ALLEGRETTO Autorska Szkoła Muzyki

W Patronite od 29.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 310 łącznie

Możesz współtworzyć szkołę ALLEGRETTO - zmieniaj świat razem z nami!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

W ALLEGRETTO rozwijamy zdolności muzyczne i talenty najmłodszych. Wykorzystujemy nowoczesną, gordonowską koncepcję umuzykalniania. Szkoła odpowiada na indywidualne potrzeby dzieci na różnym stopniu rozwoju. Gdy tradycyjny system nauczania skreślił je, dostały tutaj szansę, znalazły swoje miejsce w świecie muzyki.

Efekty naszej pracy są świetne - wielu absolwentów naszych przedszkolnych i wczesnoszkolnych programów co roku zostaje uczniami Państwowych Szkół Muzycznych odnosząc sukcesy i wyróżniając się muzykalnością i wrażliwością.

Ale to nie wszystko! Oprócz tego... zmieniamy świat! :) Naprawdę!

ALLEGRETTO to autorski projekt który ma na celu podniesienie jakości edukacji muzycznej w Polsce. Jak to robimy? Zobacz sam/a!

Nasze ALLEGRETTO to muzyczne i edukacyjne "mini-laboratorium", gdzie - mogąc obserwować rozwój uczniów prowadzonych zgodnie koncepcję E. E. Gordona - czerpiemy mnóstwo wiedzy o rozwoju muzycznym dziecka. Dwukrotnie w ciągu roku przeprowadzamy także badania testem zdolności muzycznych, możemy zatem obserwować nie tylko proces rozwoju umiejętności, ale także dokumentować proces rozwoju zdolności muzycznych.

Wiedzę te przekładamy na działalność szkoleniową. W ciągu 8 lat przeprowadziliśmy ponad 250 warsztatów, wykładów, webinarów i seminariów. Dało to ponad 2500 godzin wykładowych! W opinii uczestników warsztaty i szkolenia mają bardzo wysoką jakość i wpływają znacząco na rozwój kompetencji nauczycieli biorących w nich udział.

Zostań częścią naszej szkoły! Buduj z nami jej historię!

---
"Każdy z nas żyje otoczony ruchem rąk innych ludzi i żyje dzięki niemu.
To ręce innych ludzi unoszą nas z łona matki.
Ręce innych ludzi uprawiają i hodują to, co trafia na nasze talerze, przędą odzież, w której chodzimy, i wznoszą zamieszkiwane przez nas schronienia. Ręce innych ludzi dają przyjemność naszemu ciału w chwilach namiętności
oraz niosą pomoc i pociechę w chwilach cierpienia i niedoli. (..)"
J. Stockinger