Agnieszka Niesler

W Patronite od 28.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1924

Liczba Patronów: 1716

Zostań Patronem
3 patronów
40 miesięcznie
1 850 łącznie

Wszystkie mazurki świata

1 900 zł

97%

osiągnięto

50 zł

brakuje

Utrzymanie miejsca na serwerze jest dla mnie priorytetem, kupno mikrofonu jest konieczne do realizacji bardziej wymagających projektów. Jeśli te cele uda mi się zrealizować, będę szczęśliwa. Ale jest jeszcze coś, na czym bardzo mi zależy.
Wiosną w Warszawie odbywa się festiwal, na który bardzo chciałabym pojechać. Jest to wielkie święto muzyki ludowej, na której spotykają się wszyscy miłośnicy muzyki z przytupem. Będąc na festiwalu, chciałabym nakręcić materiał na temat tańców i instrumentów ludowych.

Utrzymanie bloga Historia Muzyki dla Każdego

300 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Moją stronę stworzyłam sama, metodą prób i błędów. Spędziłam przy niej dużo czasu, ale też dzięki temu bardzo dużo się nauczyłam. Dzięki temu, że postawiłam stronę samodzielnie, mogłam kupić aparat, którym kręcę odcinki na You Tube. Co roku muszę jednak opłacić hosting i domenę. Nie jest to duża kwota, wynosi niecałe 300 złotych rocznie. Jeśli uda się opłacić istnienie strony dzięki Waszym składkom, będziecie mogli powiedzieć, że razem ze mną tworzycie to miejsce.

Zakup mikrofonu kierunkowego

1 300 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Najważniejsze w tej chwili jest dla mnie opłacenie hostingu dla bloga. Głównym miejscem mojej działalności jest jednak You Tube. I właśnie o kanał Poważna Niepoważnie chciałabym zadbać przy Waszym współudziale. Chciałabym tworzyć coraz lepsze filmy - zarówno pod względem treści, jak i kwestii technicznych.
Istnieje wiele pomysłów, które chciałam zrealizować, ale odsunęłam je na dalszy plan. Powodem było to, że nie miałam sprzętu, który pozwoliłby mi nagrać dźwięk odpowiedniej jakości. Do tej pory nagrywałam dźwięk przy pomocy mikrofonu krawatowego wpinanego do aparatu, co nie jest wygodnym rozwiązaniem w przypadku prowadzenia rozmów, wywiadów, albo nagrywania grających instrumentów. Zakup mikrofonu kierunkowego na aparat pozwoli mi na nagrywanie lepszego dźwięku w czasie koncertów i wywiadów.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Martyna P
Martyna P
Próg: 30 zł
Marcin
Marcin
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł