Strefa Patrona:

2

patronów

80 zł

miesięcznie

405 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
355
miesięczne wsparcie
475
liczba patronów

  Fundacja Ad Arma jest organizacją oddaną idei poszanowania prawa i wolności obywatelskich, ze szczególnym naciskiem na prawo do obrony życia przed nielegalną napaścią i prawa do posiadania broni.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 8%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 920 zł
Do broni!
Dzięki Wam kanał zyskał na regularności. Jesteśmy w stanie co tydzień dać Wam nowy odcinek.
Kwestie związane z bronią palną, samoobroną, prawodawstwem w tym zakresie, czy obroną terytorialną staną się dla nas jaśniejsze.
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1920 zł
Lepszy sprzęt- lepsza jakość!
Chcemy by techniczna strona naszych produkcji nie ustępowała stronie merytorycznej. Musimy zainwestować w oświetlenie i poprawić jakość dźwięku.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3920 zł
Strzały, wybuchy! Cięcia i pchnięcia!
Każdy strzał to od jednego do kilku złotych, a przecież to dopiero wierzchołek góry lodowej. Broń, strzelnica, cele... Chcesz większej ilości filmów poświęconych testom broni i amunicji? A może tych na temat samoobrony czy broni białej. Zostań naszym Patronem! Zrealizujemy filmy poświęcone praktycznej stronie omawianych zagadnień.

Patroni będę mogli sugerować tematykę filmów. Zyskają także dostęp do dodatkowych materiałów, jak zdjęcia czy making of z planu.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 18000 zł miesięcznie
brakuje 17920 zł
Zmieniamy rzeczywistość!
Przekonać kogoś do prawa do posiadania broni to nie wszystko. You Tube to nie życie. Dzięki Wam możemy pracować merytorycznie w celu zmiany dostępu do broni w Polsce. Celem jest przecież byśmy wszyscy mieli prawo do posiadania i używania broni.

O Autorze

Fundacja Ad Arma została powołana by przywrócić w Polsce praktyczne prawo do życia. Ponieważ jesteśmy wolnymi ludźmi mamy prawo do użycia siły w celu ochrony życia. Czas najwyższy byśmy przestali obawiać się korzystania z prawa do obrony koniecznej. Czas najwyższy byśmy byli do tego gotowi moralnie (poprzez nastawienie woli) i praktycznie (posiadając ku temu umiejętności i odpowiednie narzędzia).

Fundacja Ad Arma jest organizacją oddaną idei poszanowania prawa i wolności obywatelskich, ze szczególnym naciskiem na prawo do obrony życia przed nielegalną napaścią i prawa do posiadania broni.

 

 

Choć istnieje wiele organizacji politycznych, kulturalnych, czy społecznych to nikt od roku 1989 nie podjął tematu praktycznego prawa do życia. Nikt nie postawił sobie za cel podniesienia prawa do obrony do rangi sprawy życia lub śmierci, jaką ona z definicji jest. Jeśli nie będziemy walczyli o prawo do obrony życia przy użyciu współczesnych narzędzi to obudzimy się niewolnikami, tak jak to ma miejsce w wielu innych europejskich krajach. Czego dobitnym przykładem jest Wielka Brytania, gdzie nie tylko zdelegalizowano prywatne posiadanie przedmiotów służących samoobronie, ale zlikwidowano prawo do obrony! Tak więc stańmy do walki nie tylko w obronie tego co mamy, lecz również sięgnijmy po to co nam się słusznie należy.

 

 

Prawo do posiadania broni wynika z prawa do obrony to zaś wprost z prawa do życia. Zadaniem władzy jest rozpoznać i uznać, w ramach prawa stanowionego, istniejące prawo naturalne. Jako Fundacja Ad Arma staramy się wymóc na rządzących zmianę obowiązujących przepisów i przywrócenie Polakom praktycznego prawa do życia- prawa do posiadania broni.

 

Analizujemy i opiniujemy projekty zmian obowiązującego prawa polskiego i unijnego. Wydajemy ekspertyzy  dotyczące obowiązującego prawa i jego interpretacji. Piszemy projekty ustaw i rozporządzeń, które przedkładamy decydentom.

 

Praca u podstaw jest fundamentem wszelkich zmian w społeczeństwie. Dlatego też kładziemy nacisk na przekonywanie Polaków do prawa do życia nie tylko jako wartości deklarowanej, ale przede wszystkim jako wartości, której warto bronić wszelkimi godziwymi środkami.

Wygłaszamy prelekcje i wykłady. Organizujemy szkolenia strzeleckie oraz zajęcia teoretyczne. Prowadzimy stronę internetową (www.adarma.pl), fanpage na Facebook' u (www.facebook.com/fundacjaAdArma) oraz kanał na YouTube (www.youtube.com/adarma).

 

W tej chwili dążymy do:

  • rozwoju kanału i uzyskania systematyczności w publikowaniu kolejnych materiałów
  • poprawienia jakości realizowanych przez nas filmów - oświetlenie, dźwięk
  • zwiększenia ilości filmów realizowanych na strzelnicy - testy broni, amunicji, praktyka użycia rozmaitych narzędzi w samoobronie

 

Zostań naszym Patronem!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Zostałeś naszym Patronem! Cieszymy się, że jesteś. Razem przywrócimy prawo do posiadania broni!
Podziękowania wyślemy drogą mailową, a Twój adres e- mail dołączymy do newslettera przeznaczonego wyłącznie dla darczyńców.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Dołączyłeś do elitarnego grona Patronów o wyjątkowych przywilejach. W związku z tym:
- Otrzymasz dostęp do ukazujących się regularnie filmów przygotowywanych wyłącznie dla Patronów.

Oczekuj podziękowań, które wyślemy drogą mailową oraz newslettera, który wysyłamy wyłącznie do ofiarodawców.
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 2
Masz świadomość, że każdy ma tyle wolności na ile sobie zasłużył. Dzięki Tobie nasz głos może dotrzeć do jeszcze szerszego grona osób. Żaby Ci podziękować:
- otrzymasz dostęp do filmów, do których dostęp mają tylko Patroni - ich tematyka poświęcona jest m.in. broni palnej, broni białej oraz samoobronie.
- umieścimy Twoje imię i nazwisko na Liście Darczyńców na naszej stronie internetowej

Żebyś na bieżąco mógł śledzić naszą działalność będziesz otrzymywał newsletter zarezerwowany wyłącznie dla darczyńców.
Zostań patronem
60 zł / miesiąc
patroni: 0
Będąc naszym Patronem pokazujesz, iż masz świadomość, że wolność, jako szczególna wartość, jest kosztowna. Dzięki Tobie nasza codzienna działalność jest możliwa.
Jako nasz Patron:
- otrzymasz dostęp do filmów, do których prawo mają tylko Patroni
- umieścimy Twoje imię i nazwisko na Liście Darczyńców na naszej stronie internetowej
- dasz nam możliwość dalszej merytorycznej pracy nad projektami ustaw i rozporządzeń - dzięki Tobie możemy przywrócić broń w ręce Polaków

Żebyś na bieżąco mógł śledzić naszą działalność będziesz otrzymywał newsletter zarezerwowany wyłącznie dla darczyńców.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś, nie tylko wyjątkowym Patronem - stałeś się częścią zespołu Ad Arma! W związku z tym:
- zyskasz prawo do filmów, do których dostęp mają tylko Patroni
- Twoje imię i nazwisko umieścimy na Liście Darczyńców na stronie internetowej
- dajemy Ci możliwość sugerowania tematyki realizowanych przez nas filmów
- otrzymasz wyjątkowe gadżety - koszulkę, portfel, naszywkę i wiele więcej.

Żebyś na bieżąco mógł śledzić naszą działalność będziesz otrzymywał newsletter zarezerwowany wyłącznie dla darczyńców.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni