AKira - Wiktoria Poriazow

Jestem człowiekiem wielu pasji oraz zamiłowań. Książki, które pisze są przeważnie skierowane do kobiet, ale nie ograniczam się tym. Nie potrafię istnieć bez kawy, jestem również niepoprawnym palaczem papierosów. Mam dusze artystki. Pragnę czerpać więcej z życia oraz otaczającego mnie świata.

O Autorze

Kim jestem?

Młodą i niedoświadczoną, ale pełną pasji pisarką pragnącą wyrwać się z szarej rutyny codzienności. Posiadam wiele pasji oraz hobby. Każda z nich zabiera sporo czasu, więc staram się łączyć je, robić kilka rzeczy na raz. Od zawsze w moim życiu istniały książki - pisanie oraz malarstwo.  Jestem nałogową palaczką papierosów, a moje osobiste dzienne spożycie kawy spokojnie łata dziurę budżetową. Kawa jest moją manią, przy pisaniu potrafię wypić z pięć kubków. W moim codziennym życiu towarzyszą mi moje zwierzęta, dwa koty i jeden pies - każde uratowane przed śmiercią często w sytuacjach, kiedy nikt inny nie dawał im szans. Moim pragnieniem jest móc utrzymywać się z robienia tego co kocham i bez czego nie potrafię żyć. Na razie jest to jedynie marzenie bez pokrycia, odległe pragnienie, ale wierzę, że póki człowiek ma cel i walczy o jego spełnienie to wszystko jest możliwe. Kolejnym moim marzeniem, związanym z tym wcześniejszym jest, aby któraś z moich książek została wydana, to byłoby czymś niesamowitym zobaczyć ją w księgarni. Kiedy potrzebuje chwili wytchnienia i ogarnięcia myśli uwielbiam przykryć się puchatym kocem z kawą albo pyszną herbatą w jednej ręce, a w drugiej z dobrą książką, czy obejrzeć ciekawy film. Często pogrążam się w myślach, a w mojej głowie kłębi się wiele historii.

Co tworze?

Moje książki są przeważnie skierowane w stronę kobiet, ale nie ograniczam się tym. Lubie różnorodność. Aktualnie pisze trzy książki w tym dwie publikuje w częściach na moim profilu w portalu www.wattpad.com . Na swoim kącie mam też jedną już napisaną, którą można zakupić za symboliczną opłatę na portalu www.beezar.pl . ( Linki prowadzą nie tylko do portali, ale też od razu do moich profili na nich )

Konkretniej o mojej twórczości:

  • ,, Zaufaj Mi '' - ( Paranormal MM )  jest to pierwsza napisana przeze mnie książka, która została już ukończona. Można ją kupić na portalu Beezar. Osadzona jest w paranormalnym świecie  i została przeznaczona dla tych, którzy lubią książki o relacjach męsko - męskich.
  • ,, Uratuj Mnie '' - ( Paranormal MM ) jest to moja kolejna książką, osadzona w tym samym świecie co ,, Zaufaj Mi ''. Można uznać ją za kolejną część powoli powstającego cyklu, lecz również spokojnie można czytać ją bez zapoznania się z pierwszą. Stanowi osobną historię. Jest ona jedną z książek, które aktualnie piszę. Publikuje ją w częściach na portalu Wattpad, gdzie można się z nią zapoznać.
  • ,, Miasto Kruków '' - ( Urban Fantasy )Ta książka różni się od innych wszystkim. Aktualny tytuł na chwilę obecną jest roboczym. Jest to książka z gatunku Urban Fantasy. Przeplata się w niej zbrodnia - Seryjny Morderca, mitologia z całego świata oraz humor. Postacie są różnorodne, każda ma własny niepowtarzalny charakter oraz sposób bycia.  Aktualnie jest w trakcje pisania, jej części wstawiam na portalu Wattpad, gdzie można się z nią zapoznać.

Każdemu z moich bohaterów nadaje indywidualne cechy oraz nawyki. Każdy z nich boryka się z czymś innym, ma inną przeszłość. Unikam powtarzania jednego schematu, często poruszając również kwestię znane nam wszystkim z codziennego życia. Nie lubię magicznie oraz nierealnie rozwiązujących się problemów, stawiam na bardziej realne przedstawianie takich spraw. Uwielbiam tworzyć niezwykłe światy jednocześnie nie zapominając, że wszystko musi działać na jakiś zasadach. 

I oto jestem, nie przychodzi mi do głowy co więcej mogłabym o sobie napisać oraz o mojej twórczości. Jeśli zechcesz mnie wesprzeć będę bardzo wdzięczna. Każde wsparcie to dodatkowa motywacja oraz jeden krok bliżej spełnienia się moich marzeń. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)