Artur Wiktor

W Patronite od 20.03.2017

Systematyczne nagrywanie kolejnych odcinków

250 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

250 zł

brakuje

Osiągając tą kwotę będę w stanie opłacić wszystkie kwestie związane z prowadzeniem kanału - abonamenty, licencje, bieżący sprzęt - np. oświetlenie. Wpłynie to na systematykę nagrywanego materiału.

Rozwój Kanału - Wpływ na jakość

650 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

650 zł

brakuje

Osiągając tę kwotę, będę w stanie opłacić miesięczne zobowiązania. Dodatkowo poprawie jakość dźwięku, ponieważ będę mógł wymienić sprzęt audio, którym nagrywam dla Was wskazówki marketingowe oraz przeprowadzam wywiady.

Świetna jakość wideo oraz audio + Konkursy z nagrodami

1 200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 200 zł

brakuje

Dzięki regularnym wpływom jestem w stanie zadbać o świetną jakość nagrywanego dźwięku oraz obrazu. Opłacam wszystkie potrzebne narzędzia marketingowe i zwiększam zasięg. Jestem w stanie pojawić się w każdym miejscu Polski w celu przeprowadzenia jeszcze wartościowszych wywiadów. Dodatkowo stać mnie na organizowanie regularnych konkursów z innowacyjnymi nagrodami.

"Instytut Niezależnych Finansowo"

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Osiągnięcie tej kwoty pozwoli mi stworzyć "Akademię E-biznesu". Specjalna grupa patronów vip otrzyma do niej bezpłatny dostęp. Będą tutaj zawarte wszystkie moje teraźniejsze i przyszłe szkolenia z zakresu marketingu, rozwoju osobistego i rozwoju biznesu. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma ściśle sprecyzowany plan działania, który wcześniej czy później zaprowadzi do niezależności finansowej.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)