Avatar użytkownika

Angelika

1
patron
100 
miesięcznie
5 180 
łącznie
1
patron
100 zł 5 180 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dla mnie to znacznie więcej niż 10zł! Dziękuję Ci za wsparcie. Jest to dla mnie sygnał, że to co robię ma dla kogoś znaczenie i sens. Dziękuję!
W zamian za wsparcie otrzymasz dodatkowe materiały zza kulis mojej pracy z ubraniami.
20 zł miesięcznie
Bardzo doceniam twój gest! Dzięki tobie więcej ubrań może zyskać nowe życie:) Dziękuję!
Oczywiście masz też dostęp do bonusów z progu 10zł.
30 zł miesięcznie
To niesamowite, że wybierasz wsparcie małego twórcy zamiast zakupu słabej jakości T-shirtu z sieciówki. Dziękuję!
W zamian za wsparcie otrzymasz wcześniejszy dostęp do publikowanych zdjęć moich przeróbek przed i po przerobieniu.
Oczywiście masz też dostęp do bonusów z progu 10 i 20
zł.
50 zł miesięcznie
Widzę, że naprawdę chcesz wesprzeć mnie. Jestem za to naprawdę wdzięczna. Dzięki Tobie mogę poświęcić więcej czasu na rozwijanie się. Dziękuję!
W zamian za wsparcie, otrzymasz zrobioną przeze mnie analizę najnowszych trendów.
Oczywiście masz też dostęp do bonusów z progu 10, 20 i 30zł.
70 zł miesięcznie
To już poważna sprawa. Twoje wsparcie pomoże mi w ulepszeniu jakości treści dodawanych przeze mnie! Dziękuję!
W zamian będę udzielać ci indywidualnych porad modowych.
Oczywiście masz też dostęp do bonusów z progu 10, 20, 30 i 50 zł.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
2 dostępne miejsca
Wyraża więcej niż 1000 słów. Dzięki Tobie mogę poświęcić więcej czasu na rozwijanie się, a dodatkowo zakupić dla siebie pyszną kawkę. Dziękuję!
W zamian za wsparcie otrzymasz zaproszenie na mój pokaz semestralny! ( W sytuacji wystąpienia jakiś komplikacji, możliwość uzgodnienia innego bonusu)
Oczywiście masz też dostęp do bonusów z progów 10, 20, 30, 50 i 70zł.
1000 zł miesięcznie
Specjalny próg mecenacki. Jeżeli chcesz zdecydować się na ten próg, skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów współpracy.
2000 zł miesięcznie
Specjalny próg mecenacki. Jeżeli chcesz zdecydować się na ten próg, skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Angelika w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Moda i drugie życie ubrań

Jestem Angelika i mam 20 lat. Już od kilku lat zajmuję się szyciem oraz przerabianiem ubrań-daję im drugie życie. Swoje prace pokazuję na instagramie, tiktoku oraz od niedawna również  na youtube. Poświęcam temu cały mój wolny czas. Gdybym miała opisać siebie jednym słowem, byłby to upcycling! Studiuję zarządzanie polityką społeczną oraz artystyczne projektowanie ubioru. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zechcesz wesprzeć moje działania:) 

Już wiesz co nieco o mnie, a więc teraz czas abym pokazała ci moje prace! Niżej możesz zobaczyć projekty mojego autorstwa. Każdemu z nich poświęciłam wiele czasu. Zarówno sama stworzyłam projekty jak i uszyłam je. 

 

   

 

 

 

Dwa z nich miałam szansę zaprezentować na wybiegu. W tym roku czekają mnie kolejne pokazy mody, a w przyszłości miejmy nadzieję, że jeszcze więcej<3 

 

A jeden został opublikowany w magazynie modowym SELIN. Z czasem na pewno będzie ich coraz więcej, a ty możesz współuczestniczyć w moim rozwoju. Bardzo lubię pozować do zdjęć w moich własnych projektach. Czuję, że wtedy przekazuję wszystkie emocje, jakie towarzyszyły mi podczas tworzenia go. 

 

Teraz chciałabym pokazać Ci kilka moich przeróbek. Na moim tiktoku oraz instagramie jest ich ich mnóstwo i nie zdołam tu zmieścić wszystkich. Są to jedynie te najciekawsze według mnie.  Uwielbiam nadawać ubraniom drugie życie. W lumpeksie wybieram te, które są już niemodne a potem nadaję im nowe kroje, tworząc coś całkiem nowego a zarazem pięknego. 

 

Zapraszam Cię również do kilku moich filmików, gdzie możesz dokładniej zobaczyć jak przebiega proces  przerabiania przeze mnie  ubrań :

 

Cele Autora

Zakup sprzętu do nagrywania
  • 5 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Profesjonalny aparat, mikrofon, oświetlenie- to elementy, z których wciąż nie jestem w 100% zadowolona w swoich filmach i chciałabym udoskonalić je. Z każdym dniem jest Was coraz więcej, dlatego też chciałabym tworzyć dla Was coraz lepsze treści. Zakup nowego sprzętu bardzo ułatwiłby mi nagrywanie dla Was zarówno na tiktoka jak i na mój kanał na yt.
Praca dyplomowa
  • 5 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Rozpoczynam już 2 rok studiów a moja praca dyplomowa zbliża się wielkimi krokami! Powoli rozpoczynam rozmyślać nad nią i uzbrajać się finansowo. To będzie dla mnie coś niesamowitego, dlatego też nie chciałabym ograniczać swojej kreatywności. To jest miejsce, w którym możesz pomóc mi realizować swoje cele!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Angelika już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Albert Haase
Albert Haase
10 zł
Sylwia Kuta
Sylwia Kuta
100 zł
Adrian T
Adrian T
100 zł
Anonimowy patron
100 zł
Bartosz Stęposz
Bartosz Stęposz
70 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.