Aga Szuścik

W Patronite od 11.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
450 łącznie

Mniej zleceń komercyjnych, więcej działalności społecznej

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Obecnie, owszem, odwiedzam szpitale i inne instytucje, firmy czy szkoły, by opowiadać ludziom o profilaktyce, mocy pasji i dążeniu do własnego szczęścia, ale wciskam to pomiędzy zlecenia komercyjne, z których żyję. Dorosłe życie, czyli kredyt, ZUS, podatki, ceny sprzętu filmowego i wygłodniałe japy psa i jeża, nie pozwalają mi rozwinąć skrzydeł w kwestii działalności społecznej. Comiesięczny zastrzyk 1500 zł pozwoliłby mi rezygnować z jednego zlecenia komercyjnego i poświęcić ten czas na odwiedzanie różnych miejsc i swobodniejsze realizowanie misji artystyczno-prozdrowotnej. Może nawet czasem miałabym chwilę, by pisać swoją książkę…

Poświęcam się działalności społecznej i książce

3 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 500 zł

brakuje

Koniec ze zleceniami komercyjnymi! Jeśli osiągnę ten cel, owszem, będę nadal wykładała i prowadziła audycje, ale cały pozostały czas poświęcę realizowaniu mojej misji! Wystąpienia i wykłady, organizowanie akcji charytatywnych dla chorych na raka i osób wspierających, kolejne projekty… I czas na pisanie książki „To się nie zdarza”, która stanowić będzie miks autobiografii, psycho(onko)logii i rzeczowej wiedzy ginekologicznej z mocnym faktorem uwalniającym Czytelniczkę/Czytelnika z pęt codzienności wmówionych przez świat.

Rusza realizacja serialu o ginekologii

6 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 500 zł

brakuje

Mają takie wsparcie miesięczne, oprócz czasu na swoje projekty, zacznę mieć też pieniądze na ich profesjonalną realizację. Po przeczytaniu mojej „Wizytówki” pewnie wiecie, co to oznacza… Natychmiast zacznę robić mój wymarzony film-serial o ginekologii, czyli połączenie poruszającego dokumentu i edukacyjnego filmu popularnonaukowego, z sondami ulicznymi i ukrytą kamerą, kilkuczęściowy, odważny, w "netflixowej" jakości. Mam już rozpisany cały scenariusz i wstępnie dogadaną ekipę, wystarczy zacząć organizację produkcji. Kilkuczęściowy film poruszy następujące tematy: wizytę u ginekologa (od świadectw traumy po instruktaż dla placówek medycznych), zawód ginekologa, budowa narządów rozrodczych kobiety, endometrioza, zespół policystycznych jajników, problemy ginekologiczne nastolatek i seniorek, chirurgia ginekologiczna, antykoncepcja, inicjacja seksualna, dojrzewanie, macierzyństwo, transseksualizm oraz, rzecz jasna, onkologia, Syrenki i Amazonki – ten temat opracowany zostanie wyjątkowo szeroko. Film-serial zacznie powolutku powstawać, dążąc do przełamania licznych tabu, wyedukowania społeczeństwa, nagłośnienia ważnych kwestii i podniesienia tematu Syrenek i Amazonek.

Sprawna, profesjonalna działalność

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Możemy tym wszystkim działaniom nadać tempo i najwyższej klasy profesjonalizm. Serial o ginekologii może być realizowany sprawnie, z udziałem kobiet i lekarzy z całej Polski, z ujęciami rekonstruującymi wydarzenia, z cudnymi animacjami pokazującymi działanie i problemy narządów, z pieczołowicie przeprowadzonymi sondami ulicznymi, nakręcony znakomitym sprzętem, zwieńczony dobrym marketingiem i… początkiem kolejnego mojego projektu, który pozwoli nam wiedzieć więcej o ciele i zdrowiu, dbać o siebie i być szczęśliwym dzięki samoświadomości. Coroczny muzyczny festiwal charytatywny? Portal internetowy? Akcje charytatywne? Nowy film?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Klaudia Hajto
Klaudia Hajto
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Steifer
Steifer
Próg: 10 zł