Zapach Papieru

W Patronite od 18.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1855

Liczba Patronów: 1529

Zostań Patronem
4 patronów
45 miesięcznie
700 łącznie

Aby życie stało się łatwiejsze

100 zł

miesięcznie

45%

osiągnięto

55 zł

brakuje

Koszty prowadzenia Zapachu Papieru jak dotąd pokrywam z własnej kieszeni, bo kocham swoje hobby, Wsparcie na poziomie 100 zł miesięcznie pozwoli na opłacenie hostingu i domeny, a także przeniesienie w razie potrzeby plików ze skanami na płatny serwer. Jeśli coś zostanie, zostanie przeznaczone na zakup pism o grach, najlepiej białych kruków (jak czarno-biały SS) i innych retro materiałów. Tak, by było o czym pisać i czym was zaskakiwać.

Motywacja to podstawa

300 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

255 zł

brakuje

Od 2013 roku prowadzę Zapach Papieru. Przekopuję się przez stosy magazynów, piszę teksty, skanuję strony, badam losy autorów itd. Ogarnięcie tego wszystkiego zjada nie dziesiątki, a setki godzin. Czasem się nie chce. Trzysta złotych miesięcznie zwiększy moją motywację i przełoży się na większą ilość kontentu. Jako cel stawiam sobie podwojenie liczby zamieszczanych newsów i minimum dwukrotny update strony w tygodniu.

Pełna profeska

500 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

455 zł

brakuje

Samodzielne kodowanie w HTML-u zapewnia mi pełną kontrolę nad stroną, jednak pochłania mnóstwo czasu, a efekt i tak odstaje od dzisiejszych standardów. Od dawna myślę o przejściu na CMS, który wyglądał by efektowniej, ułatwił dodawanie artykułów i grafiki oraz umożliwił chętnym do współpracy na dodawanie własnych tekstów. Pięćset złotych miesięcznie pokryje zakup i utrzymanie CMS-a, stworzenie nowego layoutu i przerzucenie danych ze starego HTML-owskiego Zapachu Papieru.
Najnowsi Patroni
Patryk Krakowiak
Patryk Krakowiak
10 zł miesięcznie
DaeL
DaeL
5 zł miesięcznie
Anonimowy patron
120 zł jednorazowo
Krzysztof Możejko
Krzysztof Możejko
240 zł jednorazowo