Akademia Seniora Szczecin

W Patronite od 20.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
123 łącznie

Sprzęt do pracowni komputerowej Akademii Seniora

33 000 zł

0%

osiągnięto

32 877 zł

brakuje

Życie na emeryturze to czas, który trzeba w pełni wykorzystać. Warto realizować pasje, próbować nowych rzeczy i dokształcać się! Dobrym pomysłem jest rozwijanie umiejętności obsługi komputera dla seniorów, co otworzy przed nimi zupełnie nowy świat.
Każdy senior na czasie powinien posiadać umiejętność obsługi komputera i Internetu, który ułatwia i usprawnia życie na wielu płaszczyznach. Bez wychodzenia z domu można robić zakupy, czytać codzienną prasę czy nawiązywać nowe znajomości. Komputer pomaga też w utrzymywaniu bliskich relacji rodzinnych - dzięki darmowym komunikatorom można nie tylko słyszeć, ale również widzieć dzieci i wnuki.
Jednak aby móc korzystać ze wszystkich udogodnień, trzeba się najpierw przełamać i nauczyć obsługi komputera. Na to nigdy nie jest za późno! Dlatego jesteśmy my - AKADEMIA SENIORA czyli instytucja w Szczecinie, która od 2008 roku nauczyła kilka tysięcy osób starszych obsługi komputera i Internetu oraz używania smartfonów. Jesteśmy znani i doceniani w mieście, działamy bez przerw wakacyjnych od rana do wieczora :)
...więc w czym problem?
Problemem jest sprzęt!
Posiadamy komputery z około 2013 roku i są już bardzo awaryjne. Projektory wyświeciły setki godzin i potrzebujemy zamienić go na nowoczesny, duży telewizor.

Dlatego ośmielamy się prosić Was po pomoc w zakupie nowych sprzętów dla seniorów.
Chcielibyśmy nadal realizować naszą misję, bo jest to niezwykle ważne i potrzebne dla osób, które są wykluczone cyfrowo. Często nawet dzieci i wnuczęta nie chcą nauczyć swoich najbliższych obsługi komputera czy telefonu bo albo nie potrafią tego robić albo nie mają cierpliwości.

My to robimy i robimy to najlepiej w mieście! :) tak mówią inni :)
Prosimy Was o wsparcie i pomoc w zebraniu funduszy na nowy sprzęt lub podarowanie nam laptopów, które będą nam służyć :) bo nie zamykamy się na same wpłaty - jeśli może macie komputer, który mógłby nam służyć - a Wam jest już niepotrzebny prosimy o kontakt z nami a chętnie odbierzemy go od Was :)

telefon do nas: 508 199 196
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 27 zł