W Patronite od 14.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
115 łącznie
Yanosik to jedna z najpopularniejszych aplikacji dla wszystkich zmotoryzowanych Polaków. Jeśli nas już znasz, to wiesz, że zawsze prowadzimy bezpiecznie do celu, informując o zdarzeniach drogowych, kontrolach prędkości, kolizjach i różnych utrudnieniach, które mogą czekać na Ciebie na trasie.

O Autorze

Kim jesteśmy?

Yanosik – topowa aplikacja dla zmotoryzowanych Polaków. Prowadzi bezpiecznie do celu, informuje o kontrolach prędkości, kolizjach, remontach i wielu innych zdarzeniach drogowych. Pomocna dłoń dla każdego kierowcy w potrzebie.

A jeśli jeszcze się nie poznaliśmy, to wiedz, że działamy od 2009 roku (wtedy po raz pierwszy można było pobrać naszą apkę). Jesteśmy polską marką, która stworzyła rozwiązanie dla milionów zmotoryzowanych Polaków. Yanosik jest bezpłatny, korzysta z niego miesięcznie ponad 2 mln unikalnych użytkowników!

Celem Yanosika jest nawigowanie kierowcy bezpiecznie do celu oraz wsparcie jego motoryzacyjnych potrzeb. Dlatego w Yanosiku znajdziesz nie tylko możliwość wyznaczenia trasy, ale również inne funkcje, m.in. wideorejestrator, ewidencję wydatków, polecanych mechaników z Yanosik Warsztaty oraz punkty sprzedaży aut Yanosik Autoplac, i wiele więcej!

Naszą aplikację tworzymy wspólnie ze wszystkimi użytkownikami, nie musisz być programistą, by mieć realny wpływ na algorytm Yanosika! Możesz mieć swój udział w rozwijaniu naszej apki i tworzeniu nowych urządzeń.

Yanosika pobrano już ponad 15 mln razy. Dołącz do naszej społeczności! Twórzmy razem najnowocześniejsze polskie rozwiązanie dla polskich kierowców.

Zostań naszym Patronem!

Możesz nas wspomóc, tak jak nasz system ostrzegania od lat pomaga kierowcom w całej Polsce. Od samego początku Yanosik to projekt, który opiera się na współdziałaniu społeczności – wspieramy się wzajemnie na drodze i dbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Wierzymy, że dzięki wzajemnej pomocy jesteśmy w stanie zdziałać wiele dobrego. Dlatego teraz zwracamy się z prośbą do Ciebie: rozwijaj Yanosika razem z nami!

Wspierając nas - wspierasz lokalnych przedsiębiorców.

Wybierając Yanosika zaoszczędzisz na kosztach utrzymania swojego auta, poznasz swój styl jazdy, dojedziesz bezpiecznie do celu, ominiesz korki i wypadki na trasie, a do tego… nie przywieziesz, wzbogaconej dodatkowo o punkty karne, foto pamiątki z trasy.

Yanosik wesprze Cię również przy zakupie lub sprzedaży samochodu, w trakcie przejazdu na płatnych odcinkach autostrad, a także w poszukiwaniu najlepszego warsztatu w Twojej okolicy. Jesteśmy dla Ciebie pomocną dłonią, w sprawach bliskich sercu każdego kierowcy.

A zostając naszym Patronem będziesz mógł razem z nami rozwijać Yanosika, tworzyć nowe urządzenia i promować polskie rozwiązania technologiczne na rynku międzynarodowym.

To nie wszystko!

Po co nam Patronite?

Chcemy się rozwijać dla Was!

Dlatego zgromadzone pieniądze przeznaczymy na rozbudowę aplikacji oraz utrzymanie naszego systemu.

Dzięki tym środkom będziemy mogli szybciej wprowadzać proponowane przez Was funkcje, a także tworzyć nowe urządzenia Yanosik, pomagające Wam w bezpiecznym podróżowaniu.

I kto wie, co jeszcze stworzymy w przyszłości... Nasza kreatywność nie zna granic!

Nie każdy bohater nosi pelerynę! Ale wiemy, że Ty swoją wozisz w bagażniku w aucie. ;)

Przywdziej ją i rusz razem z nami na podbój polskich dróg!

Do zobaczenia na trasie 😊


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika