Avatar użytkownika

Fundacja Amstaff Azyl

27
patronów
790 
miesięcznie
32 135 
łącznie
27
patronów
790 zł 32 135 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Piątak od Ciebie to wcale nie mało! Każdego miesiąca dorzucasz cegiełkę fundującą bezpieczne miejsce dla bezdomnego TTB. Pięć mokrych szturchnięć nosem i świadomość, że właśnie nie ruszając się z domu pomogłeś psu, który nie miał absolutnie nic - leci do Ciebie. Dzięki, że jesteś z nami!
20 zł miesięcznie
Przeznaczyłeś 20 zł dla bezdomnego psa odmawiając sobie kawy, gazety lub drinka? Dla nas już jesteś bohaterem. Dla psa fajnym wujkiem lub ciocią. I wiesz jeszcze czym? Światełkiem w tunelu! 20 szturchnięć nosem i bezgraniczna wdzięczność uratowanego psa - już wysłane do Ciebie. Dzięki za Twoją pomoc.
50 zł miesięcznie
Pięć dyszek dla bezdomnego psa? Wspaniały podarunek!!! Co sponsorujesz w tej kwocie? 50 zł to niemal pół worka karmy i 3 dni w bezpiecznej oazie! To także kwota pokrywająca czipowanie lub szczepienie! Dzięki Twojemu datkowi szczęśliwy wybraniec otrzyma, któryś z tych podarunków, każdego miesiąca. Gratulacje - zabezpieczyłeś bezdomnego bullowatego przed wieloma zagrożeniami. 50 nienachalnych psich całusów frunie do Ciebie cudny człowieku!
100 zł miesięcznie
100 zł czyli opcja "mega turbo wsparcie"! Takie z efektem "wow" w naszym azylowym stadzie. Co zapewniasz ofiarowując tę pokaźną kwotę azylakom? Minimum 5-6 bezpiecznych dób w przyjaznym domowym hoteliku lub niemal miesiąc jedzenia dobrej jakości karmy, a w sumie to szansę na nową przyszłość. 100 mokrych całusów śmiga do Ciebie od szczęśliwego i bezpiecznego bezdomniaka! Jesteś wielki/a! Nie zapominaj o tym nigdy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Amstaff Azyl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy Amstaff Azyl i pomagamy bezdomny terierom typu bull. Uruchomiliśmy akcję "Bezpieczny przystanek", dzięki której i Ty możesz pomóc nam zabrać i uratować kolejne psy!

Jesteśmy Amstaff Azyl i ratujemy bezdomne teriery typu bull. A od dziś Ty możesz ratować je razem z nami nie wychodząc z domu. Weź udział w akcji "Bezpieczny przystanek" i jako wirtualny opiekun ufunduj ciepły kąt dla porzuconych bullowatych.

Ekipa ratunkowa Amstaff Azyl z bazą główną w Warszawie, pomaga psom TTB w potrzebie. Wierzymy w słuszność regionalizacji i metody małych kroków, więc skupiamy się na pomocy psom w naszym rejonie. Jednak, gdy wymaga tego sytuacja, możesz spotkać nas również w odległych zakątkach Polski. Priorytetem jest dla nas pomoc wieloletnim rezydentom schronisk oraz seniorom i psom przewlekle chorym.

Tu poznasz nas i nasze psy lepiej http://www.amstaffazyl.pl 

Cele Autora

Bezpieczny przystanek
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 2 710 zł brakuje
22%
Zostań naszym Patronem!

Aby ratować bezdomne bullowate potrzeba jednego: miejsca.

Właśnie dlatego stworzyliśmy akcję "Bezpieczny przystanek". Po to, aby móc robić więcej! Pomagać psom w awaryjnych sytuacjach, wyciągać te, o które nikt inny się nie upomni i organizować zaplecze bez strachu o koszty. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń wiemy, że bez psiej oazy nie zdziałamy tyle, ile byśmy mogli.

Od dziś możesz pomóc nam w tworzeniu ciepłego kąta dla bullowatych. Miejsca dla psów, które straciły wszystko.
I możesz to zrobić nie wychodząc nawet z domu.

3500 zł miesięcznie to kwota, która pozwala opłacić pobyt 5 bezdomniaków lub 1 psa wymagającego szkolenia + 3-4 potrzebujących standardowej opieki. Ta suma zapewni im godne, pełne współczucia i wyrozumiałości warunki.

W tej chwili w hotelach utrzymujemy z trudem aż 6 psów. Dwa wymagające specjalnego szkolenia i cztery w standardowym zakresie.
Nie musimy likwidować wszystkich tych miejsc. Po adopcji możemy zapełnić je na nowo. Psami w sytuacji awaryjnej, psami z cienia, psami, o które nikt nigdy nie zapytał. Ale też takimi, które potrzebują szybkiej szansy na nowy start i brakuje im tylko parasola na chwilę.

Zostań wirtualnym domem tymczasowym, zostań patronem, ufunduj kawałek ciepłego kąta dla TTB, które nie mają nic.
Nic poza Tobą.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Amstaff Azyl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Gustaw Mioduszewski
Gustaw Mioduszewski
5 zł
Klaudia Pęszyńska
Klaudia Pęszyńska
20 zł
Beata Wojtkowska
Beata Wojtkowska
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Sandra
Sandra
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.