Zero Załamki - road to Paralympics

W Patronite od 25.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1082

Liczba Patronów: 2092

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
310 miesięcznie
34 545 łącznie

Para-Kolarstwo na maxa!

4 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

3 690 zł

brakuje

Idę w to na 100%! Jestem w stanie poświęcić się w pełni i zainwestować swój czas i energię w sport. Pasja ma szansę zamienić się w coś niesamowitego - reprezentowanie Polski z orzełkiem na piersi na największych zawodach para-kolarskich na świecie!

Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł rozpocząć stałą współpracę z osobistym trenerem kolarstwa, pokryć podstawowe koszty wyjazdów i startów w priorytetowych zawodach oraz po prostu utrzymać się będąc sportowcem niepełnosprawnym.

Zawodowstwo

7 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

7 190 zł

brakuje

7 dni w tygodniu, 30 dni w miesiącu, 12 miesięcy w roku - bez barier finansowych uprawiam Para-Kolarstwo w profesjonalny, zawodowy sposób. Jestem w stanie pokryć koszty zakupu najlepszego, niezbędnego sprzętu, pokryć koszty nie tylko letnich obozów w Polsce ale również tych zagranicznych w sezonie zimowym. Współpracuję na pełnych obrotach ze sztabem profesjonalistów - trener, dietetyk, fizjoterapeuta. Biorę udział we wszystkich międzynarodowych zawodach kolarskich UCI. Jest moc!

Integracyjny Klub Sportowy

15 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

14 690 zł

brakuje

Przekuwam swój czas i pasję w działalność organiczną, dbając o rozwój zdrowych i aktywnych postaw w społeczeństwie. Tworzę Klub Kolarski integrujący osoby niepełnosprawne z resztą społeczeństwa.

Środki finansowe będą przeznaczane na zakup rowerów ręcznych do treningu, kasków i odzieży sportowej, pokrycie udziału w lokalnych zawodach i obozach oraz inne aktywności rozwijające zawodników w klubie.

Wielkim marzeniem byłoby zorganizowanie w Polsce zawodów Kolarstwa Ręcznego rangi międzynarodowej (np. cykl EHC), co mocno przyczyniłoby się do popularyzacji sportu w Polsce.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Wojciech Jarzynski
Wojciech Jarzynski
Próg: 250 zł
Volodymyr Vorobiov
Volodymyr Vorobiov
Próg: 50 zł
Krzysztof Wlasny
Krzysztof Wlasny
Próg: 10 zł
Ina Bucataru
Ina Bucataru
Próg: 100 zł