Antropozofia

W Patronite od 22.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2879

Liczba Patronów: 3253

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
29 miesięcznie
1 363 łącznie

Aktualne wiadomości o Antropozofii

500 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

471 zł

brakuje

Nasz portal https://antropozofia.net potrzebuje Państwa wsparcia, by móc nadal regularnie się rozwijać i codziennie publikować nowe treści.
Gdy comiesięczne wsparcie przekroczy 500 złotych, zaabonujemy pismo Goetheanum i zaczniemy informować naszych Czytelników o interesujących aktualnościach tam zawartych. Będziemy też śledzić nowe wydarzenia i publikacje dotyczące antropozofii, w Polsce i zagranicą, międzynarodowe fora antropozoficzne i periodyki.

__________

Biblioteka wirtualna

1 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

971 zł

brakuje

Gdy comiesięczne wsparcie przekroczy 1000 złotych, przystąpimy do opracowywania biblioteki wirtualnej dzięki skanowaniu zgromadzonych przez nas zbiorów kilkuset antropozoficznych maszynopisów w języku polskim.

__________

Biblioteka antropozoficzna w Warszawie

2 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 971 zł

brakuje

Gdy comiesięczne wsparcie przekroczy 2000 złotych, uruchomimy stacjonarną bibliotekę antropozoficzną w Warszawie, na Starej Pradze, tuż przy stacji metra! Miejsce to może w przyszłości stać się jednocześnie kolejnym ważnym centrum pracy i inicjatyw antropozoficznych. Na przełomie lat 90/2000 działał tam słynny Klub Jednorożca, a w jego ramach między innymi prowadzono seminarium dotyczące steinerowskiej teorii poznania.

__________

Co miesiąc na stronie duży artykuł/książka

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 971 zł

brakuje

Gdy comiesięczne wsparcie przekroczy 3000 złotych to nie rzadziej niż co miesiąc będziemy publikować na stronie nowy dłuższy tekst (większy artykuł, książka), między innymi zeskanowane z naszej biblioteki przedwojennych tłumaczeń Rudolfa Steinera.

__________

Materiały na stronę prosto z Dornach!

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 971 zł

brakuje

Gdy comiesięczne wsparcie przekroczy 4000 złotych będziemy organizować cykliczne wyjazdy współpracujących z nami osób do Goetheanum w Dornach i innych miejsc waznych dla światowej Antropozofii, w celu przeprowadzania tam wywiadów, nagrywania filmów i robienia setek zdjęć – a wszystkie te materiały będziemy publikować na naszej stronie.

__________

Książka o polskich antropozofach, Podcast, Goetheamum

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 971 zł

brakuje

Gdy comiesięczne wsparcie przekroczy 6000 złotych znacznie rozwiniemy naszą działalność. W planie mamy między innymi stworzenie podcastu dotyczącego zagadnień związanych z antropozofią, opracowanie i publikację książki poświeconej historycznym polskim antropozofom, rozważamy także stworzenie powszechnie dostępnej polskiej edycji Goetheanum.

__________
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paweł Nogal
Paweł Nogal
Próg: 29 zł
Anonimowy patron
Próg: 9 zł