Agata Strzyżewska

W Patronite od 28.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 92

Liczba Patronów: 211

Zostań Patronem
Kup na prezent
100 patronów
5 800 miesięcznie
146 480 łącznie

KANAŁ FULL WYPAS

8 000 zł

miesięcznie

72%

osiągnięto

2 200 zł

brakuje

Nie ma dnia, żebym nie dostawała kilku maili od moich widzów na Youtube. Codziennie oddają swoje życie Bogu, są uzdrawiani, zaczynają czytać Biblię, rozumieć co mówi do nich Bóg.
Moja praca zaczyna wchodzić na obroty pełną parą. Powstają nowe serie na coraz lepszym poziomie. Moim planem jest rozszerzyć działalność kanału na wersję anglojęzyczną oraz rozbudować kanał o kolejne programy nagrywając wywiady, świadectwa uzdrowienia i historie nawrócenia.
Potrzebne są mi środki na tworzenie kanału i zapłatę dla mojego teamu (operatora, grafika i montażysty).

PROFESJONALNE STUDIO NAGRAŃ

13 000 zł

miesięcznie

44%

osiągnięto

7 200 zł

brakuje

Powoli buduję profesjonalne studio nagrań. Na razie wszystkie materiały nagrywam w domu i na moim podwórku. Abym jednak mogła zrealizować Boże marzenia potrzebuję stałego miejsca, gdzie profesjonalny sprzęt i wystrój będą zawsze na odpowiednim miejscu, dostępne do realizacji bardziej wymagających programów online. Chcę rozszerzyć moje pole działania w internecie nagrywając dobrze przygotowane wywiady i świadectwa. Nawiązuję współpracę z misjonarzami, ewangelistami i liderami, z którymi chcę nagrywać nauczania i szkolenia. Do tego potrzebne jest miejsce, współpracownicy i dobrej jakości sprzęt.

MISJA PEŁNĄ PARĄ

3 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie przypuściłabym, że podróż do Pakistanu tak bardzo zmieni moje życie. Obecnie pracujemy tam z wysoką skutecznością wykupując z niewoli w fabrykach cegieł całe rodziny (już 23!), opiekujemy się sierocińcem My Father's Home, kopiemy studnie i zakładamy szkoły. Co tydzień gościmy w różnych miejscach w Polsce, by opowiadać o naszych doświadczeniach. Nasi słuchacze są zachęceni do pracy misyjnej, osobistego zaangażowania i rozwoju duchowego. Ta praca łączy się z długimi podróżami i różnymi wydatkami. Jeżeli uznasz za ważne, abym działała z rozmachem w Pakistanie oraz docierała z pomocą do Pakistańczyków i zachętą do Polaków, to proszę wesprzyj mnie. :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Joanna Mrozek
Joanna Mrozek
Próg: 30 zł
Ewa Oczko
Ewa Oczko
Próg: 20 zł