Magdalena Drapała

W Patronite od 03.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Będąc nauczycielką jogi, zależy mi na tym, aby prowadzić dla Was zajęcia z jogi na najwyższym poziomie. U mnie nie ma miejsce na fuszerkę! Chcę, abyście z mat schodzili bardziej zrelaksowani, pełni sił witalnych i z uśmiechem na twarzy, zdrowsi, w lepszej kondycji fizycznej i psychicznej.

O Autorze

Witam wszystkich z całego serca.

Mam na imię Magdalena i prowadzę regularne zajęcia z jogi. Zależy mi na tym, aby ich treść i zawartość była na coraz wyższym poziomie, bo wierzę, że na tym bardzo skorzystacie. Dlatego chcę dalej się szkolić, rozwijać i wzbogacać moją wiedzę. Chcę iść dalej do przodu. Planuję zrobienie kursu nauczyciela jogi dla dzieci, terapię jogi oraz ponownie wyjechać do Azji, gdzie będę mogła pobierać nauki od najlepszych.

Wcześniej pracowałam w korporacji, ale niestety nie było to dla mnie środowisko, w kórym czułam się szczęśliwa i spełniona. W wieku 33 lat wyruszyłam na wolontariat po Europie. To tutaj odżywiłam moją duszę i zrozumiałam w którym kierunku chcę iść. I tak trafiłam do Indii, na kurs nauczyciela jogi, który ukończyłam dwa lata temu. Po powrocie do Europy prowadziłam zajęcia z jogi dla wolontariuszy. W końcu postanowiłam wrócić do domu, by tutaj mieć czas i przrestrzeń na dalszą edukację i rozwój.

Joga to moja pasja. Bardzo cieszę się, widząc zadowolonych i uśmiechniętych ludzi, którzy schodzą z maty. Z wieloma z nich mam bardzo dobre, przyjazne relacje. Wiem, że  jeszcze daleka edukacyjna droga przede mną, dlatego liczę na Waszą pomoc.

Aby dać Wam więcej, potrzebuję Waszego wsparcia. Aby wejść na matę i uczyć dzieci lub prowadzić jogę dla dzieci i ich rodziców, potrzebuję Waszego wsparcia. Aby pracować z chorymi ludźmi (alkoholików czy chorych na raka) , potrzebuję Waszego wsparcia.

Na co dzień spotkacie mnie na macie w Poznaniu. Współpracuję z klubami fitness. Organizuję też wasztaty wyjazdowe z psychoterapeutami, coachami oddechu, gdzie odpoczywamy, jogujemy się, a także pracujemy nad naszym rozwojem osobistym. W 2019 roku zorganizowałam cykliczne zajęcia z jogi na świeżym powietrzu które okazały się dużym sukcesem i które w tym roku na pewno odbędą się ponownie.

Kocham to, co robię. W przyszłości chcę jednak częściej pracować z dziećmi oraz osobami, które potrzebuja ukojenia i uspokojenia z powodu różnych losów życiowym. Chcę zrobić kurs nauczycielka jogi dla dzieci, kurs "Terapia jogą", uczyć się od fizjoterapety oraz doszkolić się na kursie dla nauczycieli jogi RYS 500.

 

Zapraszam!

Magdalena

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem