Zapach Papieru

W Patronite od 18.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2085

Liczba Patronów: 1342

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
85 miesięcznie
2 225 łącznie

Aby życie stało się łatwiejsze

100 zł

miesięcznie

85%

osiągnięto

15 zł

brakuje

Koszty prowadzenia Zapachu Papieru jak dotąd pokrywam z własnej kieszeni, bo kocham swoje hobby, Wsparcie na poziomie 100 zł miesięcznie pozwoli na opłacenie hostingu i domeny, a także przeniesienie w razie potrzeby plików ze skanami na płatny serwer. Jeśli coś zostanie, zostanie przeznaczone na zakup pism o grach, najlepiej białych kruków (jak czarno-biały SS) i innych retro materiałów. Tak, by było o czym pisać i czym was zaskakiwać.

Motywacja to podstawa

300 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

215 zł

brakuje

Od 2013 roku prowadzę Zapach Papieru. Przekopuję się przez stosy magazynów, piszę teksty, skanuję strony, badam losy autorów itd. Ogarnięcie tego wszystkiego zjada nie dziesiątki, a setki godzin. Czasem się nie chce. Trzysta złotych miesięcznie zwiększy moją motywację i przełoży się na większą ilość kontentu. Jako cel stawiam sobie podwojenie liczby zamieszczanych newsów i minimum dwukrotny update strony w tygodniu.

Pełna profeska

500 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

415 zł

brakuje

Samodzielne kodowanie w HTML-u zapewnia mi pełną kontrolę nad stroną, jednak pochłania mnóstwo czasu, a efekt i tak odstaje od dzisiejszych standardów. Od dawna myślę o przejściu na CMS, który wyglądał by efektowniej, ułatwił dodawanie artykułów i grafiki oraz umożliwił chętnym do współpracy na dodawanie własnych tekstów. Pięćset złotych miesięcznie pokryje zakup i utrzymanie CMS-a, stworzenie nowego layoutu i przerzucenie danych ze starego HTML-owskiego Zapachu Papieru.
Najnowsi Patroni
Michał Goszczyński
Michał Goszczyński
Próg: 10 zł
Michal Nazarewicz
Michal Nazarewicz
Próg: 20 zł
DaeL
DaeL
Próg: 5 zł
Aleksy Uchanski
Aleksy Uchanski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Dariusz AXL Aksamit
Dariusz AXL Aksamit
Próg: 5 zł