W Patronite od 15.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 869

Liczba Patronów: 804

Zostań Patronem
Kup na prezent
20 patronów
540 miesięcznie
11 684 łącznie
Gitarzysta, nauczyciel, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, twórca na YouTube. Założyciel kanału AkuGitara, twórca platformy edukacyjnej i sklepu z kursami online oraz gadżetami muzycznymi akugitara.pl

O Autorze

Cześć, jestem Bartek.

Moją pasją jest muzyka a w szczególności gra na gitarze akustycznej. Zacząłem na niej grać w wieku 19 lat. Uczyłem się grać, słuchając i obserwując innych, lepszych gitarzystów i czerpiąc w ten sposób inspiracje do tworzenia własnego stylu.

W końcu nadszedł czas oddania się muzyce również w aspekcie zawodowym. Tak powstała marka AkuGitara. Więcej o mnie i mojej historii możesz przeczytać TUTAJ.

Czym się obecnie zajmuję?

AkuGitara

Obecnie tworzę i rozwijam kanał na YouTube AkuGitara, gdzie publikuję lekcje dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych gitarzystów i ukulelistów. Od 2017 roku udało mi się zgromadzić tam prawie 10 tysięcy subskrybentów, którzy regularnie oglądają nowe odcinki a od początku istnienia kanału, treści zostały wyświetlone ponad ponad 1 000 000 razy.

Tak wygląda kanał AkuGitara, na którym publikuję lekcje i tutoriale na gitarę i ukulele

AkuGranie

Prowadzę również kanał na YouTube AkuGranie, gdzie publikuję akustyczne covery w autorskich aranżacjach we współpracy z utalentowanymi wokalistkami i wokalistami. Pod filmami pojawiają się wciąż nowe komentarze, w których dziękujecie i nie kryjecie słów wzruszenia. To pokazuje, jak nasza muzyka na Was wpływa, zostawiając dobre owoce. To najlepsze podziękowanie za dotychczasową twórczość. Cieszymy się, że możemy się dzielić naszą pasją. 

Jedno z ostatnich nagrań plenerowych, stworzonych we współpracy z Weroniką :)

Jedno z ostatnich nagrań, stworzonych we współpracy z Wiktorią :)

A to pierwszy męski duet na moim kanale i debiut Łukasza :)

Jakie mam plany?

Chciałbym rozwijać swoją działalność jako twórca na YouTube, nagrywać kolejne wartościowe treści, stale poprawiać ich jakość oraz zrealizować nowe projekty, które będą możliwe tylko dzięki Waszemu wsparciu.

Jeśli chcesz, żeby na kanale pojawiało się więcej odcinków, ich jakość była jeszcze lepsza, dołącz do moich patronów. Już teraz dziękuję Ci za każdą złotówkę, za każdą odsłonę lekcji i za każde dobre słowo wyrażone w komentarzach pod moimi nagraniami.

Konkretne projekty do zrealizowania znajdziesz w zakładce CELE. Jeśli uznasz, że warto je wesprzeć - zostań moim patronem!

Ostatnio nagrałem kilka nowych coverów i tutoriali na kanał AkuGitara - ten uważam za szczególnie udany :)

Jedna z najbardziej popularnych lekcji na ukulele

Jedna z najbardziej popularnych lekcji na gitarę

Co do tej pory udało się zrealizować dzięki Waszemu wsparciu?

Dzięki Waszemu wsparciu udało się do tej pory:

 • zakupić drugą kamerę, obiektyw portretowy i kolejny statyw, dzięki czemu filmy są bardziej profesjonalne (posiadają tzw. rozmyte tło) i mam możliwość nagrywania jednocześnie z dwóch ujęć, co jest czasami bardzo pomocne :)
 • zakupić oświetlenie oraz tło fotograficzne wraz ze statywami - to dzięki tym sprzętom udaje się uzyskać np. ciemne, jednolite tło z dobrze doświetloną postacią na pierwszym planie
 • zakupić nowe, pojemniejsze karty pamięci, co pozwala zminimalizować ryzyko, że w czasie nagrywania zabraknie miejsca na karcie...
 • zakupić zapasowe baterie do aparatów, żeby nie trzeba było ich tak często ładować

Przede wszystkim mogę się coraz bardziej skupiać na tworzeniu treści na moich kanałach YouTube, za co Wam z całego serca DZIĘKUJĘ!

Jesteście Wspaniali!❤️

Dołącz do Patronów!

Bycie Patronem AkuGitary oznacza sporo benefitów, w szczególności:

 • Dostęp do AkuŚpiewnika - ujednoliconych opracowań piosenek w PDF na gitarę i ukulele, gotowych do wydruku - śpiewnik jest stale powiększany o nowe opracowania
 • Dostęp do "UkuleLovych Śpiewników" na ukulele (50 piosenek) i "Śpiewników Popularnych" (40 piosenek) na gitarę
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku
 • Dostęp do moich materiałów edukacyjnych na gitarę i ukulele

 

Przykładowe materiały edukacyjne na gitarę i ukulele

AkuŚpiewnik - szczegóły dostępu

Już od najmniejszego wsparcia otrzymujesz dostęp do opracowań piosenek na gitarę i ukulele, gotowych do druku. Działa to tak, że udostępniam Ci od razu wszystkie do tej pory opracowane piosenki a z każdym kolejnym miesiącem wsparcia otrzymujesz dostęp do 10 nowych opracowań. Warto więc pozostać Patronem jak najdłużej, aby otrzymywać stale nowe opracowania. Lista opracowań na dany miesiąc będzie się pojawiała w postach na Patronite a także na zamkniętej grupie na Facebooku.

AkuŚpiewnik - przykładowe opracowania

UWAGA! Po wybraniu progu i ukończeniu transakcji, oczekuj na automatyczną, krótką wiadomość ode mnie. Każdy nowy Patron otrzymuje w przeciągu dwóch dni roboczych kolejnego maila z bardziej wylewnym powitaniem i wskazówkami, jak korzystać z dobrodziejstw bycia Patronem. :) Koniecznie sprawdź foldery typu "spam" w swojej skrzynce mailowej, bo czasem tam to wpada! Bądźmy w kontakcie!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Szymanowski
Maciej Szymanowski
Próg: 39 zł
Arkadiusz Rachuba
Arkadiusz Rachuba
Próg: 19 zł
Anonimowy patron
Próg: 9 zł
Marcin Mirosław
Marcin Mirosław
Próg: 29 zł
Anonimowy patron
Próg: 19 zł
Maciej Tomaszewski
Maciej Tomaszewski
Próg: 29 zł