Agata Strzyżewska

W Patronite od 28.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 91

Liczba Patronów: 195

Zostań Patronem
Kup na prezent
108 patronów
6 000 miesięcznie
159 100 łącznie
Staram się kochać mocniej i lepiej - to moje największe wyzwanie. Głoszę Dobrą Nowinę na polskich ulicach, w internecie i w Pakistanie. Prowadzę Szkołę Pasji i Wizji, w której uczę jak odkryć swoją pasję i powołanie. Więcej informacji o mnie znajdziesz na: agatastrzyzewska.com

O Autorze

 

Cieszy mnie kiedy ludzie zmieniają swoje życie. Gdy głoszę ewangelię, nauczam, czy po prostu dzielę się swoim codziennym życiem (gdy gotuję, uprawiam sport, wychowuję dzieci) to widzę, że Bóg dokonuje potężnych przemian w tych, którzy mnie słuchają: uzdrawia, uwalnia, przywraca poczucie własnej wartości. Nie ma dla mnie nic bardziej sycącego niż Jego obecność i bycie świadkiem przemian w innych ludziach. Dlatego modlę się i stawiam kolejne kroki.

Odkąd oddałam swoje życie Jezusowi, gdy miałam 18 lat, Bóg stawia mnie nieustannie w nowych miejscach, bym przecierała szlaki dla innych. Jestem chrześcijanką dla której podstawą wiary jest Biblia. Nie lubię odpowiadać na pytanie: z jakiego kościoła jesteś? Nie dlatego, że się tego wstydzę, ale dlatego, że moja tożsamość leży w byciu dzieckiem Bożym, które należy do Królestwa Bożego. Dlatego też chętnie współpracuję z chrześcijanami z różnych denominacji.

Uwielbiam docierać z ewangelią w najtrudniejsze miejsca. Dlatego 5 lat temu razem z moim mężem, Maćkiem, założyliśmy kościół na ulicy w Gdańsku. Co tydzień, bez względu na pogodę jedziemy 2 godziny, rozkładamy głośniki, stoły, książki, talerze i opowiadamy ludziom o Bogu. Karmimy bezdomnych, modlimy się o chorych, rozmawiamy z przechodniami, pocieszamy, przytulamy. Tworzymy społeczność wolontariuszy z różnych kościołów, którzy mają na sercu głoszenie ewangelii w sposób otwarty, autentyczny i odważny. Co tydzień widzimy jak ludzie oddają życie Bogu, są uzdrawiani, uwalniani od nałogów, a ich życie się zmienia.

3 lata temu Bóg przekonał nas, by pojechać do Pakistanu. Wielka przygoda zakończyła się konkretnym zaangażowaniem w pomoc w tym biednym kraju. Chrześcijanie nie mają tam łatwego życia. Prześladowania, więzienia, zamachy bombowe, podpalenia kościołów, to ich codzienność. Mamy w sercu, by ich wspierać w głoszeniu dobrej nowiny oraz w pracy charytatywnej na terenie fabryk cegieł, w sierocińcach, lokalnych kościołach.

Podczas naszej wyprawy do Pakistanu udało nam się nawiązać współpracę z chrześcijańską fundacją, dzięki której mogliśmy rozpocząć realizację trzech projektów pomocowych na rzecz Pakistańczyków:

1. Podaruj Wolność – wykupywanie rodzin pracujących niewolniczo w fabrykach cegieł. Do tej pory udało nam się uwolnić w ten sposób 280 rodzin, prawie 1600 osób!

2. Podaruj Przyszłość – otwieranie szkół dla dzieci pracujących w fabrykach cegieł

3. Podaruj Studnię – jest tam wielki problem z czystą wodą

Poczytaj więcej o naszej misji TUTAJ.

Główną częścią mojej działalności jest głoszenie ewangelii i nauczanie. Często bywam mówcą na konferencjach, gdzie nauczam na temat życia w mocy Boga oraz modlę się o uzdrowienie, napełnienie Duchem Świętym i przemienione życie. 

Prowadzę kanał na Youtube, na którym dzielę się wiarą, doświadczeniami i biblijnym nauczaniem. Codziennie odbieram wiadomości od ludzi, którzy zostali uzdrowieni, zaczęli czytać Biblię, oddali swoje życie Bogu, zrozumieli Bożą miłość. Cieszy mnie, że moje filmy są wykorzystywane jako materiał szkoleniowy we wspólnotach różnych denominacji i na kursach Alfa.

 

Lubię nowe technologie, dlatego wykorzystuję Internet w mojej pracy misyjnej. Prowadzę kursy i szkolenia, które pomagają w nawiązaniu relacji z Bogiem, znalezieniu swojej pasji i powołania oraz kładą fundamenty do prowadzenia zdrowego życia chrześcijańskiego.

W Szkole Pasji i Wizji oraz w Szkole Słuchania Boga wzięło już udział ponad 2000 osób i grupa ta powiększa się o następne 1000 każdego roku. Częścią tej pracy są konferencje online pod nazwą Wiara Czyni Cuda, które gromadzą zwykle 800 uczestników z wielu rejonów Polski i zagranicy, którzy mają pragnienie, by doświadczać Boga w sposób ponadnaturalny. Poczytaj o kolejnej konferencji TUTAJ

 

Zdumiewa mnie jak wielkie rzeczy Bóg zrobił w moim życiu. Mam dreszczyk emocji, gdy pomyślę jak wiele jeszcze się wydarzy. Przebudzenie duchowe jest głównym celem mojej pracy.

Co zatem planuję w najbliższym czasie?

1. Powiększenie społeczności, która spotyka się podczas konferencji Wiara Czyni Cuda do 2000 osób.

2. Powstanie szkoły misyjnej, w której nawróceni chrześcijanie będą uczyć się praktycznego wymiaru służby i współpracy z Duchem Świętym. Ukraina i Pakistan to miejsca, gdzie chcielibyśmy wysyłać naszych misjonarzy.

3. Powstanie profesjonalnego studia nagrań. Na razie wszystkie materiały nagrywam w domu i na moim podwórku. Chcę rozszerzyć moje pole działania w internecie nagrywając wywiady, świadectwa uzdrowienia i nawrócenia. Nawiązuję współpracę z innymi misjonarzami, ewangelistami i liderami, z którymi chcę nagrywać nauczania i szkolenia. Do tego potrzebne jest miejsce, współpracownicy i sprzęt.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Izabela
Izabela
Próg: 30 zł
Łukasz Maciejasz
Łukasz Maciejasz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Wioletta Pawlak
Wioletta Pawlak
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł