Zero Załamki - road to Paralympics

W Patronite od 25.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 497

Liczba Patronów: 960

Zostań Patronem
9 patronów
670 miesięcznie
26 190 łącznie

Para-Kolarstwo na maxa!

4 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

3 330 zł

brakuje

Idę w to na 100%! Jestem w stanie poświęcić się w pełni i zainwestować swój czas i energię w sport. Pasja ma szansę zamienić się w coś niesamowitego - reprezentowanie Polski z orzełkiem na piersi na największych zawodach para-kolarskich na świecie!

Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł rozpocząć stałą współpracę z osobistym trenerem kolarstwa, pokryć podstawowe koszty wyjazdów i startów w priorytetowych zawodach oraz po prostu utrzymać się będąc sportowcem niepełnosprawnym.

Zawodowstwo

7 500 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

6 830 zł

brakuje

7 dni w tygodniu, 30 dni w miesiącu, 12 miesięcy w roku - bez barier finansowych uprawiam Para-Kolarstwo w profesjonalny, zawodowy sposób. Jestem w stanie pokryć koszty zakupu najlepszego, niezbędnego sprzętu, pokryć koszty nie tylko letnich obozów w Polsce ale również tych zagranicznych w sezonie zimowym. Współpracuję na pełnych obrotach ze sztabem profesjonalistów - trener, dietetyk, fizjoterapeuta. Biorę udział we wszystkich międzynarodowych zawodach kolarskich UCI. Jest moc!

Integracyjny Klub Sportowy

15 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

14 330 zł

brakuje

Przekuwam swój czas i pasję w działalność organiczną, dbając o rozwój zdrowych i aktywnych postaw w społeczeństwie. Tworzę Klub Kolarski integrujący osoby niepełnosprawne z resztą społeczeństwa.

Środki finansowe będą przeznaczane na zakup rowerów ręcznych do treningu, kasków i odzieży sportowej, pokrycie udziału w lokalnych zawodach i obozach oraz inne aktywności rozwijające zawodników w klubie.

Wielkim marzeniem byłoby zorganizowanie w Polsce zawodów Kolarstwa Ręcznego rangi międzynarodowej (np. cykl EHC), co mocno przyczyniłoby się do popularyzacji sportu w Polsce.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni