Avatar użytkownika

Akademia Seniora Szczecin

0
patronów
0 
miesięcznie
123 
łącznie
0
patronów
0 zł 123 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Wybierz 7 zł
3000 dostępnych miejsc
DOBRA DUSZA
Stajesz sie częścią społeczności, która wie, że "starość Panu Bogu nie wyszła" i musimy sami walczyć o komfort życia na emeryturze. Akademia Seniora pozwala aby się nie nudzić i dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne.

Witamy Cię i dziękujemy, że jesteś!

Przybijamy Ci wirtualną piątkę oraz wyślemy elektroniczny Certyfikat Patrona i dziękujemy, że z nami jesteś!
17 zł miesięcznie
Wybierz 17 zł
3000 dostępnych miejsc
BRATNIA DUSZA OSÓB STARSZYCH
Jesteś z nami! Wielkie dzięki!

Specjalnie podziękowanie razem z Twoim nazwiskiem (jeśli wyrazisz na to zgodę) umieścimy na naszym funpage na Facebooku oraz wyślemy elektroniczny Certyfikat Patrona.

Dzięki Tobie możemy dalej tworzyć nasze projekty!
27 zł miesięcznie
Wybierz 27 zł
2000 dostępnych miejsc
SZLACHETNA DUSZA
Twoje wsparcie to niejako paliwo dla naszego silnika!
Dzięki Tobie znacznie możemy rozszerzyć zakres naszych działań!

Oprócz elektronicznego certyfikatu oraz wpisu na funpage Facebooku co miesiąc wyślemy, Ci pocztówkę ze Szczecina z podziękowaniami!

Dziękujemy, że jesteś z nami!
57 zł miesięcznie
Wybierz 57 zł
2000 dostępnych miejsc
ALTRUISTA
Bardzo dziękujemy za tak duże wsparcie! To dla nas niewyobrażalna pomoc!..

Zostajesz fundatorem projektu, który od dawna organizuje czas osobom starszym więc chcemy z Tobą dyskutować o naszych nowych pomysłach, obawach i wąskich gardłach nowych projektów. Chcemy znać Twoje zdanie na ten temat.

Pozwól nam, że przekażemy Ci kubek z logo Akademii. :)
170 zł miesięcznie
Wybierz 170 zł
200 dostępnych miejsc
PARTNER.
Mamy szczęście, że są z nami tacy ludzie jak Ty. Dzięki takiemu wsparciu Akademia może się rozwijać, propagując wartości, które współnie uważamy za ważne, podstawowe i oczywiste.
Twoje wpłaty będą nieocenione dla budowy nowej Akademi - dosłownie i w przenośni. Porozmawiajmy razem, może masza jakieś uwagi, pomysły lub możesz nam doradzić coś, czego my nie widzimy :)
Dziękujemy.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
100 dostępnych miejsc
MECENAS PROJEKTU.
Wpadaj do nas, twórz Akademię z nami, pomóż nam tworzyć nowe, pasjonujące aktywizacje dla osób, które nie są i nigdy nie będą stare!
Dziel sie z nami i ludźmi z Akademii swoimi spostrzeżeniami, przemyśleniami, oceną rzeczywistości i zrealizujmy wspólnie Twoje pomysły.
Tak, dobrze rozumiesz Mecenasi Projektu są współorganizatorami Akademii i mają dostęp do "kuchni" Akademii i razem tworzymy nowe!
Dziękujemy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Akademia Seniora Szczecin w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Akademia Seniora w Szczecinie to największa organizacja pozarządowa stworzona w 2008 roku zrzeszająca i skupiająca wokół siebie oraz aktywizująca poprzez różnego rodzaju działania OSOBY MŁODE DUCHEM.

Każdy z nas będzie starszy i dzięki Akademii Seniora NIGDY NIE BEDZIE SIĘ NUDZIĆ NA EMERYTURZE.

Autorami Akademii jesteście WY.

Nasi Drodzy. Przyjaciele Akademii. Kochani.

Jesteśmy razem  już ponad 13 lat, dziękujemy Wam bo bez Was nie byłoby Akademii, co świadczy, że zyskaliśmy w Waszych oczach spore zaufanie i nie chcemy Was zawieźć. To dla Was tworzymy i organizujemy warsztaty, spotkania, wyjazdy, wyjścia, zabawy, kursy i Wy jesteście naszym motorem do działania. To dla Was funkcjonuje u nas Klub Seniora i chcemy aby to trwało jeszcze kolejne lata, z 50 lat :)

Wiemy, że "dom to nie tylko mury" a Akademia Seniora to ludzie, którzy dają nam siłę, energię i chęć tworzenia - DZIĘKUJEMY WAM ZA TO.

Znaleźliśmy nowe miejsce! Inne. Lepsze? Gorsze? Oceńcie sami. Na pewno w nowych czasach zmieniła się struktura wpływów i wydatków i aby spiąć budżet i rozwijać się dla Was .... 

Prosimy o wsparcie miesięcznie, a kwota którą zbierzemy będzie przeznaczona na Akademię Seniora w Szczecinie - na szczególne wydarzenie!

 Dziękujemy Wam, że jesteście!

 

Cele Autora

Wsparcie Akademii Seniora
  • 30 000 zł
  • 29 877 zł brakuje
0%
Życie na emeryturze to czas, który trzeba w pełni wykorzystać. Warto realizować pasje, próbować nowych rzeczy i dokształcać się! Dobrym pomysłem jest rozwijanie umiejętności obsługi komputera dla seniorów, co otworzy przed nimi zupełnie nowy świat ale też nauka języków obcych, spotykanie się z innymi, znalezienie pasji, nowych znajomości i przyjaźni między innymi poprzez wspólne wycieczki, spacery czy zajęcia ruchowe.

Dlaczego warto jest pomóc i wspierać szczecińską Akademię Seniora? Oto kilka powodów:
1. Poprawa jakości życia. Akademia Seniora oferuje wiele działań i zajęć, takich jak warsztaty, wycieczki, czy grupy spotkań, które pozwalają seniorom na spędzanie czasu z ludźmi w podobnym wieku i o podobnych zainteresowaniach. To z kolei może prowadzić do poprawy samopoczucia i jakości życia. Pomagają zachować aktywność fizyczną i umysłową, co jest kluczowe dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia w starszym wieku.
2. Zapobieganie samotności i izolacji społecznej. Poprzez wspólne spotkania i działania Akademia Seniora pozwala na nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji społecznych. Dla wielu seniorów jest to szczególnie ważne, ponieważ w starszym wieku często tracą kontakt z rodziną i przyjaciółmi.
3. Wsparcie dla opiekunów. Klub Seniora w Akademii Seniora może stanowić wsparcie dla rodzin i opiekunów osób starszych, którzy często nie są w stanie zapewnić swoim bliskim odpowiedniej ilości czasu i uwagi.
4. Redukcja kosztów opieki zdrowotnej. Poprawa zdrowia psychicznego i fizycznego seniorów, dzięki aktywności i socjalizacji w Klubie Seniora, może prowadzić do zmniejszenia kosztów opieki zdrowotnej, co jest korzystne dla całego społeczeństwa.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Akademia Seniora Szczecin już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
7 zł
Anonimowy patron
7 zł
Anonimowy patron
27 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.