Avatar użytkownika

Yanosik

0
patronów
0 
miesięcznie
115 
łącznie
0
patronów
0 zł 115 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
5 zł - Przybijasz nam wirtualną piątkę? To ruszamy! Obiecujemy Ci, że nie wrzucimy na luz - każde 5 zł sprawia, że pracujemy na coraz wyższych obrotach. Twoje wsparcie pomoże nam dalej rozwijać aplikację i testować nowe możliwości.
10 zł miesięcznie
10 zł - I cyk, dwójeczka! Co dwie piątki, to nie jedna! Widzimy, że nie zwalniasz tempa i sięgasz po coraz wyższy bieg. My również jesteśmy w biegu stale rozbudowując Yanosika. Twoje 10 zł daje nam szansę na dodanie gazu we wprowadzaniu nowych funkcji, byś mógł wkrótce z nich korzystać.
15 zł miesięcznie
15 zł - Rozpędzamy się i wrzucamy trójkę! Chcesz nas wspierać 15 zł miesięcznie? Szacun! Taki kierowca to prawdziwy skarb. Nie tylko ostrzegasz innych na drodze, ale wspierasz również rozwój systemu. Dzięki Tobie Yanosik będzie wzbogacać się o nowe funkcje, by odnaleźć odpowiedzi na wszystkie Twoje motoryzacyjne potrzeby!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Yanosik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Yanosik to jedna z najpopularniejszych aplikacji dla wszystkich zmotoryzowanych Polaków. Jeśli nas już znasz, to wiesz, że zawsze prowadzimy bezpiecznie do celu, informując o zdarzeniach drogowych, kontrolach prędkości, kolizjach i różnych utrudnieniach, które mogą czekać na Ciebie na trasie.

Kim jesteśmy?

Yanosik – topowa aplikacja dla zmotoryzowanych Polaków. Prowadzi bezpiecznie do celu, informuje o kontrolach prędkości, kolizjach, remontach i wielu innych zdarzeniach drogowych. Pomocna dłoń dla każdego kierowcy w potrzebie.

A jeśli jeszcze się nie poznaliśmy, to wiedz, że działamy od 2009 roku (wtedy po raz pierwszy można było pobrać naszą apkę). Jesteśmy polską marką, która stworzyła rozwiązanie dla milionów zmotoryzowanych Polaków. Yanosik jest bezpłatny, korzysta z niego miesięcznie ponad 2 mln unikalnych użytkowników!

Celem Yanosika jest nawigowanie kierowcy bezpiecznie do celu oraz wsparcie jego motoryzacyjnych potrzeb. Dlatego w Yanosiku znajdziesz nie tylko możliwość wyznaczenia trasy, ale również inne funkcje, m.in. wideorejestrator, ewidencję wydatków, polecanych mechaników z Yanosik Warsztaty oraz punkty sprzedaży aut Yanosik Autoplac, i wiele więcej!

Naszą aplikację tworzymy wspólnie ze wszystkimi użytkownikami, nie musisz być programistą, by mieć realny wpływ na algorytm Yanosika! Możesz mieć swój udział w rozwijaniu naszej apki i tworzeniu nowych urządzeń.

Yanosika pobrano już ponad 15 mln razy. Dołącz do naszej społeczności! Twórzmy razem najnowocześniejsze polskie rozwiązanie dla polskich kierowców.

Zostań naszym Patronem!

Możesz nas wspomóc, tak jak nasz system ostrzegania od lat pomaga kierowcom w całej Polsce. Od samego początku Yanosik to projekt, który opiera się na współdziałaniu społeczności – wspieramy się wzajemnie na drodze i dbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Wierzymy, że dzięki wzajemnej pomocy jesteśmy w stanie zdziałać wiele dobrego. Dlatego teraz zwracamy się z prośbą do Ciebie: rozwijaj Yanosika razem z nami!

Wspierając nas - wspierasz lokalnych przedsiębiorców.

Wybierając Yanosika zaoszczędzisz na kosztach utrzymania swojego auta, poznasz swój styl jazdy, dojedziesz bezpiecznie do celu, ominiesz korki i wypadki na trasie, a do tego… nie przywieziesz, wzbogaconej dodatkowo o punkty karne, foto pamiątki z trasy.

Yanosik wesprze Cię również przy zakupie lub sprzedaży samochodu, w trakcie przejazdu na płatnych odcinkach autostrad, a także w poszukiwaniu najlepszego warsztatu w Twojej okolicy. Jesteśmy dla Ciebie pomocną dłonią, w sprawach bliskich sercu każdego kierowcy.

A zostając naszym Patronem będziesz mógł razem z nami rozwijać Yanosika, tworzyć nowe urządzenia i promować polskie rozwiązania technologiczne na rynku międzynarodowym.

To nie wszystko!

Po co nam Patronite?

Chcemy się rozwijać dla Was!

Dlatego zgromadzone pieniądze przeznaczymy na rozbudowę aplikacji oraz utrzymanie naszego systemu.

Dzięki tym środkom będziemy mogli szybciej wprowadzać proponowane przez Was funkcje, a także tworzyć nowe urządzenia Yanosik, pomagające Wam w bezpiecznym podróżowaniu.

I kto wie, co jeszcze stworzymy w przyszłości... Nasza kreatywność nie zna granic!

Nie każdy bohater nosi pelerynę! Ale wiemy, że Ty swoją wozisz w bagażniku w aucie. ;)

Przywdziej ją i rusz razem z nami na podbój polskich dróg!

Do zobaczenia na trasie 😊

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Yanosik już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Anonimowy patron
5 zł
Anonimowy patron
5 zł
Anonimowy patron
5 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.