Agnes Juszczyk

W Patronite od 27.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2307

Liczba Patronów: 2065

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
60 miesięcznie
740 łącznie
Cześć. Nazywam się Agnes i jestem twórcą video, autorką książki "Szczęście to wybór", promuję zdrowy tryb życia, dużo gotuję, pięknę ciasta bez cukru, kocham aktywność fizyczną oraz zdrowe podejście do życia.

O Autorze

Jestem twórcą kanału "Agnes Juszczyk - Rozpieszczam się zdrowo", autorką książki "Szczęście to wybór" oraz osobą zakochaną w zdrowym stylu życia. Kocham biegać, jeździć na rowerze, gotować, testować nowe smaki i podróżować.

 
Jestem osobą, która chce pomagać innym poprzez prosty przekaz: Rozpieszczaj się Zdrowo, pod każdym względem. Piszę bloga, tworzę filmy dla Ciebie, inwestuję w Siebie, przez wiele lat organizowałam szkolenie w Londynie, a teraz na pełny etat oddaje się kreowaniu, tworzeniu: jestem reżyserem, prowadzącą i montażystą na swoim kanale YouTube.
 
Totalnie zakochana w życiu, zdrowym odżywianiu: nie jem cukru od 2013 roku, jestem wegetarianką. Uwielbiam eksperymentować w kuchni, dzielić się jedzeniem z bliskimi, piec ciasta bez cukru i gotować.
 

 

Kieruje się w życiu prostotą, jem to co lubię, ale w wersji zdrowej, ćwiczę tylko to co sprawia mi przyjemność. Biegam, stawiam przed sobą fitnesowe wyzwania i uwielbiam aktywność fizyczną.

Każdego dnia pochłaniam książki z rozwoju osobistego, uczę się z nich psychologii, jak działa mózg człowieka, jak działa ciało, kim jesteśmy jako ludzie, jaki mamy potencjał, oraz że możemy osiągać wszystko, jeśli zrozumiemy, że to MY jesteśmy Panami swojej rzeczywistości.
 

 

Dziękuję, że tu jesteś.
Agnes


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika