Agata Strzyżewska

W Patronite od 28.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 109

Liczba Patronów: 242

Zostań Patronem
66 patronów
3 900 miesięcznie
94 580 łącznie

KANAŁ FULL WYPAS

8 000 zł

miesięcznie

48%

osiągnięto

4 100 zł

brakuje

Nie ma dnia, żebym nie dostawała kilku maili od moich widzów na Youtube. Codziennie oddają swoje życie Bogu, są uzdrawiani, zaczynają czytać Biblię, rozumieć co mówi do nich Bóg.
Moja praca zaczyna wchodzić na obroty pełną parą. Powstają nowe serie na coraz lepszym poziomie. Moim planem jest rozszerzyć działalność kanału na wersję anglojęzyczną oraz rozbudować kanał o kolejne programy nagrywając wywiady, świadectwa uzdrowienia i historie nawrócenia.
Potrzebne są mi środki na tworzenie kanału i zapłatę dla mojego teamu (operatora, grafika i montażysty).

PROFESJONALNE STUDIO NAGRAŃ

13 000 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

9 100 zł

brakuje

Powoli buduję profesjonalne studio nagrań. Na razie wszystkie materiały nagrywam w domu i na moim podwórku. Abym jednak mogła zrealizować Boże marzenia potrzebuję stałego miejsca, gdzie profesjonalny sprzęt i wystrój będą zawsze na odpowiednim miejscu, dostępne do realizacji bardziej wymagających programów online. Chcę rozszerzyć moje pole działania w internecie nagrywając dobrze przygotowane wywiady i świadectwa. Nawiązuję współpracę z misjonarzami, ewangelistami i liderami, z którymi chcę nagrywać nauczania i szkolenia. Do tego potrzebne jest miejsce, współpracownicy i dobrej jakości sprzęt.

MISJA PEŁNĄ PARĄ

3 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie przypuściłabym, że podróż do Pakistanu tak bardzo zmieni moje życie. Obecnie pracujemy tam z wysoką skutecznością wykupując z niewoli w fabrykach cegieł całe rodziny (już 23!), opiekujemy się sierocińcem My Father's Home, kopiemy studnie i zakładamy szkoły. Co tydzień gościmy w różnych miejscach w Polsce, by opowiadać o naszych doświadczeniach. Nasi słuchacze są zachęceni do pracy misyjnej, osobistego zaangażowania i rozwoju duchowego. Ta praca łączy się z długimi podróżami i różnymi wydatkami. Jeżeli uznasz za ważne, abym działała z rozmachem w Pakistanie oraz docierała z pomocą do Pakistańczyków i zachętą do Polaków, to proszę wesprzyj mnie. :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Kasia Mlynarczyk
Kasia Mlynarczyk
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Kinga Glowacka
Kinga Glowacka
Próg: 50 zł
Barbara Żak
Barbara Żak
Próg: 100 zł
Jacek Szczygieł
Jacek Szczygieł
Próg: 100 zł