Antoni Brzeski

W Patronite od 02.11.2018

Anton, Antonio, Antua! Możliwości jest jest wiele, jednak o tym później...Miło Cię tu widzieć! Coś sprawiło że trafiłeś na mój profil, przyczyn może być wiele...w mojej gestii leży, byś znalazł tu coś wartościowego dla siebie. Przedstawię Ci teraz swój mały świat który tworzę od lat...zapraszam!

O Autorze

Miło Cię widzieć!

Na pewno rozglądasz się teraz nad wartościowymi osobowościami oraz projektami które są warte Twojego wsparcia. Przedstawię Ci teraz swoją misję, jeśli zdecydujesz się ją wspólnie tworzyć, jestem Tobie ogromnie wdzięczny! 

Mój główny cel uwolnienie Naszego potencjału wykorzystanie go w rozwoju Gdyni.

Mieszkam w Gdyni, tu skupiam swoje działania lokalne kierowane na rozwój miasta, młodzieży oraz sportu.  Nie potrafię tu opisać  jak bardzo lubię tworzyć akcje społeczne, mógłbym poświęcać im cały czas.  Jednak nie oszukujmy się, w życiu trzeba zarabiaćpieniądze. No, ewentualnie można zrezygnować ze snu :') Założyłem Patronite by jednak ze snu nie rezygnować, a poświęcać jednak więcej czasu na kreowanie Naszego Miasta

Co robię?

 • Buduję place do ćwiczeń z wagą własnego ciała
 • Współtworzę społeczność blisko 300 osób trenujących w 3-city
 • Organizuję ogólnopolskie zawody Street Workout w Gdyni (za nami już dwie edycje!)
 •  Wdrażam młodzież w proces kreowania zmian w naszej okolicy i nie tylko!
Bitwa o tytuł Dzika Redłowa
Bitwa o tytuł Dzika Redłowa 2K18

z zawodu - filmowiec

Pracuję w zawodzie filmowym, poza zleceniami nagrywam pełne pasji filmy które dotychczas miały wydźwięk sportowy. Dzięki Wam, połączę filmy ze sprawami lokalnymi. Będzie to dla Nas jeden ze środków komunikacji regularnie pojawiający się na kanale w formie VLOG'a.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)