Avatar użytkownika

Zbrodnie Zapomniane

15
patronów
310 
miesięcznie
5 745 
łącznie
15
patronów
310 zł 5 745 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Bardzo Ci dziękuję za Twoją obecność!

W ramach podziękowań otrzymasz dostęp do grupy facebookowej, na której będziemy mogli bliżej się poznać oraz porozmawiać o interesujących sprawach kryminalnych, na temat których z różnych względów, nie jestem w stanie stworzyć kompletnego odcinka.
15 zł miesięcznie
Drugi próg, robi się poważnie!

Twoje wsparcie jest dla mnie szalenie ważne, dlatego też nie tylko otrzymasz dostęp do facebookowej grupy dla patronów, ale również na końcu każdego odcinka na YouTube umieszczę planszę z moim osobistym podziękowaniem, na której pojawi się Twoje imię lub nick.
20 zł miesięcznie
Serdecznie Ci dziękuję!

Zdaje sobie sprawę, że treści, które publikuje są dla Ciebie priorytetem, dlatego oprócz nagród z niższych progów, w ramach bonusu otrzymasz przedpremierowy dostęp do odcinka.
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
25 dostępnych miejsc
Idziemy w coraz poważniejsze kwoty, dlatego prócz wcześniejszych bonusów, otrzymasz również możliwość zagłosowania w ankiecie, w której raz w miesiącu wspólnie wybierzemy sobie temat odcinka.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
9 dostępnych miejsc
Nawet nie wiesz, jak bardzo mi miło!

W ramach podziękowań za Twoją hojność, chciałabym wręczyć Ci symboliczny prezent, w postaci kubka z logo kanału! Dodatkowo otrzymujesz wszystkie bonusy z wcześniejszych progów.

PREZENT ZOSTANIE WYSŁANY PO MINIMUM TRZECH MIESIĄCACH WSPIERANIA.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
Wow!

Na to nawet nie liczyłam! Za tak ogromne wsparcie, prócz nagród z poprzednich progów, raz w miesiącu spotkamy się online i wspólnie wybierzemy sobie temat przewodni kolejnego odcinka.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
3 dostępne miejsca
WOW! ZBIERAM SZCZĘKĘ Z PODŁOGI!

Ogromnie mi miło, że chcesz mnie wesprzeć tak hojnie.

PRZED WYBRANIEM TEGO PROGU KONIECZNIE SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ I WSPÓLNIE USTALIMY CO MOGŁABYM DLA CIEBIE ZROBIĆ.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Zbrodnie Zapomniane w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zbrodnie Zapomniane to podcast, który opowiada o sprawach kryminalnych z dalekiej przeszłości. W swoich materiałach próbuję pokazać, że słynne, babcine "kiedyś to takich rzeczy nie było!", nie do końca jest prawdziwe...

Hej!

Mam na imię Kasia i od 2020 roku prowadzę podcast Zbrodnie Zapomniane. W swoich materiałach opowiadam o sprawach kryminalnych z dawnych czasów. W swoim założeniu chciałam stworzyć kanał, który opowiadałby historie, które wydarzyły się naprawdę, a o których nikt (lub prawie nikt) nie słyszał.

Początkowo nie sądziłam, że uda mi się zyskać jakichkolwiek słuchaczy. Jednak szybko się okazało, że fanów zapomnianych historii kryminalnych jest zdecydowanie więcej. 

Swoje materiały opieram na przedwojennej prasie. Aby przygotować jeden materiał, poświęcam wiele godzin na przeglądanie starych dzienników. 

Marzę o tym, by móc tworzyć podcasty na pełen etat i uczynić  z tego swoją pracę zawodową. Dzięki temu mogłabym poświęcić więcej czasu na tworzenie nowych treści. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z treściami, jakie umieszczam na platformie Youtube oraz Spotify.

 

Cele Autora

Koszty, sprzęt oraz dostęp do źródeł
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 190 zł brakuje
20%
Uwielbiam moją pracę. Ale niestety sprzęt się zużywa, książki kosztują, a dostęp do niektórych archiwów bywa płatny. Kwota 1500 złotych pozwoli mi na opracowanie odcinków bez zbędnego stresu i pokryje koszty montażu, materiałów oraz sprzętu.
Podcast na pełen etat!
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 690 zł brakuje
10%
Praca, która jest pasją. To moje największe marzenie, do którego dążę. Dzięki stałym wpływom, byłabym w stanie zakopać się w archiwach i tworzyć, tworzyć, tworzyć... Może w końcu bardziej systematycznie :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Zbrodnie Zapomniane już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magda Paszkowicz
Magda Paszkowicz
20 zł
Magdalena Księżopolska
Magdalena Księżopolska
25 zł
Andrzej Jagoda
Andrzej Jagoda
20 zł
Hanna Drozdowska
Hanna Drozdowska
25 zł
Gabriela Rochatka
Gabriela Rochatka
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.