W Patronite od 15.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 771

Liczba Patronów: 858

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
476 miesięcznie
4 989 łącznie
Bartosz Kieliś – gitarzysta, nauczyciel, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, twórca na YouTube. AkuGitara to nauka gry na GITARZE i UKULELE w prosty i praktyczny sposób.

O Autorze

Cześć, jestem Bartek.

Moją pasją jest muzyka a w szczególności gra na gitarze akustycznej. Zacząłem na niej grać w wieku 19 lat. Uczyłem się grać, słuchając i obserwując innych, lepszych gitarzystów i czerpiąc w ten sposób inspiracje do tworzenia własnego stylu.

W końcu nadszedł czas oddania się muzyce również w aspekcie zawodowym. Tak powstała marka AkuGitara. Więcej o mnie i mojej historii możesz przeczytać TUTAJ.

Czym się obecnie zajmuję?

Obecnie tworzę i rozwijam kanał na YouTube AkuGitara, gdzie publikuję lekcje dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych gitarzystów i ukulelistów. Od 2017 roku udało mi się zgromadzić tam ponad 9 tysięcy subskrybentów, którzy regularnie oglądają nowe odcinki a od początku istnienia kanału, treści zostały wyświetlone ponad ponad 1 000 000 razy.

Prowadzę również kanał na YouTube AkuGranie, gdzie publikuję akustyczne covery w autorskich aranżacjach we współpracy z utalentowanymi wokalistkami. Pod filmami pojawiają się wciąż nowe komentarze, w których dziękujecie i nie kryjecie słów wzruszenia. To pokazuje, jak nasza muzyka na Was wpływa, zostawiając dobre owoce. To najlepsze podziękowanie za dotychczasową twórczość. Cieszymy się, że możemy się dzielić naszą pasją. Niech to trwa!

Jakie mam plany na przyszłość?

Chciałbym rozwijać swoją działalność jako twórca na YouTube, nagrywać kolejne wartościowe treści, stale poprawiać ich jakość oraz zrealizować nowe projekty, które będą możliwe tylko dzięki Waszemu wsparciu.

Jeśli chcesz, żeby na kanale pojawiało się więcej odcinków, ich jakość była jeszcze lepsza, dołącz do moich patronów. Już teraz dziękuję Ci za każdą złotówkę, za każdą odsłonę lekcji i za każde dobre słowo wyrażone w komentarzach pod moimi nagraniami.

Konkretne projekty do zrealizowania znajdziesz w zakładce CELE. Jeśli uznasz, że warto je wesprzeć - zostań moim patronem!

Dodatkowe upominki dla stałych patronów

Oprócz nagród, wymienionych w progach, za łączną kwotę wsparcia 200zł (np. 7x19zł), otrzymujesz w prezencie kubek z akordami na gitarę lub ukulele. 

 

Oprócz nagród, wymienionych w progach, za łączną kwotę wsparcia 400zł (np. 11x39zł), otrzymujesz w prezencie plakat w formacie 50x70cm z akordami na gitarę lub ukulele. 

Poza tym, raz na jakiś czas wysyłam drobne upominki - niespodzianki do Wszystkich moich Patronów, niezależnie od kwoty wsparcia. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Huras
Marcin Huras
Próg: 29 zł
Tomasz Tomaszewski
Tomasz Tomaszewski
Próg: 29 zł
Maciej Tomaszewski
Maciej Tomaszewski
Próg: 29 zł
Justyna
Justyna
Próg: 29 zł
Agnieszka Kalisz
Agnieszka Kalisz
Próg: 19 zł
Łukasz Tatuśko
Łukasz Tatuśko
Próg: 59 zł