Zulak MotoAdv

W Patronite od 26.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1306

Liczba Patronów: 1379

Zostań Patronem
5 patronów
135 miesięcznie
1 185 łącznie
PODRÓŻ to wspaniała przygoda. Dorzućmy do tego WIELKĄ PASJĘ do motocykli. Teraz wystarczy wymieszać to w jedną całość za pomocą obiektywu kamery. Właśnie stworzyliśmy przepis na SZCZĘŚCIE :) Teraz możemy dzielić się, inspirować oraz wspólnie przeżywać to na na moim kanale YouTube.

O Autorze

Cześć

    Nazywam się Łukasz, mam 25lat i w końcu po namowie moich bliskich zdecydowałem się założyć profil na PATRONITE. Dzięki niemu będę mógł rozwinąć się bardziej.

                       Kilka lat temu odkryłem co daje mi szczęście oraz jest moją wielką pasją.                            Tak to motocykle i podróże z nimi związane. 

                 Zafascynowany jazdą, poszedłem krok na przód tworząc kanał w serwisie YouTube                       o nazwie ZULAK MOTOADV 

Moje filmy mają tematykę motocyklowo-podróżniczą, w której głównie przemierzam Europę w poszukiwaniu przygody, tajemniczych miejsc, oraz inspiracji dla siebie jak i dla Was. 

 

     

Przez większość czasu podróżowałem z Tatą, jednak w ostatnim czasie dużo się zmienia i niektóre wyprawy realizuje sam.

 

Na swoim koncie mam kilka dalszych i bliższych wyjazdów po Europie, dzięki którym zrobiłem już około 30 tys. km. 

W tym roku obrałem kierunek

 • pojezierza w Polsce
 • Dolomity włoskie
 • Rumunia

2018 rok był początkiem mojej rewolucji w podróżowaniu. To właśnie po zakupie motocykla, który był moim małym marzeniem nabrałem większej odwagi i motywacji do działania. 

W pierwszym roku przygody z Triumphem chciałem lepiej poznać kraj, w którym się urodziłem. I tak ruszyłem kolejno 

 • w Bieszczady
 • w trasę dookoła granic Polski 
 • oraz krótsze wypady 

2019 rok był już nieco odważniejszy i z małym bagażem doświadczeń wybrałem się poza granice

 • Zwiedzić Bałkany 
 • Słowenie 

 

Wszystkie relacje z wypraw znajdziecie u mnie na kanale YT

https://www.youtube.com/channel/UCAZsHNgtmnYgePPM7-LWo4w?view_as=subscriber

 

 

 

Każdy wyjazd pozwala mi nabrać nowego doświadczenia, poznać ciekawe osoby oraz uczy mnie akceptacji samego siebie w sytuacjach, które czasem są skrajnie niebezpieczne, albo wymagają cierpliwości w dążeniu do celu. Czasem słyszę od bliskich, że podziwiają moją osobę za odwagę, za to co robię. Myślę, że to kwestia odnalezienia siebie na tym świecie. Ja już wiem, że znalazłem cel, który pozwala mi się realizować się. Niestety żeby móc to robić na 100% potrzebuje małego wsparcia od Was. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mateusz Bukowski
Mateusz Bukowski
Próg: 36 zł
Krzysztof Regucki
Krzysztof Regucki
Próg: 21 zł
Anonimowy patron
Próg: 36 zł
mariusz Nowak
mariusz Nowak
Próg: 21 zł
Piotr Pietrasiak
Piotr Pietrasiak
Próg: 21 zł