Agnes on the cloud.

W Patronite od 11.04.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1026

Liczba Patronów: 996

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
430 miesięcznie
10 620 łącznie
Cześć, jestem Aga. Na swojej stronie piszę o życiu z uważnością na siebie, na ludzi i świat. Jestem autorką trzech książek. Debiutancką, "Prosto i uważnie na co dzień", wielu ludzi trzyma przy łóżku, mówią, że jest dla nich bardzo ważna.

O Autorze

Nazywam się Aga Krzyżanowska i zajmuję się życiem w uważności. Od kilku lat piszę i fotografuję na blogu, którego treści i zdjęcia są tu: http://agnesonthecloud.pl.

Od kilku lat w każdą sobotę publikuję nowy tekst na swojej stronie, przy trzysetnym postanowiłam, że to już czas, żeby dorosnąć i dać swojemu pisaniu więcej przestrzeni. Mam głębokie poczucie bycia częścią świata, swoim pisaniem inspiruję ludzi do zatrzymania się i przyjrzenia się sobie i swojemu życiu. Fokus na "mam tak dużo" zamiast "wiele mi brakuje" zmienia wszystko - "Nie pytaj, czego świat potrzebuje. Pytaj o to, co sprawia, że chce ci się żyć i właśnie tym się zajmuj. Bo świat przede wszystkim potrzebuje ludzi, którym chce się żyć" (Howard Thurman).

Twoje wsparcie to dla mnie czas i przestrzeń na to, żeby się pisaniem zająć intensywniej. To środki do samodzielnego tworzenia projektów - ebooków, książek, warsztatów. 

Dziękuję Ci za piękne wsparcie. Dobro powraca - we are all connected - dobrem trzeba się dzielić - regularnie przeznaczam część wsparcia dla schroniska dla zwierząt w moim ukochanym mieście, Świdnicy. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Monika Kamińska
Monika Kamińska
Próg: 20 zł
Aleksandra Majewska-Popek
Aleksandra Majewska-Popek
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Kasia Wrzesniewska
Kasia Wrzesniewska
Próg: 50 zł