AKTA SPRAWY

W Patronite od 02.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
105 zł łącznie

Wsparcie

1 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 zł

brakuje

Dlaczego taka kwota celu? Dlatego, że nie liczy się zdobycie określonego pułapu wsparcia, a sama chęć wspierania.

Jak już pewnie wiesz, podcast jest moim dodatkowym zajęciem, które staram się realizować w ogniu innych codziennych aktywności takich jak praca na etacie, dom, rodzina, sport itd. itd. Chciałbym aby ten podcast dawał zarówno mnie ogrom satysfakcji, ale także Wam mnóstwo ciekawych i wartościowych treści.

Ze względu na złożoność procesu powstawania podcastu (odnalezienie ciekawej sprawy kryminalnej, zebranie wartościowych materiałów, weryfikację zgodności z faktami, napisanie całkiem obszernego scenariusza, przeprowadzenie korekty stylistycznej tekstu, przygotowanie stanowiska emisji głosu, nagrania, odsłuchy, korekta dźwięku, montaż audio, montaż wideo, tworzenie grafik, rysunków, treści około podcastowych i setki innych mnie bądź bardziej istotnych rzeczy) nakład pracy, a przede wszystkim czasu poświęconego na realizację jest ogromny. Aby utrzymać podcast w takiej formule tego czasu potrzeba jest właśnie najwięcej.

Wasze wsparcie pozwoliłoby mi na rezygnację z części etatowych nadgodzin i przyczyniłoby się do zwiększenia czasu i tym samym nakładu pracy na realizację podcastu. Wydaje mi się, że to główny punkt, który determinuje rozwój tego słuchowiska. W zamian będę mógł Wam zaoferować profesjonalne materiały, nienaganną jakość, koncept i całokształt treści na najwyższym poziomie, a to wszystko w bardziej systematycznym wydaniu.

Drogi Patronie, jeśli podoba Ci się to co robię, cenisz sobie ogrom pracy włożonej w przygotowanie wartościowych treści i chcesz wesprzeć moją podcastową działalność to śmiało możesz wrzucić coś do tej internetowej skarbonki wybierając odpowiedni dla siebie próg. Za każde wsparcie serdecznie dziękuję.
Zostań Patronem