Avatar użytkownika

Agnieszka Niesler

0
patronów
0 
miesięcznie
2 430 
łącznie
0
patronów
0 zł 2 430 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Brak progów

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Agnieszka Niesler w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Autorka bloga Historia Muzyki nie Gryzie, youtuberka, teoretyk muzyki i czynny pedagog. Uzależniona od kawy i ciekawych instrumentów.

Profil chwilowo nieaktywny

Z zebranych środków utrzymuję www.historiamuzyki.pl

 


O mnie

Nazywam się Agnieszka Niesler. Jestem czynnym pedagogiem i teoretykiem muzyki. Na co dzień pracuję z młodzieżą w wieku 10-17 lat. Uczę audycji muzycznych i kształcenia słuchu. Prowadzę kanał na YouTube, oraz bloga Historia Muzyki Nie Gryzie.

Na blogu i kanale zamieszczam materiały pomagające przygotować lekcje z audycji muzycznych w szkołach muzycznych I stopnia oraz muzyki w szkole ogólnokształcącej. Są to też filmy i artykuły przeznaczone dla osób, które chciałyby poszerzać swoją wiedzę o muzyce we własnym zakresie. Staram się, żeby artykuły były strawnie napisane i nie wywoływały efektu zasypiania nad podręcznikiem :)

Najbardziej cieszą mnie spotkania z muzycznie zakręconymi ludźmi i poznawanie ich spojrzenia na muzykę. Dlatego w miarę możliwości chciałabym tworzyć relacje z festiwali i muzycznych wydarzeń podobne do tych powyżej (Wszystkie Mazurki Świata).

Uczę z przekonaniem, że Historia Muzyki Nie Gryzie.

Wystarczy ją oswoić!

Najnowsi Patroni

Włodzimierz Tuz
Włodzimierz Tuz
5 zł
Roman Sznak
Roman Sznak
5 zł
Jolanta Werner
Jolanta Werner
30 zł
Marcin
Marcin
5 zł
Martyna P
Martyna P
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.