Avatar użytkownika

ArturHome

4
patronów
100 
miesięcznie
13 330 
łącznie
4
patronów
100 zł 13 330 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Oficjalnie jesteś moim Patronem.

Próg dla tych, którzy po prostu chcą powiedzieć DZIĘKUJE.
Wiadomość z moimi podziękowaniami za wsparcie z Twoją nazwą użytkownika pojawi się na końcowym ekranie każdego mojego filmu. Jak również na stronie bloga będzie pełna lista wszystkich osób mnie wspierających (chyba, że ktoś nie chce).
20 zł miesięcznie
Oficjalnie jesteś moim Patronem.

Wiadomość z podziękowaniami z Twoją nazwą użytkownika pojawi się na końcowym ekranie każdego mojego filmu. Jak również na stronie bloga będzie pełna lista wszystkich osób mnie wspierających (chyba, że ktoś nie chce).

Wszyscy Patroni z tego progu będą mieli dostęp do mojej konfiguracji Home Assistanta oraz wszystkich procesów w Node-Red.
50 zł miesięcznie
Oficjalnie jesteś moim Patronem.

Każdy Patron z tego progu dostanie zaproszenie do dedykowanego forum, na którym będzie mógł nie tylko wymieniać się swoimi uwagami z innymi Patronami ale również, będzie mógł liczyć na moje pełne wsparcie w tworzeniu własnego inteligentnego domu. W szczególności:
- może mnie pytać o specyficzną konfigurację Home Assistanta,
- może mnie pytać o konfigurację Node-Red'a
- może pytać o konfigurację innych dodatków do HA
- doradztwo przy wyborze urządzeń,
- wyjaśnienie zagadnień związanych z technologią inteligentnego domu
Oczywiście dodatkowo wszystkie nagrody z progów wcześniejszych.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ArturHome w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Inteligentny dom dla wszystkich!

Cześć, nazywam się Artur i od wielu lat zajmuje się technologiami komputerowymi. Ostatnio swoje zainteresowania ukierunkowałem na rozwiązania internetu rzeczy, w szczególności technologii dla inteligentnego domu.

Postanowiłem podzielić się zdobytą przez siebie wiedzą w tym temacie gdyż uważam, że każdy małym nakładem pracy i finansów może poprawić standard swojego życia przy użyciu właściwych technologii.

Dowiesz się dokładnie jak zacząć swoją przygodę w tworzenie inteligentnego domu. Co potrzebujesz? Ile to będzie kosztować? Co osiągniesz? Jak to zrobić? Co najważniejsze wszystko przedstawię na konkretnych przykładach i konkretnych rozwiązaniach z których sam korzystam każdego dnia.

Zapraszam!

Cele Autora

Platforma szkoleniowa
  • 1 500 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Wszystkie szkolenia, które prowadzę staram się realizować bez jakichkolwiek opłat dla Was jako uczestników. Jednak utrzymanie platformy szkoleniowej (system rezerwacji, i system prowadzenia spotkań - webex) swoje kosztują. Powyższa kwota zapewni mi utrzymanie ich przez cały rok. Dziękuje za wsparcie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ArturHome już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Domański
Marcin Domański
10 zł
Hubert Hofer
Hubert Hofer
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Krzysztof Skwarek
Krzysztof Skwarek
50 zł
XORON Toms
XORON Toms
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.