Wulgarny Gracz

W Patronite od 04.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1143

Liczba Patronów: 969

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
275 miesięcznie
10 595 łącznie
Od lat piszę na fanpage o grach, recenzje, przemyślenia i inne bzdury. Od jakiegoś czasu działam też na YT, gdzie głównie publikuję tam recenzje czy inne unboxingi. Z pozoru wulgarny, ale jak mnie poczytać to jestem milutki.

O Autorze

Czołem ancymony!

W internecie możecie mnie znać jako Wulgarnego Gracza, działam od 2015 roku na facebooku, gdzie piszę recenzje, jakieś swoje przemyślenia w temacie gier i staram się o jak najlepszy kontakt z czytelnikami/widzami. Widzami? Tak, bo od jakiegoś czasu prowadzę też kanał na YouTube, tam znajdziecie głównie recenzje, unboxingi, a to wszystko doprawione filmami w których staram się Was przekonać do mniej znanych gier, na przykład serią 'Małe wielkie gry'. Prowadzę od święta też streamy na Twitchu, jednak jako że nie jestem urodzonym mówcą, nie umiem porywać tłumów, to kanał we wspomnianym serwisie jest jeszcze w powijakach. Dopiero się wszystkiego uczę! 

Priorytetem jest dla mnie kontakt z ludźmi, uwielbiam wymieniać z widzami zdania, rozmawiać i niesamowitą frajdę sprawia mi budowanie społeczności, po to na przykład powstała grupa na Facebooku czy profil na Twitterze. Niezmiernie cieszą mnie wszelkie komentarze i okazja do rozmowy, przyjemność sprawia mi to że jest ktoś kto chce te moje filmy oglądać, a do tego jeszcze wyrazić swoją opinię. Po co mi profil na Patronite? Nigdy nie ukrywałem że do zamożnych ludzi nie należę, a wsparcie w tym serwisie cholernie mi pomaga. Mogę za to rozwijać kanał, inwestować w sprzęt (Dotychczas między innymi kupiłem porządny mikrofon dzięki czemu podniosła się jakość filmów), a także zwyczajnie kupić nowsze tytuły do recenzji czy okazjonalnego streamu. 

Najbliższe plany? Dalszy rozwój, filmy lepszej jakości, więcej recenzji nowych produkcji. W przyszłości chciałbym dołączyć do tego wszystkiego jeszcze relacje z wyjazdów na jakieś branżowe wydarzenia, moim marzeniem jednak jest seria wywiadów z twórcami gier. Jak wspomniałem wcześniej - Nie umiem porwać tłumów, nie charakteryzuje mnie charyzma na setnym levelu, jednak jeśli chcesz wesprzeć mnie w działaniach to... Cóż, zapraszam do wsparcia. Ze swojej strony obiecuję ciągłe podnoszenie jakości moich tworów i to, że zawsze, co by się nie działo, priorytetem będzie dla mnie widz i kontakt z nim. W końcu to właśnie widzowie budują społeczność, a na tej zależy mi najbardziej. 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Marcin Serkies
Marcin Serkies
Próg: 40 zł
Magdalena Buss
Magdalena Buss
Próg: 10 zł
Mateusz Kadukowski
Mateusz Kadukowski
Próg: 15 zł
Kamil Woźniak
Kamil Woźniak
Próg: 5 zł
Artur Osinski
Artur Osinski
Próg: 15 zł
Tomasz 'Ciacho'
Tomasz 'Ciacho'
Próg: 25 zł