ApriL ArtAnimation

W Patronite od 05.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1527

Liczba Patronów: 1898

Zostań Patronem
2 patronów
65 miesięcznie
375 łącznie
Czym się dokładnie zajmuję? Tworzę krótkie, niezależne animację ❤️ Jestem kreskówkowym zajawkowiczem, uwielbiam swoimi produkcjami rozweselać i inspirować innych :) Jeśli dzięki mojej animacji ktoś się uśmiechnie, jako artysta, uważam to za swój największy sukces ;)

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Patrycja, i od ponad czterech lat tworzę animację pod pseudonimem
April ArtAnimation.

Rysuję odkąd pamiętam, a z kreskówek nigdy nie wyrosłam, dlatego postanowiłam połączyć swoje dwa ulubione zajęcia w jedno :D
Od zawsze fascynowało mnie to jak tworzone są produkcję Disney'a, PIXAR'a, Dreamworks, itp., dlatego pewnego dnia postanowiłam że sama wkroczę w cudowny świat animacyjnej twórczości :)
 


Kochani Patroni ∠( ᐛ 」∠)_ 

W życiu każdego artysty nadchodzi taki moment w którym twórca chciałby zadowolić każdego swojego odbiorcę. Jednak co jest najbardziej potrzebne artyście aby się rozwijał?
Odpowiedź to: 

• CZAS  - a czas to pieniądz.

Wybrałam sobie wyjątkowo czasochłonne hobby, gdzie właśnie czas stał się moją walutą. Albo przeznaczę swój czas na twórczość, albo na freelancing. Ale to się może zmienić, i to właśnie dzięki Tobie będę mogła bardziej poświęcić się twórczości  (◕ᴗ◕✿)

Uwielbiam tworzyć animacje, w głowie mam ogrom materiału który tylko czeka na realizację, a szuflada pęka w szwach od scenariuszy na kolejne animacje!

Jedne czego potrzebuję, to waszego wsparcia. Każda kolejna produkcja pochłania coraz więcej czasu i nerwów. Dlatego liczę na waszą pomoc, abym mogła realizować swoje marzenia, rozwijać się każdego dnia, i dostarczać wam częściej nowych produkcji ^^ 

A co takiego Wy moi drodzy Patroni dostaniecie w zamian?

 • Po pierwsze - Dzięki wam animacje będą pojawiały się zdecydowanie częściej, a Wy będziecie mieli realny wpływ na rozwój mojej animacyjnej twórczości <3
   
 • Po drugie - Dla Patronowych wybrańców przewidziane są specjalne bonusy :3
   
 • Po trzecie - Przyczynicie się do spełnienia mojego marzenia, a marzę o tym aby stworzyć własny serial animowany, gdzie przewiduję podziękowania dla moich Patronowych wybrańców :)

Zapraszam do zapoznania się z moimi dotychczasowymi animacjami :D

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧


Więcej animacji znajdziecie tutaj:

https://www.youtube.com/c/ApriLArtAnimation

Ps. Kocham moich widzów  ♥


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni