Agnieszka Niesler

W Patronite od 28.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1607

Liczba Patronów: 1549

Zostań Patronem
4 patronów
70 miesięcznie
1 785 łącznie
Miłośniczka musicali, oper i kawy. Edukuje na temat historii muzyki tam, gdzie tylko może.

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Agnieszka Niesler.

Od 10 lat uczę audycji muzycznych i kształcenia słuchu w szkole muzycznej. Piję dużo kawy (za dużo?), uwielbiam musicale (i teatr), hobbystycznie wkręcam się ciągle w coś nowego.

Na początku 2018 roku założyłam kanał na You Tube, żeby dzielić się moją pasją z innymi. Dzięki kanałowi docieram już do 3000 widzów!

 

Na kanale Agnieszka Niesler pojawiają się biografie kompozytorów, analizy znanych dzieł muzycznych, streszczenia oper i filmy tłumaczące zagadnienia z zakresu teorii muzyki. Staram się, żeby każdy kolejny odcinek był coraz lepszy. Moje filmy na YouTube często docierają do osób, które z muzyką “poważną” nie miały dotąd kontaktu.

Kanał początkowo nazywał się Poważna niepoważnie, ale po dwóch latach stwierdziłam, że ta nazwa w zbyt małym stopniu nawiązuje do tematyki którą się zajmuję. Dlatego poczułam potrzebę do zmian. Od dwóch miesięcy można mnie znaleźć na YouTube pod moim imieniem i nazwiskiem.

Rok temu ruszyłam z blogiem Historia Muzyki dla każdego (www.historiamuzyki.pl). Zamieszczam tam artykuły korespondujące z tematyką odcinków, a także niezależne artykuły. Publikowane przeze mnie teksty z jednej strony łatwo się czyta, a z drugiej są pomocne w nauce. Niedawno wprowadziłam na stronie gruntowne zmiany - uporządkowałam treści pod kątem omawianych epok w historii muzyki. Pojawiła się tam również zakładka z rekomendacjami -  tak piszą o mnie moi czytelnicy i subskrybenci na You Tube :)

 

UPDATE:

Dzięki wsparciu Patronów w niecałe pół roku udało się uzbierać na opłatę hostingu tej strony. Dziękuję, jesteście świetni!!!

Jest to blog, który stworzyłam samodzielnie i zupełnie od zera (tak, kompletny laik nauczył się podstaw Wordpressa... jupi!). Jednakże bez Waszego wsparcia jego istnienie stanęłoby pod znakiem zapytania. Dlatego też możecie nazwać się dumnie jego współtwórcami!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Marcin
Marcin
5 zł miesięcznie
Martyna P
Martyna P
30 zł miesięcznie
Jola Junkiert
Jola Junkiert
90 zł jednorazowo
Anonimowy patron
25 zł jednorazowo