Aleks Makowski

W Patronite od 17.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Więcej Brodacza w lepszej jakości!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakujeTe dodatkowe środki pozwoliłyby mi polepszyć jakość streamów - od lepszego audio i wideo, po różnorodności growe oraz konkursy dla społeczności. Wiadomo jednak, że sprzęt się z czasem zużywa, a nowe licencje na programy lub klucze do gier swoje kosztują.

Ci którzy mnie znają wiedzą, że co jakiś czas wprowadzam na kanał również dedykowane overlaye pod dane tytuły gier i staram się odświeżać co jakiś czas całą oprawę graficzną.

Ale za tym wszystkim stoi za każdym razem kilkadziesiąt godzin dodatkowej pracy.

Brodate wyjazdy oraz streamy IRL (2 000 zł)

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakujeTakie pieniądze będą potrzebne na opłacenie transportu, noclegu, mobilnego internetu oraz sprzętu niezbędnego do streamowania z wydarzeń gamingowych tj. IEM, PGA, Pyrkon, WGS itp.

Jeśli czas pozwoli, to zapewne relacja z owych wyjazdów trafi również na YouTube ;)

Spokojniejsze życie freelancera (4 000 zł)

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakujePracując od wielu lat jako projektant graficzny, wiem jedno - żaden miesiąc nie jest taki sam. Raz klientów jest mniej, a raz więcej. To też taka kwota pomogłaby mi zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt do pracy, pozwolić sobie na dodatkowe szkolenia, bądź materiały graficzne. Bo jak wiadomo - kluczem do sukcesu jest stały rozwój.

Własna marka odzieżowa dla Graczy

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakujeTutaj już cel jest nieco poważniejszy. Bo rozchodzi się o własną markę odzieżową poświęconą światu gier . I nie chodzi tu o zwykłe fanowskie ciuchy, a o unikalne wzory, w najlepszej jakości materiału oraz nadruku, który zostanie stworzony w 100% u nas. W Polsce.

Zostań Patronem