AdiV - @adirunning na TikTok

W Patronite od 24.04.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 780

Liczba Patronów: 776

Zostań Patronem
Kup na prezent
22 patronów
660 miesięcznie
1 240 łącznie
Moja największa pasja i miłość to zwierzęta, a przede wszystkim KOTY. Opiekuję się Pandą i Kropkiem, a ostatnio również bardzo skrzywdzonym kotkiem - Lucky - którego udało mi się złapać i uratować. Dokarmiam również dzikie kotki w ogrodzie. Wszystko nagrywam i publikuję w ciekawej formie VLOGa.

O Autorze

Hej. Znacie mnie z TikTok'a pod nazwą AdiV (lub adirunning) - to ja jestem tym gościem, który uwielbia pomagać kotkom oraz je dokarmiać. Publikuję dla Was treści w postaci VLOGa na TikToku, Youtube oraz Instagram.

Ponieważ bardzo wielu z Was wzruszyła historia Luckyego - kulawego kotka z 1/3 ogonka - który wymaga bardzo kosztownych zabiegów, a którego udało mi się złapać, prosiliście aby umożliwić Wam formę pomocy. Zbudowaliśmy już wspaniałą społeczność ludzi o Wielkich Sercach, którym los kotów nie jest obojętny. Z tego (oprócz bezinteresownej pomocy kotom czym zajmuję się od lat) jestem najbardziej dumny.

Lucky - kociak któremu aktualnie pomagam <3

Lucky przejdzie skomplikowane zabiegi rekonstrukcji łapki (ma urazy w biodrze i śródstopiu, a złamania te są źle zrośnięte, co uniemożliwia mu sprawne poruszanie się na 4 łapkach). Ponadto, czeka go amputacja połowy tego króciutkiego ogonka, który mu został, ze względu na martwicę kości :( Jest cudownym i przekochanym kotkiem, którego pokochałem, jak wiecie robię wszystko, aby zaufał ponownie człowiekowi i cieszył się życiem! I zrobię to z Waszą pomocą, jak i bez niej ;)

Poniżej załączam filmiki z wizyty w gabinecie weterynaryjnym oraz w klinice u chirurga:

Jak wiecie dokarmiam codziennie dzikie kotki odwiedzające mój ogród (a kręci ich się trochę, gdyż polubiły moją restaurację i wieść wśród nich się rozeszła), nierzadko dwukrotnie w ciągu dnia. Rejestruję na kamerze do monitoringu jakie kotki odwiedzają moją restaurację i jestem gotowy nieść pomoc potrzebującym dalej, gwarantuję, że Lucky to dopiero początek!

Pragnę tworzyć dla Was filmy codziennie, pomagać kotkom i szerzyć wśród ludzi miłość i pasję do zwierząt, do bezinteresownej miłości i pomagania potrzebującym. Chciałbym poświęcić moje życie tylko temu!

 

Zostając patronem mojego kanału (AdiV - @adirunning) - (TikTok, YouTube, Instagram) nie tylko pomagasz w dokarmianiu, leczeniu i dbaniu o koty ale i czy przyczyniasz się do szerzenia miłości do zwierząt i propagowania bezwględnego oddania tym kocim aniołkom na czterech łapkach. Razem możemy tak wiele osiągnąć!!

Jak zostaną wykorzystane środki zbierane na Patronite?

- Wspierasz mnie jako twórcę treści o takiej tematyce, pomagasz mi poświęcić się całkowicie kocim sprawom i dostarczać Wam treści w formie VLOGa codziennie!

- Pomagasz mi finansowo z wydatkami związanymi z dokarmianiem i leczeniem kotów, z bieżącym utrzymaniem.

- Dzięki Tobie dostają więcej smakołyków ;)

- Będziemy wyłapywać po kolei wszystkie kotki w okolicy i przeprowadzać ich leczenie, szczepienia i sterylizację,

- Możemy je chipować, znakować (obróżki) oraz zakładać nadajniki GPS (śledzić ich trasy, dowiedzieć się więcej o ich życiu),

- Będziemy przeprowadzać akcje adopcyjne,

- Będziemy odwiedzać schroniska i wspierać je finansowo,

- Możemy organizować pokazy o miłości i opiece nad zwierzętami dla najmłodszych w szkołach,

- i wiele wiele innych, razem możemy bardzo wiele!

 

Cieszę się, że udało nam się już zbudować wspaniałą i pełną miłości i empatii społeczność, a to dopiero początek! Zostając oficjalnym patronem mojej działalności możesz liczyć na słowa uznania, duży szacunek, a w zależności od wybranego progu finansowego - będę o Tobie wspominać na moich filmach, a Twój pseudonim (lub imię, nazwisko, jak wolisz!) będzie wisieć na specjalnej tablicy (lub ścianie) z listą patronów!!

Gorąco Was zachęcam do zostania Patronem i comiesięcznego wsparcia!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agnieszka Kaczor
Agnieszka Kaczor
Próg: 50 zł
Klaudia Bugajska
Klaudia Bugajska
Próg: 100 zł
Anna Czerwńska
Anna Czerwńska
Próg: 20 zł
Anna Bute
Anna Bute
Próg: 20 zł
Martyna Domalewska
Martyna Domalewska
Próg: 20 zł