Magdalena Drapała

W Patronite od 03.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Kurs nauczyciela jogi dla dzieci, Jak kreatywnie uczyć dzieci jogi?

1 100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 100 zł

brakuje

Zależy mi, aby pracować z dziećmi. Zawsze dobrze się z nimi rozumiałam. Robiąc ten kurs, nauczę się, jak kreatywnie z nimi pracować poprzez zabawy edukacyjne czy gry. Nauczę się budować wzajemny szacunek i zrozumienie międzi dziećmi, poznam metodologię nauki oddechu, relaksacji, pracy z ciałem. To wymagająca grupa młodych ludzi, z którymi trzeba umieć pracować. Chcę się tego nauczyć, aby pracować w przedszkolach lub przyjeżdżać na rodzinne sesje jogi do Ciebie do domu.

Kurs nauczyciela slow joggingu

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Idealnym uzupełnieniem zajęć z jogi, są prozdrowotne zajęcia z biegania tempem NIKO NIKO czyli bez zadyszki. Taką możliwość dają zajęcia ze slow joggingu. Obecnie jestem po kursie wprowadzającym na animatora slow joggingu. Kolejny krok, to warsztaty na instruktora slow joggingu, które odbywać się będą we wrześniu. Kurs organizowany jest przez Stowarszyszenie Slow Joggingu w Polsce przez Macieja Kozakiewicza.

Kurs RYS 500 dla nauczycieli jogi.

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Po kursie na nauczycielka jogi, który trwał 200 godzin, kolejnym krokiem jest kurs na nauczyciela jogi, który trwa 500 godzin. Ten, na który ja chciałabym jechać odbywa się w Indiach i trwa kilka tygodni. Aby odpowiednio zaopiekować się Wami na macie i prowadzić dobrze jakościowo i merytorycznie zajęcia, potrzebuję sie kształcić i uczyć cały czas. To niekończąca się podróż.
Zostań Patronem