Antoś Orłoś

W Patronite od 18.04.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 887

Liczba Patronów: 822

Zostań Patronem
Kup na prezent
20 patronów
545 miesięcznie
845 łącznie
Antoś Orłoś - Witam i pozdrawiam serdecznie

O Autorze

WITAM

Jeżeli interesują Cię absurdy tego świata a politycy bawią, to mój kanał na YT jest właśnie dla Ciebie!! 
 


HEJ! POCZYTAJ DALEJ, DAJ SOBIE TROCHĘ CZASU, BĘDZIE OK!

W moim cotygodniowym programie informacyjnym "WITAM" głównie przedstawiam absurdalne newsy z Polski i ze świata (typu: policja zgubiła kilka ton tytoniu, czy pielęgniarki zamiast podwyżki otrzymały po paczce parówek i to spleśniałych) 
Mówię również o głupocie polityków, kleryków czy celebrytów. W każdym programie pomagamy również innym - czy to zwierzaczkom, czy to ludziom, tym którzy potrzebują.
Planuję wdrażać kolejne formaty i rozwijać kanał. Niestety algorytmy YouTube'a nie przepadają za niektórymi tematami, które poruszam, w związku z czym nie zarobiłem na kanale jeszcze ani grosza, a straciłem już sporo.

Sprawia mi to wiele radości i czuję, że się rozwijam, więc bardzo chcę to robić dalej, ale niestety bez Waszego wsparcia długo już nie dam rady dokładać do interesu. 
 

Proponuję Wam zatem układ, w którym Wy wspieracie mnie tu na Patronite i zostajecie moimi Patronami a ja Wam za to obiecuję różne wspaniałości. 

I tak pewnie zdarza Wam się gorzej wydać pieniądze... WIĘC CZEMU NIE?!Ciekawostka - ten uśmiech ze zdjęcia jest doklejony...


 

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marek Markiewicz
Marek Markiewicz
Próg: 50 zł
Sławomir Miętek
Sławomir Miętek
Próg: 15 zł
Piotr Spajer
Piotr Spajer
Próg: 15 zł
Vainamoinen
Vainamoinen
Próg: 15 zł
Łukasz Dubiński
Łukasz Dubiński
Próg: 15 zł