Agnieszka Juszczyk

W Patronite od 27.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2288

Liczba Patronów: 2404

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
40 miesięcznie
400 łącznie
Cześć. Nazywam się Agnieszka i jestem twórcą video, autorką książki "Szczęście to wybór", promuję zdrowy tryb życia, przepisy, aktywność oraz zdrowe podejście do życia. Kocham biegać, ćwiczyć i podróżować. Moim marzeniem jest być wolną finansowo przed 40.

O Autorze

Jestem twórcą kanału "Agnes Juszczyk - Rozpieszczam się zdrowo", autorką książki "Szczęście to wybór" oraz osobą zakochaną w zdrowym stylu życia. Kocham biegać, jeździć na rowerze, śpiewać pod prysznicem, gotować i podróżować.

 
Jestem osobą, która chce pomagać innym poprzez prosty przekaz: rozpieszczaj się zdrowo, pod każdym względem. Piszę bloga, kręce filmy, inwestuję, organizuję szkolenie w Londynie i pracuję na etacie.
 
 
 
 
Totalnie zakochana w życiu, zdrowym odżywianiu: nie jem cukru od ponad 7 lat, jestem wegetarianką. Uwielbiam eksperymentować w kuchni, dzielić się jedzeniem z bliskimi i piec ciasta. Kieruje się w życiu prostotą, jem to co lubię, ale w wersji zdrowej, ćwiczę tylko to co sprawia mi przyjemność. Biegam, stawiam przed sobą fitnesowe wyzwania i uwielbiam aktywność fizyczną.
 
 
 
 
Moim celem jestt uwolnienie się od pracy na etat, wyjazd do Grecji na rok, a może dłużej oraz przekazanie mojej filozofii życia innym.
 
Dziękuję za każde wsparcie! :)

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika