Agnieszka Niesler

W Patronite od 28.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 849

liczba Patronów: 1059

4 patronów
160 zł miesięcznie
1 060 zł łącznie
Miłośniczka musicali, oper i kawy. Edukuje na temat historii muzyki tam, gdzie tylko może.

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Agnieszka Niesler.

Od 10 lat uczę audycji muzycznych i kształcenia słuchu w szkole muzycznej. Piję dużo kawy (za dużo?), uwielbiam musicale (i teatr), hobbystycznie wkręcam się ciągle w coś nowego.

Na początku 2018 roku założyłam kanał na You Tube, żeby dzielić się moją pasją z innymi. Dzięki kanałowi docieram już do 3000 widzów!

 

Na kanale Agnieszka Niesler pojawiają się biografie kompozytorów, analizy znanych dzieł muzycznych, streszczenia oper i filmy tłumaczące zagadnienia z zakresu teorii muzyki. Staram się, żeby każdy kolejny odcinek był coraz lepszy. Moje filmy na YouTube często docierają do osób, które z muzyką “poważną” nie miały dotąd kontaktu.

Kanał początkowo nazywał się Poważna niepoważnie, ale po dwóch latach stwierdziłam, że ta nazwa w zbyt małym stopniu nawiązuje do tematyki którą się zajmuję. Dlatego poczułam potrzebę do zmian. Od dwóch miesięcy można mnie znaleźć na YouTube pod moim imieniem i nazwiskiem.

Rok temu ruszyłam z blogiem Historia Muzyki dla każdego (www.historiamuzyki.pl). Zamieszczam tam artykuły korespondujące z tematyką odcinków, a także niezależne artykuły. Publikowane przeze mnie teksty z jednej strony łatwo się czyta, a z drugiej są pomocne w nauce. Niedawno wprowadziłam na stronie gruntowne zmiany - uporządkowałam treści pod kątem omawianych epok w historii muzyki. Pojawiła się tam również zakładka z rekomendacjami -  tak piszą o mnie moi czytelnicy i subskrybenci na You Tube :)

 

UPDATE:

Dzięki wsparciu Patronów w niecałe pół roku udało się uzbierać na opłatę hostingu tej strony. Dziękuję, jesteście świetni!!!

Jest to blog, który stworzyłam samodzielnie i zupełnie od zera (tak, kompletny laik nauczył się podstaw Wordpressa... jupi!). Jednakże bez Waszego wsparcia jego istnienie stanęłoby pod znakiem zapytania. Dlatego też możecie nazwać się dumnie jego współtwórcami!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni