Avatar użytkownika

Agnes Juszczyk

0
patronów
0 
miesięcznie
1 200 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 200 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
1000 dostępnych miejsc
Dziękuję!
Jest mi ogromnie miło, a Ty zostajesz Srebrnym Patronem.
Wędruje do Ciebie dużo pozytywnej energii.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
1000 dostępnych miejsc
Woo Hoo!! Właśnie zostałeś Diamentowym Patronem.

Masz możliwość tworzenia ze mną filmów na YouTube.
Wymyśl dla mnie temat w zakresie zdrowego odżywiania, przepisów, czy aktywności. Możesz rzucić mi wyzwanie i jeśli tylko pozwoli mi na to ciało czy finanse to z chęcią się podejmę. :)
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
100 dostępnych miejsc
Woo Hooo!!
Gratuluję zostajesz Złotym Patronem.

Masz możliwość tworzenia ze mną kanału lub bloga.
Wymyśl dla mnie temat w zakresie zdrowego odżywiania, przepisów, czy aktywności. Możesz rzucić mi wyzwanie i jeśli tylko pozwoli mi na to ciało czy finanse to z chęcią się podejmę. :)

Otrzymasz e-booka "Szczęście to wybór", oraz e-booka "Tajemnica wytrwałości".

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Agnes Juszczyk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć. Nazywam się Agnes i jestem twórcą video, autorką książki "Szczęście to wybór", promuję zdrowy tryb życia, dużo gotuję, pięknę ciasta bez cukru, kocham aktywność fizyczną oraz zdrowe podejście do życia.

Jestem twórcą kanału "Agnes Juszczyk - Rozpieszczam się zdrowo", autorką książki "Szczęście to wybór" oraz osobą zakochaną w zdrowym stylu życia. Kocham biegać, jeździć na rowerze, gotować, testować nowe smaki i podróżować.

 
Jestem osobą, która chce pomagać innym poprzez prosty przekaz: Rozpieszczaj się Zdrowo, pod każdym względem. Piszę bloga, tworzę filmy dla Ciebie, inwestuję w Siebie, przez wiele lat organizowałam szkolenie w Londynie, a teraz na pełny etat oddaje się kreowaniu, tworzeniu: jestem reżyserem, prowadzącą i montażystą na swoim kanale YouTube.
 
Totalnie zakochana w życiu, zdrowym odżywianiu: nie jem cukru od 2013 roku, jestem wegetarianką. Uwielbiam eksperymentować w kuchni, dzielić się jedzeniem z bliskimi, piec ciasta bez cukru i gotować.
 

 

Kieruje się w życiu prostotą, jem to co lubię, ale w wersji zdrowej, ćwiczę tylko to co sprawia mi przyjemność. Biegam, stawiam przed sobą fitnesowe wyzwania i uwielbiam aktywność fizyczną.

Każdego dnia pochłaniam książki z rozwoju osobistego, uczę się z nich psychologii, jak działa mózg człowieka, jak działa ciało, kim jesteśmy jako ludzie, jaki mamy potencjał, oraz że możemy osiągać wszystko, jeśli zrozumiemy, że to MY jesteśmy Panami swojej rzeczywistości.
 

 

Dziękuję, że tu jesteś.
Agnes

Cele Autora

Kupuję akcesoria do nagrywania.
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
Jeżeli uda mi się osiągnąć ten cel będę mogła kupić lampę, mikrofon i inne akcesoria, tak aby to co tworzę nabrało lepszej jakości.
Zacząć podróżować i testować nowe wege smaki.
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 6 000 zł brakuje
0%
To było od zawsze moje marzenie tworzyć, kreować, działać z dowolnego miejsca na ziemii. Właśnie ta kwota mi wystarczy, aby podróżować, poznawać nowe smaki, oglądać piękno tego świata i DZIELIĆ SIĘ TYM Z TOBĄ!
Jednym z dłuższych przystanków byłaby Grecja, bo właśnie z nią czuję najsilniejsze połączenie. Próbowanie wege dań, gotowanie z lokalnych produktów i czerpanie inspiracji z tego pięknego miejsca. Chciałabym pokazać Tobie wszystkie wyspy greckie, posmakować ich i zaprosić się wraz ze mną do tej podróży.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Agnes Juszczyk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Patrycja Michalis
Patrycja Michalis
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Gosia Wer
Gosia Wer
20 zł
Gos My
Gos My
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.