Antoni Brzeski

W Patronite od 02.11.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Anton, Antonio, Antua! Możliwości jest jest wiele, jednak o tym później...Miło Cię tu widzieć! Coś sprawiło że trafiłeś na mój profil, przyczyn może być wiele...w mojej gestii leży, byś znalazł tu coś wartościowego dla siebie. Przedstawię Ci teraz swój mały świat który tworzę od lat...zapraszam!

O Autorze

Miło Cię widzieć!

Na pewno rozglądasz się teraz nad wartościowymi osobowościami oraz projektami które są warte Twojego wsparcia. Przedstawię Ci teraz swoją misję, jeśli zdecydujesz się ją wspólnie tworzyć, jestem Tobie ogromnie wdzięczny! 

Mój główny cel uwolnienie Naszego potencjału wykorzystanie go w rozwoju Gdyni.

Mieszkam w Gdyni, tu skupiam swoje działania lokalne kierowane na rozwój miasta, młodzieży oraz sportu.  Nie potrafię tu opisać  jak bardzo lubię tworzyć akcje społeczne, mógłbym poświęcać im cały czas.  Jednak nie oszukujmy się, w życiu trzeba zarabiaćpieniądze. No, ewentualnie można zrezygnować ze snu :') Założyłem Patronite by jednak ze snu nie rezygnować, a poświęcać jednak więcej czasu na kreowanie Naszego Miasta

Co robię?

  • Buduję place do ćwiczeń z wagą własnego ciała
  • Współtworzę społeczność blisko 300 osób trenujących w 3-city
  • Organizuję ogólnopolskie zawody Street Workout w Gdyni (za nami już dwie edycje!)
  •  Wdrażam młodzież w proces kreowania zmian w naszej okolicy i nie tylko!
Bitwa o tytuł Dzika Redłowa
Bitwa o tytuł Dzika Redłowa 2K18

z zawodu - filmowiec

Pracuję w zawodzie filmowym, poza zleceniami nagrywam pełne pasji filmy które dotychczas miały wydźwięk sportowy. Dzięki Wam, połączę filmy ze sprawami lokalnymi. Będzie to dla Nas jeden ze środków komunikacji regularnie pojawiający się na kanale w formie VLOG'a.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem