Avatar użytkownika

AkuGitara

12
patronów
298 
miesięcznie
17 171 
łącznie
12
patronów
298 zł 17 171 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
9 zł miesięcznie
YAMAHA


Bardzo dziękuję Ci, za wsparcie!

- Otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. Znajdziesz tam grono ludzi o takich samych zainteresowaniach, jak Twoje. Możesz tam szukać wsparcia albo pomagać innym a najlepiej łączyć te dwa działania i tworzyć nowe relacje :)

"AkuGitara - grupa Kursantów i Patronów" to także:

➡️ bieżące informacje nad czym pracuję, czego możecie spodziewać się w niedalekiej przyszłości
➡️ relacje z życia codziennego, co u mnie słychać
➡️ transmisje live na konkretne tematy dotyczące nauki gry na gitarze lub ukulele
➡️ konkursy z nagrodami
➡️ inne atrakcje

- Otrzymujesz dostęp do wszystkich moich MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH na gitarę i ukulele - schematów, diagramów, szablonów, tabel, itp. niedostępnych nigdzie indziej. Materiały są stale aktualizowane i uzupełniane o nowe opracowania.

- Otrzymujesz przedpremierowy dostęp do wybranych LEKCJI na gitarę / ukulele z kanału YouTube, czasem nawet z miesięcznym wyprzedzeniem!

- Twoje imię i nazwisko pojawi się na liście Patronów pod koniec każdego filmu opublikowanego na moim kanale YouTube.
Obrazek progu
19 zł miesięcznie
OVATION


Bardzo Ci dziękuję, że chcesz poświęcić tę kwotę na rozwój mojej działalności muzycznej i edukacyjnej. To dla mnie wiele znaczy!

- Otrzymujesz dostęp do "AkuŚpiewnika" z opracowaniami do druku na gitarę i ukulele - w planach jest ponad 200 piosenek!
(szczegóły dostępu znajdziesz w zakładce "Wizytówka")

- Otrzymujesz TABULATURY do wybranych tutoriali fingerstyle na gitarę z kanału YouTube.

- Otrzymujesz dostęp do moich GRAFIK z teorią muzyki.

- Otrzymujesz PDF z zestawem moich ulubionych chwytów.

- Otrzymujesz stały RABAT-10% na zakupy w sklepie akugitara.pl/sklep

- Otrzymujesz nagrody z progu YAMAHA
Obrazek progu
29 zł miesięcznie
ADMIRA


Jesteś wielki/a! To wspaniałe, że są na świecie osoby, które chcą pomagać twórcom. Należą Ci się słowa uznania. Dziękuję!

- Otrzymujesz dostęp do moich OPRACOWAŃ piosenek, niedostępnych nigdzie indziej i stale uzupełnianych o nowe.

1. "Śpiewniki Popularne" na gitarę (40 piosenek)
2. "UkuleLove Śpiewniki" na ukulele (50 piosenek)

- Otrzymujesz stały RABAT -20% (zamiast -10%) na zakupy w sklepie akugitara.pl/sklep

- Otrzymujesz nagrody z progu YAMAHA i OVATION.
Obrazek progu
39 zł miesięcznie
LAG


Niesamowite! Twoje wsparcie realnie zmienia moją rzeczywistość na lepsze! Nie wiem, jak mam Ci dziękować, przyjmij te skromne prezenty ode mnie:

- Otrzymujesz dostęp do mojej bazy diagramów akordowych, zawierającej ponad 500 diagramów na gitarę i ukulele i stale uzupełnianej o nowe.

- Otrzymujesz stały RABAT -25% (zamiast -20%) na zakupy w sklepie akugitara.pl/sklep

- Otrzymujesz nagrody z progu YAMAHA, OVATION i ADMIRA.
Obrazek progu
59 zł miesięcznie
IBANEZ


Nie wierzę! Jesteś wspaniały/a! Pomagasz mi realizować cele, które wcześniej były dla mnie niedostępne. Czuj się częścią mojej twórczości!

- Otrzymujesz DOSTĘP DO EKSKLUZYWNYCH LEKCJI, nagrywanych tylko i wyłącznie dla patronów, które nie są dostępne publicznie na kanale YouTube. Będę nagrywał jedną taką lekcję raz na 3 miesiące.

- Twoje imię i nazwisko pojawi się na liście SUPER PATRONÓW AkuGitary, wyświetlanej na końcu każdego filmu, publikowanego na YouTube.

- Otrzymujesz nagrody z progu YAMAHA, OVATION, ADMIRA i LAG.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora AkuGitara w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Gitarzysta, nauczyciel, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, twórca na YouTube. Założyciel kanału AkuGitara, twórca platformy edukacyjnej i sklepu z kursami online oraz gadżetami muzycznymi akugitara.pl

Cześć, jestem Bartek.

Moją pasją jest muzyka a w szczególności gra na gitarze akustycznej. Zacząłem na niej grać w wieku 19 lat. Uczyłem się grać, słuchając i obserwując innych, lepszych gitarzystów i czerpiąc w ten sposób inspiracje do tworzenia własnego stylu.

W końcu nadszedł czas oddania się muzyce również w aspekcie zawodowym. Tak powstała marka AkuGitara. Więcej o mnie i mojej historii możesz przeczytać TUTAJ.

Czym się obecnie zajmuję?

AkuGitara

Obecnie tworzę i rozwijam kanał na YouTube AkuGitara, gdzie publikuję lekcje dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych gitarzystów i ukulelistów. Od 2017 roku udało mi się zgromadzić tam prawie 10 tysięcy subskrybentów, którzy regularnie oglądają nowe odcinki a od początku istnienia kanału, treści zostały wyświetlone ponad ponad 1 000 000 razy.

Tak wygląda kanał AkuGitara, na którym publikuję lekcje i tutoriale na gitarę i ukulele

AkuGranie

Prowadzę również kanał na YouTube AkuGranie, gdzie publikuję akustyczne covery w autorskich aranżacjach we współpracy z utalentowanymi wokalistkami i wokalistami. Pod filmami pojawiają się wciąż nowe komentarze, w których dziękujecie i nie kryjecie słów wzruszenia. To pokazuje, jak nasza muzyka na Was wpływa, zostawiając dobre owoce. To najlepsze podziękowanie za dotychczasową twórczość. Cieszymy się, że możemy się dzielić naszą pasją. 

Jedno z ostatnich nagrań plenerowych, stworzonych we współpracy z Weroniką :)

Jedno z ostatnich nagrań, stworzonych we współpracy z Wiktorią :)

A to pierwszy męski duet na moim kanale i debiut Łukasza :)

Jakie mam plany?

Chciałbym rozwijać swoją działalność jako twórca na YouTube, nagrywać kolejne wartościowe treści, stale poprawiać ich jakość oraz zrealizować nowe projekty, które będą możliwe tylko dzięki Waszemu wsparciu.

Jeśli chcesz, żeby na kanale pojawiało się więcej odcinków, ich jakość była jeszcze lepsza, dołącz do moich patronów. Już teraz dziękuję Ci za każdą złotówkę, za każdą odsłonę lekcji i za każde dobre słowo wyrażone w komentarzach pod moimi nagraniami.

Konkretne projekty do zrealizowania znajdziesz w zakładce CELE. Jeśli uznasz, że warto je wesprzeć - zostań moim patronem!

Ostatnio nagrałem kilka nowych coverów i tutoriali na kanał AkuGitara - ten uważam za szczególnie udany :)

Jedna z najbardziej popularnych lekcji na ukulele

Jedna z najbardziej popularnych lekcji na gitarę

Co do tej pory udało się zrealizować dzięki Waszemu wsparciu?

Dzięki Waszemu wsparciu udało się do tej pory:

  • zakupić drugą kamerę, obiektyw portretowy i kolejny statyw, dzięki czemu filmy są bardziej profesjonalne (posiadają tzw. rozmyte tło) i mam możliwość nagrywania jednocześnie z dwóch ujęć, co jest czasami bardzo pomocne :)
  • zakupić oświetlenie oraz tło fotograficzne wraz ze statywami - to dzięki tym sprzętom udaje się uzyskać np. ciemne, jednolite tło z dobrze doświetloną postacią na pierwszym planie
  • zakupić nowe, pojemniejsze karty pamięci, co pozwala zminimalizować ryzyko, że w czasie nagrywania zabraknie miejsca na karcie...
  • zakupić zapasowe baterie do aparatów, żeby nie trzeba było ich tak często ładować

Przede wszystkim mogę się coraz bardziej skupiać na tworzeniu treści na moich kanałach YouTube, za co Wam z całego serca DZIĘKUJĘ!

Jesteście Wspaniali!❤️

Dołącz do Patronów!

Bycie Patronem AkuGitary oznacza sporo benefitów, w szczególności:

  • Dostęp do Aku Śpiewnika - ujednoliconych opracowań piosenek w PDF na gitarę i ukulele, gotowych do wydruku - śpiewnik jest stale powiększany o nowe opracowania (obecnie jest 50 piosenek)
  • "UkuleLove Śpiewniki" na ukulele (50 piosenek) i "Śpiewniki Popularne" na gitarę (40 piosenek)
  • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku
  • Dostęp do moich materiałów edukacyjnych na gitarę i ukulele

 

Przykładowe materiały edukacyjne na gitarę i ukulele

AkuŚpiewnik - szczegóły dostępu

Już od wsparcia 19zł/mc otrzymujesz dostęp do opracowań popularnych, polskich piosenek na gitarę i ukulele, gotowych do druku. Działa to tak, że udostępniam Ci codziennie na maila po jednym utworze ze śpiewnika aż do wygaśnięcia subskrypcji lub do wyczerpania się utworów w śpiewniku. Warto więc pozostać Patronem jak najdłużej, aby otrzymywać stale nowe opracowania. Do tej pory opracowałem 50 piosenek. Lista nowych opracowań będzie się pojawiała w postach na Patronite a także na zamkniętej grupie na Facebooku.

AkuŚpiewnik - przykładowe opracowania

UWAGA! Po wybraniu progu i ukończeniu transakcji, oczekuj na automatyczną, krótką wiadomość ode mnie. Każdy nowy Patron otrzymuje w przeciągu dwóch dni roboczych kolejnego maila z bardziej wylewnym powitaniem i wskazówkami, jak korzystać z dobrodziejstw bycia Patronem. :) Koniecznie sprawdź foldery typu "spam" w swojej skrzynce mailowej, bo czasem tam to wpada! Bądźmy w kontakcie!

Cele Autora

Regularne lekcje na YouTube
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 702 zł brakuje
14%
Podstawowym moim celem jest osiągnięcie regularności publikowanych materiałów na moim kanale AkuGitara na YouTube. Dzięki tej kwocie będę w stanie poświęcić więcej czasu na nagrywanie nowych lekcji, co zaowocuje większą częstotliwością i regularnością publikacji. Obiecuję wówczas publikować co najmniej jedną lekcję lub cover lub tutorial tygodniowo.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora AkuGitara już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Kuligowski
Michał Kuligowski
29 zł
Anonimowy patron
19 zł
Asia Wojciechowska
Asia Wojciechowska
29 zł
Anonimowy patron
29 zł
Andres
Andres
19 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.