Obrazek tła lewy Obrazek tła prawy

Jak zmienić próg na wyższy?

1. Zmiana progu na wyższy- płatność Kartą płatniczą, Paypal

1. Na początek trzeba przejść do sekcji „Aktywne subskrypcje” w Strefie Patrona: Mój profil.

2. Następnie klikamy przycisk „Zmień kwotę”, który znajduje się w kafelku odpowiedniego Autora. 


3. Strona przeniesie nas do sekcji, w której można wybrać nowy, wyższy próg (jeśli system nie pozwala na zwiększenie progu najpierw musimy przedłużyć subskrypcję). 


4. Na koniec pojawi się informacja o kwocie, którą musimy dopłacić do obecnej subskrypcji.

5. Następnie należy sfinalizować potwierdzenie progu klikając "Kontynuuj".2. Zmiana progu na wyższy- płatność przelewem (Tpay)

1. Na początek trzeba przejść do sekcji „Aktywne subskrypcje” w Strefie Patrona: Mój profil.

2. Następnie klikamy przycisk „Zmień kwotę”, który znajduje się w kafelku odpowiedniego Autora. 3. Strona przeniesie nas do sekcji, w której można wybrać nowy, wyższy próg (jeśli system nie pozwala na zwiększenie progu najpierw musimy przedłużyć subskrypcję). 4. Pojawi się informacja o kwocie, którą musimy dopłacić do obecnej subskrypcji.5. Następnie należy wybrać metodę płatności, którą opłacimy dopłatę, po wyborze metody należy kliknąć "Kontynuuj". Następna strona przeniesie na stronę banku, na której należy dokonać dopłaty.6. Na koniec należy sfinalizować transakcję klikając "Kontynuuj". Gratulację, jesteś Patronem w wyższym progu!Uwaga - jeśli subskrypcja została opłacona za pomocą Tpay i kończy się w najbliższym czasie, możliwość zmiany progu będzie zablokowana. W pierwszej kolejności należy przedłużyć subskrypcję na obecnym poziomie, a następnie zwiększyć próg. Alternatywnie - można poczekać do zakończenia subskrypcji, a nową wybrać już na wyższym poziomie.

Więcej szczegółów tutaj: Subskrypcja – zmieniaj, przedłużaj, wspieraj!

Nie znalazłeś odpowiedzi na wyszukiwane pytanie?

Napisz do nas