Avatar użytkownika

Za Moimi Drzwiami

82
patronów
2 115 
miesięcznie
104 730 
łącznie
82
patronów
2 115 zł 104 730 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Wybierz 3 zł
4 dostępne miejsca
Próg konkursowy
5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Dziękuję!
10 zł miesięcznie
Dziękuję! Jestem wzruszona i wdzięczna, że doceniasz moją pracę. Zapraszam cię na Historię Różowego Kontenerka w sekcji postów. Zacznij od pierwszego odcinka (musisz się cofnąć na odpowiednią stronę). Posty znajdziesz na profilu Patronite w jednej z zakładek po lewej stronie. Daj znać jak ci się podoba i jakie Twoim zdaniem będzie jej zakończenie!
15 zł miesięcznie
Czuję się zaszczycona, że zdobyłam twoje serce, drogi Patronie. :) Oferuję ci wszystko, co z progów niżej oraz... Jak wiesz moja strona ma wielką moc znajdowania kotom domów. Nie udostępniam ogłoszeń osób trzecich, ale dla Ciebie zrobię wyjątek i udostępnię raz na miesiąc wskazane przez ciebie ogłoszenie o szukającym domu potrzebującym futrzaku (nie zbiórkę)
20 zł miesięcznie
Witaj wśród wyróżnionych Patronów. Oferuję ci wszystko, co z progów niżej oraz imienne podziękowanie w poście na FB ZMD. Jeśli chcesz otrzymać taki specjalny post daj mi znać na messengerze ZMD.
25 zł miesięcznie
O! Dziękuję, miło mi bardzo, że jesteś! Oferuję ci wszystko, co z progów niżej oraz filmik z moimi milusińskimi nagrany specjalnie dla Ciebie! Odezwij się na FB w tej sprawie, a dostaniesz coś wyjątkowego!
50 zł miesięcznie
Jejku, to niesamowite! Jestem poruszona! Oferuję ci wszystko, co z progów niżej oraz coś nowego: możesz zostać ciocią/wujkiem chrzestnym i wybrać imię, kiedy pojawi się u mnie nowy podopieczny. Powołaj się na Patronite!
100 zł miesięcznie
Oferuję ci wszystko, co z progów niżej oraz... Jeśli się zdecydujesz i Twoje wsparcie będzie trwało 12 miesięcy zapraszam cię do odwiedzin we Wrocławiu, osobiście pokażę ci Kocie Pokoje Za Moimi Drzwiami, poczęstuję moim witariańskim ciastem, pokażę piękne nadodrzańskie okolice, spędzimy razem miłe chwile.

Napisz do mnie, żeby się umówić: zamoimidrzwiami@gmail.com i powołaj się na Patronite!
150 zł miesięcznie
Brak mi słów by wyrazić zdumienie i wdzięczność za tak hojne wsparcie! Oferuję ci wszystko, co z progów niżej oraz... Jeśli się zdecydujesz i Twoje wsparcie będzie trwało 7 miesięcy zapraszam cię do odwiedzin we Wrocławiu, osobiście pokażę ci Kocie Pokoje Za Moimi Drzwiami, poczęstuję moim witariańskim ciastem, piękne nadodrzańskie okolice, spędzimy razem miłe chwile.

Napisz do mnie, żeby się umówić: zamoimidrzwiami@gmail.com i powołaj się na Patronite! Oczywiście wszelkie profity zawarte w poprzednich progach są Twoje!
200 zł miesięcznie
Nie śmiem marzyć o takim wielkim wsparciu, ale jeśli się zdecydujesz i Twoje wsparcie będzie trwało 5 miesięcy zapraszam cię do odwiedzin we Wrocławiu, osobiście pokażę ci Kocie Pokoje Za Moimi Drzwiami, poczęstuję moim witariańskim ciastem, piękne nadodrzańskie okolice, spędzimy razem miłe chwile.

Napisz do mnie, żeby się umówić: zamoimidrzwiami@gmail.com i powołaj się na Patronite! Oczywiście wszelkie profity zawarte w poprzednich progach są Twoje! Jestem za Ciebie wdzięczna!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Za Moimi Drzwiami w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od 2012 roku pomagam zwierzętom prowadząc dla nich dom tymczasowy. Uwielbiam opowiadać o moich podopiecznych i olbrzymią radość sprawia mi, że moi czytelnicy uwielbiają tych opowieści słuchać.

Od 11 lat opowiadam o mojej miłości do zwierząt na stronie bloga , oraz na FBInstagramie  i YT.

Przez dom Za Moimi Drzwiami przewinęło się już kilkaset - ok. 600 zwierząt (psy, koty, nawet dzik Tadzik!), które znalazły pomoc, leczenie, zadbanie, miłość oraz przyszłość. Moją pasją jest na pewno pomaganie, ale też snucie opowieści o moich podopiecznych. Moją misją zarażanie swoim zachwytem kolejnych czytaczy. Gorąco zapraszam!

Pochwalę się nieśmiało, że miasto Wrocław za moją działalność wyróżniło mnie pięciokrotnie swoją nagrodą Serce dla Zwierząt: w 2016, 2017 i 2018 (w 2019 nie startowałam) oraz 2020 i 2022 roku. 

A jakie mam plany? Bardzo chciałabym wydać e-book i audiobooki, zbiory opowiadań o moich ukochanych podopiecznych - każdy z nich jest perełką, skarbem i bezcennym arcydziełem natury. Chciałabym zrobić kalendarze z moimi zdjęciami, ale przede wszystkim tworzyć posty i filmy - opowiadać!

A oto moi podopieczni z poprzednich lat:

2012 -2015 http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/p/httpzamoimidrzwiami.html

2016 http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/p/rok-2016-121.html

2017 http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/p/pokoj-przemian-2017.html

2018 http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/p/pokoj-przemian-2018.html

2019 http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/p/pokoj-przemian-2019.html

2020 http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/p/pokoj-przemian-2020.html

Cele Autora

Misja niesienia miłości
  • 1 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Jakże długo broniłam się przed słowem "misja"... Dziś cieszy mnie, że wiele osób dzieli się ze mną swoimi refleksjami, że moje gadanie, opowieści, pokazywanie sposobów opieki nad kotkami nauczyło ich inaczej patrzeć na swoje zwierzęta. Piszą: "wiele się uczę", "uwielbiam pani relacje", "odstresowuję się", "dzień bez ZMD jest dniem straconym". Moim celem jest więc dalej robić to, co robię: pełną parą, na cały etat, dając z siebie wszystko - jak do tej pory. Już zainwestowałam w kamerę do live streamu na YT, już kupiłam sprzęt i wciąż mam wiele planów. Pragnę pokazywać, jak cudownymi zwierzętami są koty, zarażać podziwem i miłością do nich. To piękna misja, prawda? :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Za Moimi Drzwiami już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ola Ledwoń
Ola Ledwoń
15 zł
Sabina Bryś
Sabina Bryś
50 zł
Małgorzata Janik
Małgorzata Janik
10 zł
Małgorzata Gajewska
Małgorzata Gajewska
20 zł
Inga Pawełek
Inga Pawełek
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.