Z piłką na Ty

W Patronite od 18.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2207

Liczba Patronów: 1902

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
50 miesięcznie
1 035 łącznie
Poznaliśmy się na boisku i teraz naszą pasję przenosimy na odbiorniki dźwiękowe. Od podwórek po stadiony, od największych gwiazd po lokalnych kopaczy, od plotek po solidną dawkę przydatnych faktów. Kochasz piłkę? Pokochasz nasz podcast!

O Autorze

Piłka nożna to najpopularniejszy sport w Polsce. Jest to stwierdzenie z którym ciężko się nie zgodzić. Każde dziecko marzy, aby grać na takim poziomie jak Lewandowski, Zieliński, czy Szczęsny.
Jako że potrzeba rozmowy o futbolu jest ogromna (nie tylko wśród młodych, ale i starszych kibiców) naprzeciwko wychodzi nowy program „Z piłką na Ty”. Jest to podcast, prowadzony przez dwóch młodych chłopaków, którzy od małego są zakochani w tym sporcie.  Szymon, to absolwent uczelni AWF-u, który czynnie gra w piłkę w Polskiej IV lidze. Niedawno ukończył kurs trenerski UEFA C.  Stasiek, to były zawodnik, który przez ponad 12 lat trenował w warszawskich klubach piłkarskich. Ma za sobą kilkaset meczy rozegranych na mazowieckich boiskach. 

A jak się poznali?
9 lat temu wskutek problemów w klubie rozpadł się zespół juniorski Gwardii Warszawa. Znaczna większość chłopaków postanowiła przenieść się do Ursynowskiego SEMPa i to właśnie wtedy spotkali się po raz pierwszy. Kilkadziesiąt ( a może nawet kilkaset) wspólnych meczów w dwóch różnych klubach , podobna ilość godzin spędzonych przy FIFie i oglądanej ze streamów Lidze mistrzów, uliczne i orlikowe turnieje - ich przyjaźń zawsze kręciła się wokół futbolówki. Wraz z mijającymi latami do ganiania za piłką dołączyła potrzeba dyskusji: o tym co dzieje się w naszej lidze, naszym kraju i na całym świecie. Jeden napisał do drugiego, spotkali się i zaczęli dzielić się swoimi dyskusjami z szerszym gronem ludzi zafascynowanych piłką w podobnym stopniu. I tak zrodził się pomysł stworzenia "Z piłką na Ty" , podcastu , choć bardziej pasuje tu określenie "społeczności", gdzie chłopaki wspólnie poruszają tematy ze świata okołopiłkarskiego.

Kochasz piłkę? Pokochasz nasz podcast!
⚽⚽⚽ Z piłką na Ty ⚽⚽⚽


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika