Za Moimi Drzwiami

W Patronite od 25.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 221

Liczba Patronów: 188

Zostań Patronem
Kup na prezent
101 patronów
2 320 miesięcznie
63 570 łącznie
Od 2012 roku pomagam zwierzętom prowadząc dla nich dom tymczasowy. Uwielbiam opowiadać o moich podopiecznych i olbrzymią radość sprawia mi, że moi czytelnicy uwielbiają tych opowieści słuchać.

O Autorze

Od 9 lat opowiadam o mojej miłości do zwierząt na stronie bloga , oraz na FBInstagramie  i YT.

Przez dom Za Moimi Drzwiami przewinęło się już kilkaset zwierząt (psy, koty, nawet dzik Tadzik!), które znalazły pomoc, leczenie, zadbanie, miłość oraz przyszłość. Moją pasją jest na pewno pomaganie, ale też snucie opowieści o moich podopiecznych. Moją misją zarażanie swoim zachwytem kolejnych czytaczy. Gorąco zapraszam!

Pochwalę się nieśmiało, że miasto Wrocław za moją działalność wyróżniło mnie czterokrotnie swoją nagrodą Serce dla Zwierząt: w 2016, 2017 i 2018 (w 2019 nie startowałam) oraz 2020 roku. 

A jakie mam plany? Bardzo chciałabym wydać zbiory opowiadań o moich ukochanych podopiecznych - każdy z nich jest perełką, skarbem i bezcennym arcydziełem natury. Chciałabym zrobić kalendarze z moimi zdjęciami, ale przede wszystkim tworzyć posty i filmy - opowiadać!

A oto moi podopieczni z poprzednich lat:

2012 -2015 http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/p/httpzamoimidrzwiami.html

2016 http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/p/rok-2016-121.html

2017 http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/p/pokoj-przemian-2017.html

2018 http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/p/pokoj-przemian-2018.html

2019 http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/p/pokoj-przemian-2019.html

2020 http://zamoimidrzwiami.blogspot.com/p/pokoj-przemian-2020.html


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Ewa Szabłowska
Ewa Szabłowska
Próg: 10 zł
Ola Ledwoń
Ola Ledwoń
Próg: 15 zł
Aleksandra Groszkowska
Aleksandra Groszkowska
Próg: 20 zł
Anita Wojewoda
Anita Wojewoda
Próg: 25 zł
Małgorzata Janik
Małgorzata Janik
Próg: 10 zł
Sabina Bryś
Sabina Bryś
Próg: 50 zł