Strefa Patrona:

18

patronów

235 zł

miesięcznie

1415 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
203
miesięczne wsparcie
130
liczba patronów

  Cześć :) Jestem ogrodnikiem i pasjonatem roślin. Od blisko 40 lat pracuje w branży ogrodniczej, ale rośliny, ogrody i kwiaty to nie tylko moja praca, to przede wszystkim moja pasja i życie. Za pomocą moich dzieci w ostatnim czasie zacząłem dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, które ku nasze

ZOSTAŃ PATRONEM

Posty

Cięcie traw ozobnych
autor: Zielone Pogotowie
6 dni temu
Wiosna to czas kiedy należy przyciąć trawy ozdobne, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście to zróbcie to jak najszybciej. Unikniecie bałaganu i dacie miejsce do zrostu nowych liści.
Darmowy!
Brak komentarzy
Cięcie Pięciornika
autor: Zielone Pogotowie
1 tydzień temu
Jak i kiedy przyciąć Pięciornik? Oto krótki filmik na ten temat. Jeżeli interesujesz się ogrodnictwem i chciałbyś nauczyć się uszlachetniać i rozmnażać swoje drzewa i krzewy, poniżej znajdziesz przygotowane przez nasz szkolenia w formie pakietu filmików instruktażowych. Zapraszamy! http://allegro.pl/show_item.php?item=7234694725 http://allegro.pl/show_item.php?item=7219551438 Polecamy również nasz pierwszy poradnik: Kalendarz szczepień i rozmnażania roślin, który zawiera terminarz uszlachetniania i rozmnażania ponad 100 gatunków roślin. http://allegro.pl/kalendarz-szczepien-i-rozmnazania-roslin-i7276455765.html
Darmowy!
Brak komentarzy
Cięcie Tawuły
autor: Zielone Pogotowie
1 tydzień temu
Jak i kiedy przyciąć tawułę? Oto filmik, który odpowiada na te pytania. Powodzenia przy wiosennych cięciach!
Darmowy!
Brak komentarzy
Jak się pozbyć raka? #zielonepogotowie
autor: Zielone Pogotowie
2 tygodnie temu
Jak postępować z postępującym rakiem bakteryjnym na naszym drzewku owocowym? Oto krótka wskazówka, która pozwoli uratować takie drzewko.
Darmowy!
Brak komentarzy
Szczepienie przez stosowanie #zielonepogotowie
autor: Zielone Pogotowie
3 tygodnie temu
Jest to metoda stosunkowo łatwa, w której wykorzystujemy zasadę, że pęd podkładki jest tej samej grubości co zraz. Ten rodzaj szczepienia z powodzeniem można wykonywać od marca do końca kwietnia (pod warunkiem, że posiadasz zrazy w stanie uśpienia). Poniższy filmik pokazuje tą metodę szczepienia na przykładzie Czeremchy. Wśród naszych filmików znajdziecie również tą metodę szczepienia na przykładzie Wierzby.
Darmowy!
Brak komentarzy
Jak przyciąć Hortensję ogrodową? #zielonepogotowie
autor: Zielone Pogotowie
1 miesiąc temu
Jak przyciąć Hortensję ogrodową? #zielonepogotowie Czy tniemy Hortensje ogrodowe? Nie do końca, tylko oczyszczamy usuwając suche pędy. UWAGA!! Ogłaszamy konkurs!! O czym przekonaliście się oglądając filmik. Prześlijcie nam zdjęcia swoich hortensji przed i po cięciu, mailowo na biuro@zielonepogotowie.pl lub publikując na Grupie Zielone Inspiracje na Facebook. Macie czas do końca tygodnia (do 18.03), wybierzemy najlepiej przycięte Hortensje i rozdamy nasze 3 nagrody niespodzianki, które widzieliście na filmiku! Zapraszamy!!
Darmowy!
Brak komentarzy
Jak przyciąć Orzech włoski?
autor: Zielone Pogotowie
1 miesiąc temu
Dużo pytaliście o cięcie orzecha włoskiego, czy ciąć? Jeśli tak, to w jaki sposób? Oto krótka prezentacja formowania takiego drzewka.
Darmowy!
Brak komentarzy
Jak przyciąć Hortensje bukietowe i drzewiaste? #zielonepogotowie
autor: Zielone Pogotowie
1 miesiąc temu
Okres od Grudnia do Marca to odpowiedni czas również na cięcie Hortensji bukietowych i drzewiastych. To Wy możecie dzięki takiemu cięciu zadecydować jakiej wielkości kwiaty chcecie żeby miały. W filmiku #zielonepogotowie pokazujemy dwa sposoby, więc wsłuchajcie się i zdecydujcie sami! Zbieramy pieniądze na kamerkę GoPro, która pomoże zwiększyć jakość naszych filmików. Zapraszamy do udziału w zbiórce: https://www.paypal.com/pools/c/82isJiRN31 Poniżej kilka linków do naszych produktów: Kalendarz szczepień i rozmnażania roślin http://allegro.pl/kalendarz-szczepien-i-rozmnazania-roslin-i7158314211.html Szkolenie ze szczepienia roślin- pakiet 10 filmików: http://allegro.pl/szkolenie-ze-szczepienia-roslin-pakiet-10-filmikow-i7219551438.html
Darmowy!
Brak komentarzy
Cięcie Pigwowca
autor: Zielone Pogotowie
1 miesiąc temu
Oto nasza odpowiedź na często zadawane pytanie podczas naszego Dyżur ekspertów #zielonepogotowie. Mamy nadzieję, że nasz filmik ułatwi wam pielęgnację tego pięknego krzewu.
Darmowy!
Brak komentarzy
Pokaż nowsze
Pokaż starsze