W Patronite od 13.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1206

Liczba Patronów: 837

Zostań Patronem
12 patronów
155 miesięcznie
1 440 łącznie
Na naszym profilu udostępniamy historie naszych postaci (OC) oraz drobne ilustracje jak np. niepublikowane doodle czy szkice oraz inne rzeczy związane z pisanymi przez Nas historiami.

O Autorze

Słowem wstępu... 

               Sonami i Dymitr dwójka uczniów szkoły średniej po zakończonych zajęciach zajęła się jak to zwykle po lekcjach sprzątaniem sali lekcyjnej. Właśnie do ich klasy wszedł przystojny ciemnoskóry mężczyzna wypytując o jednego z nauczycieli. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że tego samego dnia nauczyciel rzuca się z budynku szkoły, nikt jednak po zdarzeniu nie pamiętał o pojawieniu się dziwnego nieznajomego do momentu aż Sonami nie spotkała go ponownie.


 

          Zapraszamy też serdecznie w każdą środę i sobotę na 18:00 lub 18:30 na nasz kanał Twitch- gdzie rysujemy postacie z naszego opowiadania Anata No Nioi oraz rozmawiamy razem z wami!!

   

   


 

Witajcie Misie i Rybeńki!
Tak wiec kilka słów o nas? Znamy się od 2013 roku- kawał czasu. Obie bawimy się rysunkiem i role-play. Okumu robi to zawodowo, Nana jedynie hobbistycznie. Pewnego razu pomyślałyśmy, że fajnie będzie podzielić się z innymi tworzoną przez nas historią. Prezentowane będą tutaj PDFy z przebiegu naszego role-play'u (w skrócie RP) wraz z rysunkami odnoszącymi się do niektórych sytuacji. Tak by wraz z tekstem uzupełniały całość. Od czasu do czasu będziemy też tworzyć krótkie komiksy z fabuły, którą piszemy wspólnie. Pomyślałyśmy, że taka forma może być przyjemna w odbiorze.
Na tą chwilę nasi Patroni będą mieć okazje zaznajomić się z wymyślonym przez nas Uniwersum Japońskiej Szkoły Średniej- w RPie pojawiają się Yokai oraz Kami, wpływając mocno na losy bohaterów. 


 

NeytiriNanami

Z wykształcenia inżynier z pasji artystka

Absolwentka Inżynierii Środowiska na uczelni Wyższej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie, mimo tego znajduje czas na zajmowanie się własną twórczością. Ma wiele planów i marzeń, jednym z nich jest nauka języka japońskiego i wyjazd do Japonii. Od lat fascynuje się i zgłębia kulturę Dalekiego Wschodu- w szczególności Kraju Kwitnącej Wiśni. Szczególnie interesują ją wierzenia, obrządki i tajemniczy świat gejsz oraz samurajów.

Ulubione medium: digital, ołówek, akwarele

NeytiriNanami znajdziecie tutaj:
Instagram
Facebook
Portfolio
Okumu

Nerd z ogromnym zamiłowaniem do rysowania

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach. Mieszka i pracuje z domu w Międzyrzecu Podlaskim. Prawie cały wolny czas spędza na rysowaniu, które jest jej pasja oraz źródłem utrzymania. Okumu uwielbia naturę i to z niej czerpie inspirację. Uwielbia tematy fantastyczne, mitologiczne- w szczególności pociąga  ją mitologia słowiańska oraz japońska.

Ulubione medium: digital, akwarele

Okumu znajdziecie tutaj: 
Instagram
Facebook
Youtube
Portfolio


Zostając naszym Patronem masz wgląd do ilustracji oraz tekstów, jednakże są one ci udostępniane na użytek własny. Wszelkie publikowanie ich w Internecie, a tym bardziej zarabianie na nich jest ZABRONIONE.
 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Aleksander Ostropolski
Aleksander Ostropolski
90 zł jednorazowo
Anonimowy patron
15 zł miesięcznie
Anonimowy patron
15 zł miesięcznie
Nilachima
Nilachima
5 zł miesięcznie
Anonimowy patron
15 zł miesięcznie
Arek Zawisza
Arek Zawisza
10 zł miesięcznie