie kontakt z ludźmi, uwielbiam wymieniać z widzami zdania, rozmawiać i niesamowitą frajdę sprawia mi budowanie społeczności, po to na przykład powstała grupa na Facebooku czy profil na Twitterze. Niezmiernie cieszą mnie wszelkie komentarze i okazja do rozmowy, przyjemność sprawia mi to że jest ktoś kto chce te moje filmy oglądać, a do tego jeszcze wyrazić swoją opinię. Po co mi profil na Patronite? Nigdy nie ukrywałem że do zamożnych ludzi nie należę, a wsparcie w tym serwisie cholernie mi pomaga. Mogę za to rozwijać kanał, inwestować w sprzęt (Dotychczas między innymi kupiłem porządny mikrofon dzięki czemu podniosła się jakość filmów), a także zwyczajnie kupić nowsze tytuły do recenzji czy okazjonalnego streamu. 

Najbliższe plany? Dalszy rozwój, filmy lepszej jakości, więcej recenzji nowych produkcji. W przyszłości chciałbym dołączyć do tego wszystkiego jeszcze relacje z wyjazdów na jakieś branżowe wydarzenia, moim marzeniem jednak jest seria wywiadów z twórcami gier. Jak wspomniałem wcześniej - Nie umiem porwać tłumów, nie charakteryzuje mnie charyzma na setnym levelu, jednak jeśli chcesz wesprzeć mnie w działaniach to... Cóż, zapraszam do wsparcia. Ze swojej strony obiecuję ciągłe podnoszenie jakości moich tworów i to, że zawsze, co by się nie działo, priorytetem będzie dla mnie widz i kontakt z nim. W końcu to właśnie widzowie budują społeczność, a na tej zależy mi najbardziej. 

 

 

Cele Autora

Za tyle to można góry zdobywać!
  • 100 zł miesięcznie
  • 45 zł brakuje
55%
Wincyj gierek, wincyj! Moja kupka wstydu to wytrzyma. W końcu przecież każdy prawdziwy gracz kupuje gry zamiast w nie grać, nie?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wulgarny Gracz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Goszczyński
Michał Goszczyński
5 zł
Jakub Żulczyk
Jakub Żulczyk
10 zł
Marcin Serkies
Marcin Serkies
40 zł
Mateusz Kadukowski
Mateusz Kadukowski
15 zł
Kamil Woźniak
Kamil Woźniak
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.