Avatar użytkownika

Wyspa Historii

1
patron
25 
miesięcznie
12 615 
łącznie
1
patron
25 zł 12 615 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
1000 dostępnych miejsc
Serdecznie dziękuję za Twój wkład w mój kanał. Każda kwota ma znaczenie, dlatego moja wdzięcznośc jest ogromna. Dzięki Tobie mogę znaleźć ciekawego e-booka lub książkę w antykwariacie, wypić pyszną kawę Americano "na mieście" lub zjeść pyszną bagietkę. A więc mam siłę, by dalej tworzyć mój kanał.

Co otrzymujecie w zamian, oprócz wdzięczności? Zapraszam Was na moją Wyspę Historii, a właściwie do jej tajnej twierdzy - grupy na Facebooku tylko dla Patronów, na której chętnie podzielę się z Wami najnowszymi wiadomościami o odcinkach, spotakm się z Wami podczas live'a i w ogóle będę mieć z Wami kontakt.
25 zł miesięcznie
Serdecznie Wam dziękuję za Wasze wsparcie. To bardzo wiele dla mnie znaczy, dlatego aby Wam podziękować, z przyjemnością poświęcę dodatkowy czas na przygotowanie odcinka specjalnego, który udostępnię Wam raz w miesiącu.
Oczywiście jest to dodatek do bonusów z poprzedniego progu. Miłego oglądania:)
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
100 dostępnych miejsc
Wspaniale, że chcecie dać mi trochę więcej od siebie. Teraz mogę już nawet kupić dwie książki i kawę i zatopić się historii kolejnej postaci, o której Wam opowiem.
Takie wsparcie wymaga nie tylko wdzięczności i bonusa z poprzedniego progu, ale tez obwieszczenia światu, jak wspaniałych mam Patronów na przykład na końcu mojego odcinka. (oczywiście o ile sobie tego życzycie).
Serdecznie dziękuję!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
100 dostępnych miejsc
Jestem pod wrażeniem Waszego wsparcia dla mnie. Teraz już wiem, że mam wspaniałych ludzi, na których mogę liczyć, a moje marzenia są coraz bliższe spełnienia. Oczywiście taka kwota wymaga kolejnych bonusów, tym razem do poprzednich progów dorzucam więc pocztówkę z Londynu, Anglii, lub innego miejsca, do którego poniesie mnie los, by kręcić kolejne odcinki Wyspy Historii.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
100 dostępnych miejsc
Bardzo się cieszę, że mój kanał podoba Wam się na tyle, by wesprzeć mnie taką kwotą. To już jest konkret, który daje mi poczucie bezpieczeństwa w tworzeniu i poszukiwaniu kolejnych miejsc wartych odwiedzenia i pokazania Wam ich pasjonującej historii. W ramach wdzięczności, oprócz wszytskiego co zawarte w poprzednich progach, proponuję drobną paczuszkę z upominkami, które mam nadzieję, poprawią Wam humor, i podarują odrobinę dobrej energii. Zawartość paczuszki to niespodzianka ale mam nadzieję, że pozytywna;)
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
10 dostępnych miejsc
Ten próg jest dla mnie absolutnie szczególny, bo nie tylko daję Wam coś, by się odwdzięczyć, ale dzielę się z Wami wiedzą tajemną. W jaki sposób? Na codzień korzystam z czytnika e-booków, który jest dużo wygodniejszym rozwiązaniem, ale zdarza mi się czasami kupić książkę w tradycyjnej formie, z reguły w antykwariacie. Niestety londyńskie mieszkania nie są raczej przeznaczone dla zbieraczy książek, a ja nigdy przenigdy nie wyrzuciłam i nie wyrzucę żadnej książki. Dlatego, by nadać moim książkom nowe życie, oprócz wszystkich bonusów z poprzednich progów podaruję Wam własnie jedną z książek, rzecz jasna o historii i najprawdopodobniej po angielsku.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
10 dostępnych miejsc
Nie wierzę! Jesteście niesamowici, naprawdę. Bardzo Wam dziękuję i jedyne, co jeszcze mogę zrobić dla Was to dorzucić jakiś fajny prezent wraz ze wszystkimi pozostałymi bonusami. Oczywiście będzie to niespodzianka:)
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
Okej, muszę spojrzeć jeszcze raz, czy aby na pewno wzrok mnie nie myli. A jednak, jesteście niesamowicie pozytywnie zakręceni i bez Waszego wkładu nie mogłabym rozwijać siebie i swojego kanału. Co prawda mogę mieć kłopot, by załatwić Wam spotkanie z Królową (choć zawsze mogę próbować), ale za to mogę Wam pokazać Londyn takim, jakim go pokochałam. Kupujecie więc bilet na samolot, dajecie mi znać z maksymalnie 4 - tygodniowym wyprzedzeniem (jest to konieczne, bym mogła sobie zaplanowac podróże) i wpadacie na zwiedzanko ze mną. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, byście zabrali ze sobą ukochaną osobę, Rodziców, Dziadków albo Wnuki, czy kogo tylko macie ochotę. Im więcej, tym weselej. A potem idziemy sobie na 3 godzinny spacer po mieście, a po spacerze do pubu na coś orzeźwiającego. Co Wy na to?
Rzecz jasna reszta bonusów też jest Wasza:)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wyspa Historii w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witajcie na moim profilu na Patronite. Kocham historię i chcę się dzielić moją pasją z Wami, Kochani Widzowie. Dlatego od prawie roku prowadzę kanał na YouTube pod nazwą Wyspa Historii.

Witajcie na profilu Wyspy Historii na Patronite. To miło, że zechcieliście poświęcić swój czas, by tu zajrzeć i jeszcze milsze jest to, że macie ochotę dorzucić swoją cegiełkę, by to, co jest moim marzeniem stało się rzeczywistością.

 

Ale od początku. Mam na imię Małgosia i kocham cztery rzeczy najbardziej na świecie: historię, podróże, gotowanie i mojego kota Leona. I właśnie po to, by spełniać swoje podróżniczo – historyczne marzenia, postanowiłam założyć tutaj konto.

 

Od września 2020 prowadzę kanał na YouTube o nazwie Wyspa Historii. Jest to kanał historyczny, poświęcony głównie postaciom z historii brytyjskiej. Zajęłam się tym, gdy w pandemii tak jak pewnie większość z Was, musiałam całkowicie przemeblować swoje życie i plany. Przeprowadziłam się do Londynu w lipcu 2019, by tutaj pracować z grupami turystów chętnymi do zwiedzenia tego najwspanialszego miasta na świecie. Ale z wiadomych względów turystyka uległa całkowitemu zawieszeniu, a wraz z nią moje życie. I wtedy wymyśliłam sobie, że przecież dalej mogę do Was gadać, tyle że przez ekran komputera, laptopa, tableta czy telefonu. I tak właśnie robię, a Wam się to chyba podoba, co cieszy mnie i motywuje najbardziej.

To mój pierwszy odcinek:)

 

Teraz jednak czas na dalszy rozwój, na to, by wreszcie całkowicie poświęcić się swojej pasji, by podróżować do cudownych miejsc, w których mogłabym poznawać kolejne pasjonujące historie i Wam je pokazywać. Bardzo chcę móc skupić się tylko na kanale, bez martwienia się o czynsz i ciągły brak czasu. Dlatego, jeśli zechcecie, choć w maleńkim stopniu mi w tym pomóc, będę Wam niezywkle wdzięczna. Oczywiście nie samą wdzięcznością człowiek żyje, więc dla moich Patronów przygotowałam bonusy, które będą mam nadzieję wynagrodzą Wasz wkład w mój kanał.

 

Każdy odcinek to kawałek mojej pracy i czasu, który poświęcam, by się przygotować. Zawsze staram się szukać wiarygodnych i pewnych źródeł, by dostarczyć Wam wyłącznie sprawdzoną wiedzę.

 

Zapraszam serdecznie do towarzyszenia mi w tej drodze, bo przecież razem jest zawsze raźniej.

 

Na co konkretnie potrzebne jest mi Wasze wsparcie?

 

- Tzw. życie – rachunki, mieszkanie, jedzenie, czyli to wszystko, co jest nam niezbędne, a co daje nam niesłychane poczucie bezpieczeństwa, oczywiście gdy to mamy. To bezpieczeństwo pozwoliłoby mi na skupienie się na kanale i zamieszczanie dłużysz odcinków regularnie.

- Podróże – marzą mi się odcinki w podróży, w których nie tylko mogłabym opowiadać Wam o historii ale też pokazywać związane z nią miejsca. Myślę, że mogłoby to być naprawdę świetne doświadczenie, tym bardziej, że przez 8 lat pracowałam jako pilot wycieczek, więc z opowiadaniem i podróżowaniem radzę sobie całkiem dobrze;) Dlatego Wasze wsparcie chciałabym przeznaczyć na noclegi, jedzenie (bez szaleństw i luksusów), na przewodników, bilety wstępu i wszystkie inne elementy, któe na taką podróż się składają.

- Transport – każdy rodzaj, zależnie od sytuacji, przy czym nie zależy mi na luksusach, a jedynie na możliwości sprawnego przemieszczania się, co może ale wcale nie musi kosztować równowartości El Dorado:) Także prywatne samoloty odpadają:)

- Sprzęt i cały aspekt techniczny – obecnie filmy kręcę telefonem Samsung Galaxy S8, bo takowy posiadam, i wcale nie narzekam. Byłoby jednak super móc udoskonalać to, co Wam pokazuję dzięki lepszemu sprzętowi. Podobnie sprawa się ma z laptopem, na którym składam filmy i tak dalej. Nie da się istnieć w przestrzeni Internetu bez tego wszystkiego.

 

Jakąkolwiek sumą postanowicie mnie wesprzeć, od tej chwili jesteście współtwórcami mojego kanału i dla Was chcę jeszcze lepiej, częściej, ciekawiej. A więc do dzieła!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wyspa Historii już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Olbrys
Agnieszka Olbrys
25 zł
Kaśka ZetZet
Kaśka ZetZet
10 zł
Shaggy Strider Photography
Shaggy Strider Photography
500 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.