Arvind Juneja

W Patronite od 12.09.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2198

Liczba Patronów: 2314

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
60 miesięcznie
5 300 łącznie

Na dobry początek

1 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

940 zł

brakuje

Od czegoś trzeba zacząć, a rozsądne priorytety w życiu to podstawa. Dzięki osiągnięciu tego progu będę mógł czuć swobodę działania poświęcając swój czas wolny na pracę nad YT zamiast nad ... zleceniami :P Ten próg to mój "fizyczny" argument, że tak, moja praca jest dla ludzi coś warta.

** Będę tworzył nawet jak się nie uda. Po prostu będę robił to znacznie rzadziej i zrealizuję znacznie mniej choćby ze względu na brak sprzętu.

Idziemy do szkoły Yogi!

3 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

2 940 zł

brakuje

Chcę zostać instruktorem Yogi. To wymaga poświęcenia czasu i pieniędzy (i sprzętu, i zaplecza, i wsparcia, i ludzi, i ...). Mając taką kwotę zabezpieczoną każdego miesiąca na pracę będę mógł się z Wami dzielić tym czego się nauczę i kto wie, może razem rozkręcimy Yogową Polskę!

Regularne Treningi Online?

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 940 zł

brakuje

Mając taką kwotę mogę zacząć tworzyć nasze miejsce internetowego treningu. Regularne wydawane filmiki treningowe (z gościnnymi udziałami ludzi o większym doświadczeniu niż ja) i sesje live dla Patronów.

W ramach Patronite'owego forum będziemy omawiać jak to może wyglądać i jakie treningi (i w jakiej formie) przydadzą się Wam najbardziej.