W Patronite od 13.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1474

Liczba Patronów: 1049

Zostań Patronem
9 patronów
105 miesięcznie
1 735 łącznie
Na naszym profilu udostępniamy historie naszych postaci (OC) oraz drobne ilustracje jak np. niepublikowane doodle czy szkice oraz inne rzeczy związane z pisanymi przez Nas historiami.

O Autorze

Słowem wstępu... 

               Sonami i Dymitr dwójka uczniów szkoły średniej po zakończonych zajęciach zajęła się jak to zwykle po lekcjach sprzątaniem sali lekcyjnej. Właśnie do ich klasy wszedł przystojny ciemnoskóry mężczyzna wypytując o jednego z nauczycieli. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że tego samego dnia nauczyciel rzuca się z budynku szkoły, nikt jednak po zdarzeniu nie pamiętał o pojawieniu się dziwnego nieznajomego do momentu aż Sonami nie spotkała go ponownie.


 

          Zapraszamy też serdecznie w każdą środę i sobotę na 18:00 lub 18:30 na nasz kanał Twitch- gdzie rysujemy postacie z naszego opowiadania Anata No Nioi oraz rozmawiamy razem z wami!!

   

   


 

Witajcie Misie i Rybeńki!
Tak wiec kilka słów o nas? Znamy się od 2013 roku- kawał czasu. Obie bawimy się rysunkiem i role-play. Okumu robi to zawodowo, Nana jedynie hobbistycznie. Pewnego razu pomyślałyśmy, że fajnie będzie podzielić się z innymi tworzoną przez nas historią. Prezentowane będą tutaj PDFy z przebiegu naszego role-play'u (w skrócie RP) wraz z rysunkami odnoszącymi się do niektórych sytuacji. Tak by wraz z tekstem uzupełniały całość. Od czasu do czasu będziemy też tworzyć krótkie komiksy z fabuły, którą piszemy wspólnie. Pomyślałyśmy, że taka forma może być przyjemna w odbiorze.
Na tą chwilę nasi Patroni będą mieć okazje zaznajomić się z wymyślonym przez nas Uniwersum Japońskiej Szkoły Średniej- w RPie pojawiają się Yokai oraz Kami, wpływając mocno na losy bohaterów. 


 

NeytiriNanami

Z wykształcenia inżynier z pasji artystka

Absolwentka Inżynierii Środowiska na uczelni Wyższej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie, mimo tego znajduje czas na zajmowanie się własną twórczością. Ma wiele planów i marzeń, jednym z nich jest nauka języka japońskiego i wyjazd do Japonii. Od lat fascynuje się i zgłębia kulturę Dalekiego Wschodu- w szczególności Kraju Kwitnącej Wiśni. Szczególnie interesują ją wierzenia, obrządki i tajemniczy świat gejsz oraz samurajów.

Ulubione medium: digital, ołówek, akwarele

NeytiriNanami znajdziecie tutaj:
Instagram
Facebook
Portfolio
Okumu

Nerd z ogromnym zamiłowaniem do rysowania

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach. Mieszka i pracuje z domu w Międzyrzecu Podlaskim. Prawie cały wolny czas spędza na rysowaniu, które jest jej pasja oraz źródłem utrzymania. Okumu uwielbia naturę i to z niej czerpie inspirację. Uwielbia tematy fantastyczne, mitologiczne- w szczególności pociąga  ją mitologia słowiańska oraz japońska.

Ulubione medium: digital, akwarele

Okumu znajdziecie tutaj: 
Instagram
Facebook
Youtube
Portfolio


Zostając naszym Patronem masz wgląd do ilustracji oraz tekstów, jednakże są one ci udostępniane na użytek własny. Wszelkie publikowanie ich w Internecie, a tym bardziej zarabianie na nich jest ZABRONIONE.
 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Nilachima
Nilachima
Próg: 5 zł
olivv_g
olivv_g
Próg: 5 zł
Sceza Kecuth
Sceza Kecuth
Próg: 15 zł
Jakub Reszel
Jakub Reszel
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
KOciara
KOciara
Próg: 5 zł