Strefa Patrona:

2

patronów

55 zł

miesięcznie

865 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
499
miesięczne wsparcie
632
liczba patronów

  Fundacja Ad Arma jest organizacją oddaną idei poszanowania prawa i wolności obywatelskich, ze szczególnym naciskiem na prawo do obrony życia przed nielegalną napaścią i prawa do posiadania broni.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 945 zł
Do broni!
Dzięki Wam kanał zyskał na regularności. Jesteśmy w stanie co tydzień dać Wam nowy odcinek.
Kwestie związane z bronią palną, samoobroną, prawodawstwem w tym zakresie, czy obroną terytorialną staną się dla nas jaśniejsze.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1945 zł
Lepszy sprzęt- lepsza jakość!
Chcemy by techniczna strona naszych produkcji nie ustępowała stronie merytorycznej. Musimy zainwestować w oświetlenie i poprawić jakość dźwięku.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3945 zł
Strzały, wybuchy! Cięcia i pchnięcia!
Każdy strzał to od jednego do kilku złotych, a przecież to dopiero wierzchołek góry lodowej. Broń, strzelnica, cele... Chcesz większej ilości filmów poświęconych testom broni i amunicji? A może tych na temat samoobrony czy broni białej. Zostań naszym Patronem! Zrealizujemy filmy poświęcone praktycznej stronie omawianych zagadnień.

Patroni będę mogli sugerować tematykę filmów. Zyskają także dostęp do dodatkowych materiałów, jak zdjęcia czy making of z planu.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 18000 zł miesięcznie
brakuje 17945 zł
Zmieniamy rzeczywistość!
Przekonać kogoś do prawa do posiadania broni to nie wszystko. You Tube to nie życie. Dzięki Wam możemy pracować merytorycznie w celu zmiany dostępu do broni w Polsce. Celem jest przecież byśmy wszyscy mieli prawo do posiadania i używania broni.

O Autorze

Fundacja Ad Arma została powołana by przywrócić w Polsce praktyczne prawo do życia. Ponieważ jesteśmy wolnymi ludźmi mamy prawo do użycia siły w celu ochrony życia. Czas najwyższy byśmy przestali obawiać się korzystania z prawa do obrony koniecznej. Czas najwyższy byśmy byli do tego gotowi moralnie (poprzez nastawienie woli) i praktycznie (posiadając ku temu umiejętności i odpowiednie narzędzia).

Fundacja Ad Arma jest organizacją oddaną idei poszanowania prawa i wolności obywatelskich, ze szczególnym naciskiem na prawo do obrony życia przed nielegalną napaścią i prawa do posiadania broni.

 

 

Choć istnieje wiele organizacji politycznych, kulturalnych, czy społecznych to nikt od roku 1989 nie podjął tematu praktycznego prawa do życia. Nikt nie postawił sobie za cel podniesienia prawa do obrony do rangi sprawy życia lub śmierci, jaką ona z definicji jest. Jeśli nie będziemy walczyli o prawo do obrony życia przy użyciu współczesnych narzędzi to obudzimy się niewolnikami, tak jak to ma miejsce w wielu innych europejskich krajach. Czego dobitnym przykładem jest Wielka Brytania, gdzie nie tylko zdelegalizowano prywatne posiadanie przedmiotów służących samoobronie, ale zlikwidowano prawo do obrony! Tak więc stańmy do walki nie tylko w obronie tego co mamy, lecz również sięgnijmy po to co nam się słusznie należy.

 

 

Prawo do posiadania broni wynika z prawa do obrony to zaś wprost z prawa do życia. Zadaniem władzy jest rozpoznać i uznać, w ramach prawa stanowionego, istniejące prawo naturalne. Jako Fundacja Ad Arma staramy się wymóc na rządzących zmianę obowiązujących przepisów i przywrócenie Polakom praktycznego prawa do życia- prawa do posiadania broni.

 

Analizujemy i opiniujemy projekty zmian obowiązującego prawa polskiego i unijnego. Wydajemy ekspertyzy  dotyczące obowiązującego prawa i jego interpretacji. Piszemy projekty ustaw i rozporządzeń, które przedkładamy decydentom.

 

Praca u podstaw jest fundamentem wszelkich zmian w społeczeństwie. Dlatego też kładziemy nacisk na przekonywanie Polaków do prawa do życia nie tylko jako wartości deklarowanej, ale przede wszystkim jako wartości, której warto bronić wszelkimi godziwymi środkami.

Wygłaszamy prelekcje i wykłady. Organizujemy szkolenia strzeleckie oraz zajęcia teoretyczne. Prowadzimy stronę internetową (www.adarma.pl), fanpage na Facebook' u (www.facebook.com/fundacjaAdArma) oraz kanał na YouTube (www.youtube.com/adarma).

 

W tej chwili dążymy do:

 • rozwoju kanału i uzyskania systematyczności w publikowaniu kolejnych materiałów
 • poprawienia jakości realizowanych przez nas filmów - oświetlenie, dźwięk
 • zwiększenia ilości filmów realizowanych na strzelnicy - testy broni, amunicji, praktyka użycia rozmaitych narzędzi w samoobronie

 

Zostań naszym Patronem!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Zostałeś naszym Patronem! Cieszymy się, że jesteś. Razem przywrócimy prawo do posiadania broni!
Podziękowania wyślemy drogą mailową, a Twój adres e- mail dołączymy do newslettera przeznaczonego wyłącznie dla darczyńców.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 1
Dołączyłeś do elitarnego grona Patronów o wyjątkowych przywilejach. W związku z tym:
- Otrzymasz dostęp do ukazujących się regularnie filmów przygotowywanych wyłącznie dla Patronów.

Oczekuj podziękowań, które wyślemy drogą mailową oraz newslettera, który wysyłamy wyłącznie do ofiarodawców.
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 1
Masz świadomość, że każdy ma tyle wolności na ile sobie zasłużył. Dzięki Tobie nasz głos może dotrzeć do jeszcze szerszego grona osób. Żaby Ci podziękować:
- otrzymasz dostęp do filmów, do których dostęp mają tylko Patroni - ich tematyka poświęcona jest m.in. broni palnej, broni białej oraz samoobronie.
- umieścimy Twoje imię i nazwisko na Liście Darczyńców na naszej stronie internetowej

Żebyś na bieżąco mógł śledzić naszą działalność będziesz otrzymywał newsletter zarezerwowany wyłącznie dla darczyńców.
Zostań patronem
60 zł / miesiąc
patroni: 0
Będąc naszym Patronem pokazujesz, iż masz świadomość, że wolność, jako szczególna wartość, jest kosztowna. Dzięki Tobie nasza codzienna działalność jest możliwa.
Jako nasz Patron:
- otrzymasz dostęp do filmów, do których prawo mają tylko Patroni
- umieścimy Twoje imię i nazwisko na Liście Darczyńców na naszej stronie internetowej
- dasz nam możliwość dalszej merytorycznej pracy nad projektami ustaw i rozporządzeń - dzięki Tobie możemy przywrócić broń w ręce Polaków

Żebyś na bieżąco mógł śledzić naszą działalność będziesz otrzymywał newsletter zarezerwowany wyłącznie dla darczyńców.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś, nie tylko wyjątkowym Patronem - stałeś się częścią zespołu Ad Arma! W związku z tym:
- zyskasz prawo do filmów, do których dostęp mają tylko Patroni
- Twoje imię i nazwisko umieścimy na Liście Darczyńców na stronie internetowej
- dajemy Ci możliwość sugerowania tematyki realizowanych przez nas filmów
- otrzymasz wyjątkowe gadżety - koszulkę, portfel, naszywkę i wiele więcej.

Żebyś na bieżąco mógł śledzić naszą działalność będziesz otrzymywał newsletter zarezerwowany wyłącznie dla darczyńców.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
  -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
 • Dodatkowo Twoje dane takie jak Imię i Nazwisko mogą być publicznie dostępne na Twoim Profilu Publicznym dla każdego odwiedzającego naszą stronę.
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Organizacje zarejestrowane poza UE do których wysyłamy dane to: Google, Amazon i OneSignal.

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK