Fundacja Abba Pater

W Patronite od 11.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1539

Liczba Patronów: 1997

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
159 miesięcznie
3 019 łącznie

Spotkania z Ojcem

3 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 841 zł

brakuje

Zbyt wielu spotykamy ludzi smutnych, żyjących bez głębokiego sensu i nieznajdujących odpowiedzi na najważniejsze pytania serca. Tak narodził się pomysł na comiesięczne Spotkania z Ojcem. Wierzymy, że pomagają one wielu ludziom odkryć to, o czym mówi Ojciec w Swoim Orędziu: „Przychodzę, aby wygnać przesadny lęk, który Moje stworzenia odczuwają wobec Mnie”. Za nami już wiele spotkań m.in.: w Ostrowie Wielkopolskim i w Kaliszu, po których widzimy już wiele pięknych owoców. Pragniemy zorganizować kolejne spotkania w innych miastach! Każde Spotkanie z Ojcem wiąże się z kosztami. Jeżeli chcecie pomóc w ich organizacji, bardzo prosimy o wsparcie tego projektu.

9 Abba Pater Festiwal

5 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 841 zł

brakuje

Chcielibyśmy zorganizować kolejny Abba Pater Festiwal, który zaplanowaliśmy w dniach od 28 lipca do 2 sierpnia 2020 roku. Festiwal ma na cely wysławianie naszego Ojca, który jest w niebie. Chcemy aby KAŻDY doświadczył Go jako kochającego i troskliwego Tatę.
Zobacz, jak było rok temu! https://www.abbapater.pl/wydarzenia/8-festiwal-abba-pater-fotorelacja/
Chcemy, aby bilet wstępu był tak, jak w minionym roku bardzo symboliczny (10 zł), po to aby każdego było stać, by przyjść i razem z nami wielbić naszego Tatę. Organizacja festiwalu to jednak ogromne koszty, ale jesteśmy przekonaniu, że warto! Jeśli chcecie pomóc w organizacji 9. Edycji Abba Pater Festiwal, prosimy Was o wsparcie tego celu!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Maria Anna
Maria Anna
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Sławek Kania
Sławek Kania
Próg: 49 zł